Astroloģiskā prognoze 2019.gadam.


Uztveriet prognozi par zodiaka zīmēm vairāk informatīvi. Tomēr katram savs gads ieslēdzās sākot no dzimšanas dienas, kad ir savi uzdevumi, savas iespējas. Visiem, tas ir 1/12 daļai no katras zīmes, nevar būt vienādas prognozes. (Zemāk lasiet par planētām)

Auni

Auni spēs piepildīt savus pārdrošākos sapņus un sasniegt lielas virsotnes, īpaši, ja viņi būs saistīti ar kolektīvo karmu. Uz jūsu pleciem būs liela atbildība, jūs vadīsiet daudzus aiz sevis, tāpēc dariet to apzinīgi, domājot par sekām un kāds labums no tā būs citiem. Jums ir ļoti skaidri jāredz to, ko vēlaties sasniegt, jāredz savs mērķis. Pielietojiet vizualizāciju, saskatiet kā no maza asna pamazām izaug liels augs, tāpat ir jāsaredz savs mērķis. Jums būs jāatmet savs egocentrisms un priekšplānā jāizvirza sabiedrības un katra viena cilvēka labums. Jums jāspēj atrast pieeja katram cilvēkam, nevis manipulēt ar viņu, bet sadarboties. Savādāk var draudēt izgāšanās. Jebkuras šaubas ir solis atpakaļ. Jūs varat saņemt lielu atbalstu arī materiālā ziņā. No Jums tiks prasīta augsta profesionalitāte. Auniem 2019.gadā iespējami arī tāli ceļojumi. Apdomājiet arī par sava redzesloka paplašināšanu un apmeklējiet kādus kursus vai pat varat uzsākt nopietnas mācības. Jūsu rīcību ne vienmēr sapratīs jūsu draugi un domubiedri, bet ja jums ir tīri nodomi, tad nekas netraucēs. Draugi nebūs jūsu īstais atbalsts, no viņiem piedzīvosiet skaudību un nenovīdību.

Vērši

Vērši vēl aizvien dzīvo savā apmierinātībā, ka viss ir kārtībā, viņu dzīvē ir iestājies miers. Tomēr arī Vēršu dzīvē pamazām sāk notikt pārmaiņas, kad viņu dzīvē var nākt jauni piedāvājumi gan darbā, gan privātajā dzīvē. Tiks satricināta Vēršu ikdiena un rutīna. Vēršiem ir pienācis laiks ne tikai klausīties runas par garīgumu, bet arī pašiem tās pielietot dzīvē. Ļaujiet tām zināšanām, ko esat saņēmuši ienākt dzīvē un transformēt jūs un jūsu apziņu. Caur šo transformāciju aizvien vairāk ienāks gaismas jūsu dzīvē. Tā kļūs piepildītāka. No marta mēneša Vēršiem sāksies pārmaiņas attiecībā pret visu materiālo pasauli. Viņiem būs jāiemācās atlaist un atteikties no tā, kas nav vajadzīgs, nepieķerties materiālām lietām. Brīžiem nostrādās kā likteņa pirksts un vienkārši tiks atņemts viss, tas lai mainītos viņu attieksme gan pret pārtiku, pret naudu – tās tēriņiem un ienākumiem. Pašu Vēršu uzvedība var būt gana provocējoša un citiem neizprotama.

Dvīņi

Dvīņi atrodas sabiedrības centrā, spēj sakomunicēt ar visiem gan mājās, gan ārpus valsts robežām. Dvīņiem ir pienācis laiks padomāt par savu iekšējo laimi, ielaist to savā dzīvē. Pesimisms un sliktas domas nebūs jūsu sabiedrotais. Jums ir jāpievēršas savai apziņai, jāattīsta tā, vairs nav svarīgi kas ir apkārt, bet gan jūsu iekšējā pasaule. Sakārtojiet savas attiecības ģimenē, ar vecākiem, ar dzimtu. Pievērsieties savām mājām. Jums tuvākie cilvēki jūs sapratīs un sniegs savu atbalstu, bet nemeklējiet laimi svešumā. To jūs šogad tur neatradīsiet. Jūs zināmā mērā atrodaties kā izvēles priekšā, pa kuru ceļu iet. Ja jums ir problēmas ar veselību, tad tai jābūt pirmajā vietā. No maija mēneša var būt visādas grūtības darbā, protams, ka tas lielā mērā ietekmēs veselību. Izvirziet šogad sev prioritātes.

