Jūnija –Jūlija aptumsumi


Tuvākā laikā gaidāms aptumsumu koridors.

Pirmais būs Mēness aptumsums 5.jūnijā Strēlnieka zīmē. Ietekmi izjutīs arī Dvīņi, Jaunavas un Zivis. Tā ietekmi cilvēki izjutīs no 22.maija līdz 19.jūnijam.

Mēness aptumsums — Vikipēdija

Kā notiek aptumsums un kāpēc tas tik ļoti ietekmē cilvēkus?

Šeit ir pavisam vienkārša atbilde, jo visa pamatā ir fizika. Dabā viss rada kustību, kas ir dzīvs. Tāpat ir arī cilvēkiem. Katra šūna vibrē, rada viļņus. To kopums rada vienotu darbību, tāpēc var apgalvot, ka katrs orgāns vibrē. Viļņus rada arī cilvēku domas un vārdi. Domas, atkarībā no cilvēka emocijām, darbojas savās frekvencēs. Ja cilvēks bieži dusmojas, viņā ir aizvainojums, bieži lamājas, tas viss darbojās zemās frekvencēs. Piemēram, pie pusdienu galda cilvēks lamā valdību jeb kaimiņus, jeb vienalga ko, viņš šo enerģiju raida savā ēdienā. Tā ir negatīva enerģija. Ēdienu apēd, rezultātā cilvēks pats sevi pabaro ar negatīvo enerģiju, veidojas slimības, jo orgāni saņem informāciju jeb uzdevumu, ka ir jāpazemina vibrācijas.

Arī kosmosā viss notiek kustībā, katrai planētai ir sava orbīta, sava kustība. Tas viss rada viļņus, kas protams aiziet uz mūsu planētu uz cilvēkiem. Mēness pēc savas būtības ir emocijas, pagātne, saikne ar dzimtu. Ja cilvēks dzīvo negatīvās emocijās (dusmās, aizvainojumā, bailēs, utml.), tad horoskopā tas ir redzams pēc Mēness novietojuma zodiaka zīmē. Arī Saule rada savas vibrācijas, savus viļņus un savas frekvences. Tāpēc cilvēki sajūt uzliesmojumus uz Saules, reaģē viņu ķermeņi. Mēness aptumsuma laikā starp Sauli un Mēnesi nostājas Zeme, kas aizsedz Mēnesi. Rezultātā aktivizē zemākās frekvences, reaģē ļoti emocionāli, nesavaldīgi cilvēki, tādi, kuriem ir problēmas ar psihi. Aptumsums izceļ cilvēku zemākās frekvences, tāpēc veidojas visādi konflikti, vardarbība. Cilvēku pārņem emocijas, viņš nespēj saprātīgi domāt, ja viņā dominē negatīvas emocijas.

5.jūnija aptumsums notiks Strēlnieka zīmē 12.mājā. Mēness atradīsies Strēlnieka zīmes 16.grādā, kura nosaukums “Tukšs vezums”. Var veidoties atkarība no sociālām garantijām, solījumiem, dzīvot uz citu rēķina. Tiekties pēc neaizsniedzamā, pēc tā kā patiesībā nav. Rezultātā cilvēki tikai zaudēs savu enerģiju. Kāds tieksies “spodrināt savas spalvas”. Tomēr rezultātā būs tukšums. Tukšas runas par sociālām garantijām, mācībām, veselības jomu, kam var nebūt finansiālā seguma. Daudzos radīs agresiju un dusmas, jo nepiepildīs cerības, zudīs ilūzijas.

12.māja veicinās iesaistīties senās neatrisinātās lietās, aktivizēs psihes problēmas, bailes, pacels jautājumu par bezdarbu, niecīgu eksistēšanu, aktivizēs mazvērtības kompleksus.

15.Mēness diena, kurā notiks aptumsums to visu tikai pastiprinās. Neuzmanības dēļ, var būt avārijas, traumas.

Pozitīvais šajā visā: cilvēkiem ir iespēja mainīties, transformēties. Apstāties un sākt skatīties uz dzīvi citām acīm. Viss atkarīgs no tā, kāda būs izvēle.