Vēži

Vēži var mesties cīņā pat ar iedomātiem ienaidniekiem, jo viņu aizdomīgums un emociju pārpilnība, aizvainojums ies tikai dziļumā. Vēžiem būs ļoti svarīga ticība tam ko dara un kurp tiecas. Atlaidiet savas negatīvās emocijas, pacelieties augstāk pār visu un jums viss izdosies. Vēžiem ir jāmācās piedot, saprast savas emocijas un jātransformē tās pozitīvajās. Šogad varat satikt savu karmisko mīlestību, tā būs skaista, ja tiksiet galā ar sevi. Darbā viss notiks vērienīgi, vadība jūs augstu un atzinīgi var novērtēt, iespējams, ka pat piedāvās paaugstinājumu. Attiecībās ar partneriem būs grūti, bet ne neatrisināmi. Nav ieteicams ņemt kredītus un piedalīties azarta spēlēs. Vēži var nokļūt augstākās sabiedrības uzmanībā.

Lauvas

Lauvām burtiski sargeņģelis stāv blakus. Jo vairāk mācīsities, jo vairāk nāks tikai jums par labu. Lauvām 2019.gadā jāiemācās iekļauties laika rāmjos, būt precīzām un koncentrētām uz kaut ko vienu. Izvirziet sev konkrētu vienu mērķi, saplānojiet soļus tā sasniegšanai un aiziesiet līdz galam. No tā būs atkarīgs jūsu darbs vai mācības. Augsti vērtēs jūsu zināšanas un spējas. Viss būs atkarīgs no jūsu vēlmes darīt vai slinkot. Bērni jūs var pārsteigt ar saviem talantiem, varēsiet ar tiem lepoties. Lauvām pašām var atklāties visādi talanti, kas nesīs prieku citiem. Darbā būs ļoti daudz jāstrādā. Attiecības ar partneri gan var būt ļoti mainīgas. Sākot ar maiju iespējamas problēmas ar finansēm gan partnerim, gan kredītu atmaksu.

Jaunavas

Jaunavām jau otro gadu jānodarbojas ar “tīrīšanas darbiem”. Tas var būt par iemeslu, kad jāpiedzīvo gan vilšanās, gan nodevība, varat iegūt aizvien vairāk sev ienaidniekus. Nezaudējiet optimismu un nepakļaujieties sliktām domām, viss ir pārejošs. Brīžiem jūs paši jūtaties gandarīti par savu darbu, tomēr ir vērts atcerēties, ka līdz noziedzībai ir tikai viens solis, un varat iekrist slazdā. Darbā attiecības ar kolēģiem nav tās labākās, no maija būs sarežģītākas attiecības ar partneriem. Mājās jums ienāks pārpilnība un bagātība, spējiet tik to pieņemt. Iespējams iegādāsities jaunu nekustamo īpašumu varbūt pat ārzemēs vai paplašināsiet esošo māju. Iespējams arī ģimenes pieaugums.

Svari

Svariem jāiemācās skatīties caur prizmu, kad viss ir it kā viens, bet sadalās arī daudzās daļiņās. Saskatiet dzīvi tās daudzkrāsainībā. Pievērsiet uzmanību detaļām savā dzīvē, iespējams, ka tur radīsiet atbildes, kuras meklējat. Tās var būt gan pagātnē, gan arī kā sekas tagadnē un nākotnē. Izmainot attieksmi pagātnē, mainīsies jūsu dzīve tagadnē un nākotnē. Svariem arī ir nopietni jāpadomā par savu veselību, kādreiz var pienākt arī kritiskais brīdis, tāpēc pievērsieties sev jau laikus. Iespējams, ka jūs zaudēsiet kādu savu daļu no kontaktiem, paziņām, bet tas netraucēs uzņemt jaunus un paplašināt sakarus arī ārzemēs. Iespējams īslaicīgs ceļojums uz ārzemēm. Mājās un attiecībās ģimenē jums jāievieš kārtība, jāsaliek viss pa plauktiņiem, iespējams jāpārrunā savas bērnības traumas ar vecākiem. Pastāv risks, ka pasliktināsies veselība, īpaši no maija mēneša, tajā skaitā arī attiecības ar kolēģiem. Mīlestībā arī pašreiz ne visai veicas, nākas sastapties ar visādiem pārbaudījumiem. Attiecības ar bērniem haotiskas, bērni bieži iziet no rāmjiem, no kontroles.

Skorpioni

Skorpioni turpinās daudz strādāt, neskatoties uz to viņi pievērsīsies arī dažādām zinātnēm, vismaz izrādīs interesi. Skorpioniem 2019.gadā gaidāmi lieli ienākumi un izdevumi. Nav izslēgti lieli zaudējumi, kas būs saistīti ar iepriekšēju nepārdomātu risku. Apetīte arī nebūs nekāda mazā, tāpēc jau laikus pievērsieties diētai, saudzējiet savas aknas! Jums būs viegli nodibināt dažādus darījumu kontaktus. Mājās iespējamas visāda veida problēmas un negadījumi, attiecības ar ģimeni prasīs lielāku piepūli nekā parasti. Sākot no maija mēneša ne visai patīkamus pārsteigumus sagādās bērni un mīļākie.

Strēlnieki

Strēlniekiem ir lielās laimes un veiksmes laiks. Viņiem viss kā parasti un vēl vairāk notiek lielos apmēros. Diemžēl iespējami arī zaudējumi lielos apmēros, kas sagādās lielu vilšanos, negaidītu apstākļu dēļ. Strēlniekus sagaida pārbaudījumi partnerattiecībās. Viņi būs tik ļoti izsalkuši pēc piedzīvojumiem, ka tieksies ņemt no dzīves visu ko vien var. Neskatoties uz to, Strēlnieki būs atvērti saskarsmei ar citiem un gatavi doties ceļā tiklīdz viņus kāds pasauks. Attiecībās ar tuvākajiem radiniekiem un kaimiņiem visādas neveiksmes, iespējamas arī problēmas ceļā ar autotransportu, tāpēc esiet uzmanīgi. Sākot no maija var pasliktināties attiecības ar bērniem un gaidāmas neveiksmes mīlestībā.  

Mežāži

Mežāži pilnīgi droši var sasniegt savas virsotnes, viņiem ir pietiekami daudz spēka un plānu vēl jo vairāk. Ieteicams nepārkāpt godīguma robežas, varat dārgi samaksāt par negodīgu rīcību, pat ar brīvības atņemšanu. Mežāži var izvēlēties paaugstināt savu intelekta līmeni, apgūt jaunas zinātnes, lai kāptu augstāk pa savām karjeras kāpnēm. Ar finansēm ir grūtības, tāpēc ienākumi var būt nestabili, iespējami pat lielāki zaudējumi. No maija var pasliktināties attiecības ar tuviniekiem un kaimiņiem, esiet uzmanīgi autotransportā un ceļu satiksmē, iespējami negadījumi. Jūsu mājās un ģimenē iespējams nostiprināsies attiecības ar vecākiem, ja vien paši izvirzīsiet to kā mērķi. Pretējā gadījumā varat zaudēt saikni ar ģimeni un palikt bez mājokļa. Pastāv iespēja uzlabot savu mājokli, veikt remontu. Attiecības ar bērniem zaudēs savu stabilitāti, tāpēc gaidāmi negaidīti pārsteigumi.