13.jūnijā ir viduspunkta starp aptumsumiem ietekme. To var salīdzināt tā: iedomājaties, ka tiek palaists viens vilnis, pēc kāda laika pretī tiek palaists otrs vilnis. Kaut kādā brīdī notiek satikšanās jeb sadursme, kas izraisa haosu, izjauc ierasto lietu kārtību. Tāda arī būs šī diena - neparedzamu notikumu ietekmē. Tāpēc pavadiet dienu atpūtā, ja gadās situācijas, kas izsit no emocionālā līdzsvara, tad pieņemiet jauno situāciju un mēģiniet tai pielāgoties!

  21.jūnijā pl.9.40 būs gredzenveida Saules aptumsums. Enerģētiski ļoti, ļoti spēcīgs laiks. Saule būs savienojumā ar Mēnesi un Ziemeļu mezglu pirmajā Vēža zīmes grādā. Viss, ko iesāksiet šajā laikā var būt ļoti grandiozs ar savām pārmaiņām. Lielā mērā tas skars ģimeni, attiecības ģimenē. Aptumsums notiks 11.mājā, tātad visi plāni var piepildīties pilnīgi pretēji. Šis laiks parādīts patieso draudzību, patiesās vērtības attiecībās starp cilvēkiem, kas kuram ir draugs un ienaidnieks, cik lielā vērtē vai cieņā ir dzimtas tradīcijas, kā tiek godāts senču mantojums. Savā ziņā tas ir arī brīvas izvēles laiks, kad var ļoti radikāli mainīt savu nākotni, jo Mēness Mezgli būs statiski. Tādēļ viss, ko iesāksiet no jauna var būt ar jaunu un milzīgu vērienu. Viss atkarīgs no jūsu rīcības un uzdrošināšanās. Tas ir tāds kā krīzes laiks, kad nepieciešams straujš pagrieziena punkts. Tas ir laiks, kad katrs var izvēlēties sev jaunu nākamo sasniedzamo mērķi, pieņemt lēmumu un novest visu līdz galam, uzņemties atbildību. Ja tā ir ģimene, tad nostiprināt attiecības, likt stabilus pamatus savām mājām. Svarīgi iegūt sev pamatus zem kājām. Zodiaka zīmes, kuras tieši ietekmēs aptumsums: Vēži, Mežāži, Auni un Svari. Visas pārējās zodiaka zīmes pakārtoti, atkarībā no tā kāds ir planētu izvietojums dzimšanas kartē.

Turpinājums vēl sekos....

Mēness aptumsums 5.jūlijā

5.jūlijā ir nākošais Mēness aptumsums, kas notiks pl.7.29. Saule aptumsuma laikā atradīsies Vēža zīmes 14.grādā 12.mājā. Grāds pats par sevi ir ar ļoti dziļu nozīmi: “Ļoti vecs cilvēks, kas pavērsis seju uz plašo tumšo telpu ziemeļaustrumos”. Tumšā telpa ir augstas frekvences gaisma, kuru katrs var sasniegt caur meditācijām. Tas nozīmē, ka cilvēks var sasniegt apgaismību, gūt patiesību, sasniegt veca cilvēka viedumu, ja vien meditē vai maldās savos aizspriedumos, bailes, dzīvo tumsā. Tas ir kā pagrieziena punkts, kur katrs var pāriet savā nākošā apziņas apgaismes līmenī. 31. janvārī Latvijā būs novērojams Mēness aptumsums

12.māja pēc savas būtības ir apslēptā puse, zemapziņa, dziļas karmiska rakstura programmas, kas mīt cilvēkos, slimības, dzimtas apslēptās problēmas, kas jārisina. Aptumsums var provocēt psihisko slimību saasināšanos, bailes, fobijas, dziļu mazvērtības kompleksu. Kad viss apslēptais tiek parādīts uz āru, tas tiek izcelts.

Būs cilvēki jeb sabiedrības personāži, kas centīsies pievērst sev uzmanību, “spodrināt spalvas”, jo tumšās karmas valdniece Lilita atradīsies Auna zīmes karaliskajā grādā 10.mājā. Tātad darīs to diezgan mērķtiecīgi, lai pievērstu sev vai saviem darbiem uzmanību. Tas viss saistīts ar aspektu konfigurāciju, ko veido Lilita ar Sauli un Mēnesi.

Aptumsums tieši ietekmēs Vēžus, Mežāžus, Aunus un Svarus.


 .