Ūdensvīri

Ūdensvīri jau ilgāku laiku nejūtas harmoniski, var pilnīgi droši apgalvot, ka viņiem vienkārši neiet. Pacietieties līdz maijam, tad problēmas pāries no jūsu personības uz finansēm. Ūdensvīri būs gatavi savai izlēmīgai rīcībai, var pat pārāk daudz uzņemties, kad nespēs panest savu nastu. Ūdensvīriem 2019.gadā ir jāprot atrast sava vieta dzīvē, saprast savu nozīmīgumu un spēju dot savu ieguldījumu kopējās sabiedrības labā. Viņiem jāspēj dzīvot harmonijā gan ar sevi, gan ar citiem. Jūs nevarat izmainīt pasauli, tikai sevi un savu attieksmi pret pasauli. No marta mēneša jums gaidāmas lielas pārmaiņas mājās, ģimenē. Iespējams, ka būs vēlme atbrīvoties no liela daudzuma uzkrātās mantas, var būt pat pārdosiet īpašumus. Jūs mainīsiet savu attieksmi pret materiālām lietām, tāpēc pārskatīsiet to lietderību.  

Zivis

Zivīm līdz maija mēnesim ir labvēlīgs periods. Darbā ir panākumi un atbalsts, jūsu darbs tiek atzinīgi novērtēts. Iespējami arī lielāki ienākumi, var būt pat vairāki darbi vienlaicīgi. No maija mēneša, kad Zivju zīmē ieies Lilita, tad fortūna uzgriezīs savu muguru. Tas būs psiholoģiski grūts periods, varat atminēties, kā bija pirms deviņiem gadiem. Tā kā Zivis ir gana emocionālas būtnes, tad viņām ir jāsargā sava veselība, visu uztversiet burtiski. Pastāv risks aizrauties ar apreibinošām vielām. Zivis var nomainīt arī savu nodarbošanos, iespējami izdevīgi piedāvājumi. Attiecībās ar tuvākajiem radiniekiem un kaimiņiem būs pārmaiņas. Jūs var vienot kopīga nodarbošanās, intereses, varbūt pat sadarbība un privātais bizness. Tas var kļūt par liktenīgu dzīves pagriezienu.

Planētas

Jupiters līdz 2019.gada 2.decembrim atradīsies Strēlnieka zīmē. Tāpēc var droši apgalvot, ka Strēlniekiem beidzot ir atnācis viņu lielās laimes laiks, kad dzīve kļūs daudz košāka un krāsaināka. Tā noteikti pavērs jaunas iespējas, jaunus horizontus. Svarīgi 2019.gadā neieslīgt sīkumos, bet uzņemt augstu lidojumu, tas nozīmē pacelt galvu augstāk, atbrīvoties no rutīnas, ielaist savā dzīvē jaunas iespējas, paplašināt savu apziņu. Uzdrošinieties atklāt sabiedrībai savus talantus, esiet atvērti, esiet sabiedrībā. Dalieties ar savām zināšanām. Pedagogi un skolotāji caur savu prasmi mācīt var atklāt daudzus jaunus talantus gan bērnos, gan pieaugušajos. Viss atkarīgs no tā vai tas ir jūsu aicinājums un spējat ar savu iedvesmu ieinteresēt citus. Šis būs veiksmīgs laiks garīdzniecībai, tā tieksies vairāk paplašināt savu ietekmi, pie tam tas ir attiecināms uz visām valdošajām reliģijām pasaulē. Notiks uzplaukums arī tieslietās, tūrisma biznesā, var uzlaboties starptautiskie sakari, pieaugs imports un eksports. Izmantojiet šo laiku, mācieties satvert “laimes komētu aiz astes”! Veselības ziņā, ņemiet vērā, ka pārmērības ēšanā bojā aknas, tāpat arī dusmas saēd aknas.

Saturns atrodas savās mājās Mežāža zīmē, kur atradīsies līdz 2020.gada 22.martam. Saturns cilvēkiem māca dzīvot samērīgi, tas ir pretējais Jupiteram. Tas būs laiks, kad jāievieš visur kārtība, jāatbrīvojas no vecās un liekās nastas. Padomājiet, vai tiešām tāda ir vajadzīga? Saturns aicina izvirzīt mērķus savā dzīvē, dzīvot apskaidrībā, saprast ko cilvēks vēlas un grib sasniegt, uz ko viņš tiecas. Tiem arī Saturns būs labvēlīgs. Tas ir laiks, kad jāizveido vai jānostiprina savs pamats zem kājām, tas ir gan materiālais, gan arī ģimene, saites ar vecākiem. Tas ir kā balsts mūsu dzīvē, pamats, no kura var atsperties un pacelties spārnos, lai lidotu. Mēs uz doto brīdi dzīvojam tādā laikmetā, kad divas valdošās planētas atrodas savās mājās – Jupiters, kas dod savu bagātību un laimi, sniedz atbalstu tiem, kas vēlas būt tādi un Saturns, kas ir otra galējība, kad cilvēks nekur netiecas un nespēj saskatīt savu nozīmi, kas noved pie nabadzības. Viss atkarīgs no cilvēku izvēles un viņos iedzimtām īpašībām, kuras arī var mainīt, tāpēc esam šeit. Saturns atbild arī par laiku, ar ko ļauj sakārtot savus aizvainojumus, aizspriedumus. Atgriezties pagātnē piedot vai izmainīt savu attieksmi, izmainīt savu iekšējo rakstura īpašību, kas traucē šodien dzīvot un sasniegt vēlamo. Ar to mainīsies šodienas un nākotnes situācijas, iespējams, ka būs vēl jāpiedzīvo situāciju virkne, kas notiek vēl no pagātnes sekām, tas ir kā darbība pēc inerces. Izmantojiet laiku savā labā, esiet precīzi it visā. Paviršība un kļūdas var dārgi maksāt. Liela nozīme būs profesionālismam, cik labi protat paveikt savu darbu. Šeit atkal iet kontekstā ar Jupiteru atbildība un profesionalitāte. Abas šīs planētas ir saistītas ar politiku, tāpēc politikā nepiedos paviršību. Kamēr Saturns atradīsies savās mājās, tikmēr tiks sakārtota visa valsts struktūra, visas iestādes tiks pārkārtotas, samazinātas. Tas attiecas arī uz notāriem, nodokļu inspekcijām, notiks izmaiņas būvniecības nozarē, nekustamo īpašumu nozarē, policijā. Savas pārvērtības piedzīvos arī zobārstniecība un viss, kas ar to saistīts, kā arī attīstība var notikt traumatoloģijā, tiks izstrādātas jaunas metodes mugurkaula un locītavu sistēmas nostiprināšanā. Pieprasītas būs precīzās zinātnes, kur dominējoša būs matemātika, visticamāk arī skolās būs lielāks uzsvars uz šīm zināšanām. Pretējā gadījumā viss kļūs garlaicīgs, pelēks un neinteresants. Var iestāties apātija un depresija dzīvē. Tāpēc labāk ieviesiet kārtību! Stipriniet savu mugurkaulu, locītavas un zobus, tie būs ievainojami šajā laikā! Tāpēc vingrojiet, stipriniet savus kaulus ar uztura bagātinātājiem, apmeklējiet zobārstu!

Urāns vēl atrodas Auna zīmē, bet 2019.gada 7.martā atgriezīsies Vērša zīmē. Vēršiem sāksies jauns dzīves posms. Noteikti pasaulē piedzīvosim jaunas revolūcijas, mainīsies materiālās vērtības, kritēriji. Var būt biežākas zemestrīces, zemes nogruvumi. Savu ietekmi izjutīs banku sistēmas, nodokļu sistēma, kredītiestādes. Parādīsies jauni valūtas veidi, kas būs tikai digitālā formā. Papīra nauda var zaudēt savu vērtību. Naudas uzkrājumam nebūs lielas nozīmes, tikai, ja būs konkrēts mērķis, kam vēlaties sakrāt. Savas pārvērtības piedzīvos arī lauksaimniecības sfēra,  dārzkopība, farmācijas nozare, arhitektūra un būvniecība. Šīs visas pārvērtības notiks 7 gadu garumā. Arī partnerattiecības var piedzīvot savas pārmaiņas, jo mainīsies to vērtība, vecie kritēriji vairs nedarbosies. Tāpat mainīsies arī skaistuma etaloni. Nāks mode ar jauniem izaicinājumiem. Var nākt jaunas modernās tehnoloģijas, kuras atvieglos sadzīvi, iespējami jauni tehniskie sasniegumi. Urāns retrogrādā fāzē atradīsies no 11.augusta līdz 2020.gada 10.janvārim.

Neptūns ir paaudžu planēta un atradīsies Zivju zīmē līdz 2025.gadam. Tie, kam ir attīstītas vairāk smalko enerģiju uztveres spējas tiem ir labvēlīgs laiks nodoties augstākām garīgām praksēm. Izprast mūsu fiziskās pasaules un smalkās pasaules uzbūves būtību. Apzināties, ka mūsu daļas atrodas vairākās dimensijās, pieņemt visas pasaules un dimensijas kā vienu veselumu - Dieva radītu, tanī skaitā materiālo. Var pastiprināties intuitīvās spējas, gaišredzības spējas, viedi sapņi. Sliktākajā gadījumā cilvēki var iesaistīties apšaubāmās un slepenās organizācijās, tieksme uz maģiju, vēlme noslēgties, var būt ilgstošs depresīvs stāvoklis, nodošanās apreibinošām vielām. Neptūns retrogrādā fāzē atradīsies no 21.jūnija līdz 27.novembrim, tas var būt laiks, kad cilvēki vairāk dzīvos ilūzijās, sapņos, savās idealizācijās. Grūtības saskatīt realitāti, nav vēlmes atteikties no savām iedomām. Dzīvot aizmirstībā. Visvairāk uz šo periodu var reaģēt ūdens stihijas pārstāvji.

Plutons jau ilgstoši atrodas Mežāža zīmē un vēl tur atradīsies līdz 2024.gadam. Viņš nosaka lielos procesus, lielās un globālās pārmaiņas pasaulē, ietekmē politiskos un ekonomiskos procesus. Var veidoties jaunas struktūras, iestādes un pat valstis. Individuāli katram cilvēkam ir iespēja sasniegt savus mērķus, realizēt savus plānus, ieguldot tajā lielu devu savas enerģijas, apbruņojoties ar labu pacietību, jo Mežāzī nekas nenotiek ātri un uzreiz. Mežāži mīl visu darīt pa soļiem un stingri pēc plāna ar noteiktiem termiņiem, tāpēc, ja vēlaties kaut ko sasniegt, tad cītīgi plānojiet, galvenais nešaubieties. Plutona retrogrādā fāze būs laikā no 24.aprīļa līdz 2.oktobrim. Ko mācīsimies 2019.gadā? Strādāt un sastrādāties grupā, būt vienkopus ar citiem, tādā veidā radīt progresu. Saskatīt vērtības darbā un attīstībā esot kopā ar citiem. Saprast, ka zaudējums arī nes pozitīvas izmaiņas, tas ir kā stimuls izaugsmei un uzvarai individuāli. Tā var būt garīgā izaugsme, piedzīvojot savas mācību stundas. Tam sekos apbalvojums, par izaugsmi un sasniegumiem sabiedrībā, darbību tās labā. Rezultātā veltīt sevi tikai vienam svarīgākajam augstākajam mērķim, neskatoties uz pārējiem. Svarīgi izprast robežu starp sabiedrību un savu individuālo izaugsmi. Mēs esam gan kā daļa no sabiedrības, ar kuru ejam un attīstāmies kopā, gan arī katram ir savs individuālais izaugsmes uzdevums. Tāpēc nebremzējiet sevi, sasniedziet savu augstāko punktu garīgajā attīstībā, pielietojiet dažādas tehnikas, nenodarot ne sev, ne citiem pāri. Lai sasniegtu augstu garīgo tehniku, kas pēc būtības ir paradoksāla, tam būs vajadzīga stingra iekšējā disciplīna.

Hīrons pašreiz vēl atrodas Zivju zīmē, kur iet savu retrogrādās fāzes ceļu, lai atgrieztos Auna zīmē 18.februārī. Tas nozīmē, ka brīviem Auniem var rasties pastiprināta vēlme pēc partnerattiecībām, jo izjutīs to kā lielu trūkumu, pie tam ar vēlmi nostiprināt savas attiecības. Hīrons Auna zīmē radīs enerģētiskās svārstības, kuras mīsies ar aktivitāti un pasivitāti, brīžiem radot haosu. Var palielināties dažādu katastrofu skaits, tiks aktivizēta uguns stihija, tāpēc iespējami arī lielāki vulkānu izvirdumi. Īpaši nelīdzsvarotiem cilvēkiem var būt lielākas psihiskas novirzes, apmātība ar dedzināšanu, ugunsgrēki. Iespējamas ekoloģiskas un ekonomiskas katastrofas. Cilvēki aizvien vairāk aizrausies ar ezotērikas izzināšanu un pielietošanu dzīvē, vairāk tieksies veidot saikni ar savu augstāko “Es”. Tā kā Hīrons atbild par dziedniecību, tad ir gaidāms uzplaukums šajā sfērā. Cilvēki tieksies apvienot tradicionālo medicīnu ar dziedniecību, kurai būtu jābūt sinhronai un noteikti nākotnē tā arī būs.

Baltais Mēness jeb Arta no 15.augusta atrodas Lauvas zīmē, tas veicina radošā gara attīstību un izpausmi. Tāpēc ļaujieties radošo domu plūsmai un idejām, ļaujiet savām rokām radīt un realizēt savas lidojošās domas. Vienalga, kas tas būs un kā, sajūtieties kā mākslinieki. 2019.gada 16.martā Arta ieies Jaunavas zīmē. Augstā vērtē būs pacietība, iecietība pret citiem, izpratne, palīdzība. Augsti tiks novērtēti labi ārsti un dziednieki. Ņemiet vērā katru sīkumu, nekad nekas nenotiek tāpat vien.

Melnais Mēness jeb Lilita (cilvēku tumšā karma jeb ēnas puse, kārdinātāja) atrodas Ūdensvīra zīmē, kā rezultātā pasaulē ir sācies haoss. Notiek pretestība un vēlme visu jaukt un graut vajag vai nevajag. Šajā laikā iespējami biežāki terorisma uzbrukumi. Tiks jaukti morāles principi, var būt nodevības, neuzticīgi draugi, bezatbildība var sist augstu vilni. Iespējamas biežas elektroiekārtu problēmas, datora programmas var pārstāt strādāt, problēmas ar elektrību, neparasta zibeņošana, lidmašīnu un elektrovilcienu avārijas. 2019.gada 3.maijā Lilita ieies Zivju zīmē, tas liecinās par izkropļotu uztveri, piemēram, līdzcietībā, vēlmē palīdzēt. Tā var būt pārspīlēta. Šajā laikā aktivizēsies viltus pravieši un pareģi, zīlnieki, arī krāpnieki, kuri piekopj hipnozi. Daļai cilvēku radīsies vēlme rīkoties savtīgi, manipulējot un izmantojot citus. Aktivizēsies sektas un melnās maģijas pielietojums. Var rasties vēlme dzīvot ciešanās, lai izraisītu pret sevi citu līdzjūtību – enerģētiskais vampīrisms. Parādīsies lielāka interese par aizsauli, parapsiholoģiju, ekstrasensoriku, neredzamiem spēkiem. Var rasties nepamatotas un neizskaidrojamas bailes, visticamāk iedomu ietekmē. Citi dzīvos ilūzijās, citi noslēgsies, citi nodosies apreibinošām vielām. Šajā laikā būs svarīgi saglabāt stabilitāti zem kājām, neaizpeldēt. Var būt grūtāk noteikt slimību cēloņus, jo to iemesls iespējams psihosomātisks vai arī nebūs vēl konstatējams fiziskā līmenī, bet izjūtams gan.

2019.gadā būs 5 aptumsumi:

6.janvārī Saules aptumsums;

21.janvārī Mēness aptumsums;

2.jūlijā Saules aptumsums;

16.jūlijā Mēness aptumsums;

26.decembrī Saules aptumsums.

Viduspunkti starp aptumsumiem, kad nekas nenotiek tā kā gribētos un ir ieplānots, būs 13.01.; 05.04.; 12.04.; 19.04.; 09.07.; 29.09.; 06.10.; 13.10.

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .