Astroloģiskā prognoze augustam


Līdz 4.augustam nezaudējiet savu drosmi un dodieties tālāk uz priekšu. Lai tālākais ceļš būtu veiksmīgs, izvērtējiet savu iepriekšējo pieredzi, ņemiet vērā gan pozitīvo, gan negatīvo un tiecaties realizēt savus sapņus un mērķus pēc noteikta plāna. Īpaši attiecas uz Auniem un Lauvām.

Līdz 11.augustam labi veiksies darbi, kas saistīti ar dziedniecību, atbrīvošanos no slimībām, veciem uzskatiem. Šajā laikā atklāsies patiesie slimību iemesli, izmaiņas var notikt ļoti dziļā ģenētiskā līmenī. Labs laiks, lai veiktu tīrīšanu un atbrīvotos no visa vecā un nevajadzīgā.

Līdz 11.augustam var būt gan veiksmīgs, gan neveiksmīgs laiks. Viss atkarīgs no tā kā uzvedīsities sabiedrībā, kāda būs jūsu attieksme. Ja ievērosiet visus ētikas principus, saglabāsiet vēsu prātu un iesiet mērķtiecīgi uz priekšu, tad veiksme būs garantēta. Ja nespēsiet sevi savaldīt un ļausieties vaļībām, tad zaudēsiet savu statusu sabiedrībā.

Līdz 14.augustam esiet stipri savā ticībā un saglabājiet to, nezaudējiet pacietību. Tas ir laiks, kad dzīvē var veikt izrāvienu uz priekšu, pāriet citā dzīves posmā. Ja vēlaties ko mainīt, tad dariet to, vienīgi atcerieties, ka visam ir vajadzīgs laiks. Ziniet, ka jūs atbalsta jūsu sargeņģelis, jūs neesat vieni. Jūs varat saņemt arī dzimtas atbalstu savos centienos un sasniegumos, ja tas būs vērsts uz vispārēju labklājību.

Vēl līdz 17.augustam īstais laiks, lai sāktu mainīt savu attieksmi pret materiālām lietām, meklēt jaunas iespējas peļņai. Tas būs veiksmīgs laiks, lai atbrīvotos no veciem uzskatiem par naudu. Pienācis laiks mainīties līdz ar laiku. Viss notiek attīstībā pa spirāli uz augšu, tādēļ ejiet laikam līdzi!

Līdz 20.septembrim laiks, kad nepieciešams lietderīgi ieguldīt un izmantot savu enerģiju. Tās var būt dejas, fiziskās aktivitātes, dziedināšana, māksla, uzstāšanās publikas priekšā, dziedāšana. Pretējā gadījumā neizmantotā iekšējā enerģija var darboties pret jums, tā var būt graujoša, izpausties protestā, agresijā. Šajā laikā var būt daudz zemestrīču, izteiktu zemes svārstību, jo arī Zemei ir kaut kur jāliek sava enerģija.

Līdz 29.augustam izšķirošs laiks, kad var būt iekšējas svārstības attiecībā uz savu darbību. Tas var veicināt apmeklēt zīlnieces, radīt interesi par maģiskām darbībām. Jauni darbi var sagādāt vilšanos, neveiksmes partnerattiecībās. Lielā mērā skars autoritāras un sabiedrībā ievērojamas personas, Strēlniekus, Zivis un Lauvas.

Līdz 21.oktobrim saglabāsies periods, kad jātiek skaidrībā ar sava darba virzību un profesionālo orientāciju. Vai iepriekš izvirzītais mērķis ir atmaksājies, vai tam ir perspektīva, vai ieguldītā enerģija dod atdevi. Tas būs laiks, kad jāveic analīze par savas dzīves un darba mērķiem.

No 5.augusta līdz 13.augustam var būt sajūta, ka esat nokļuvuši kā apburtā aplī, no kura nav izejas. Šķiet, ka visu laiku atkārtojas vieni un tie paši apstākļi, pastāvīgi šķēršļi un ierobežojumi. Lai no tā izkļūtu nepieciešams atskatīties pagātnē un saprast, kas ir bijis kā traucējošs iemesls, rīcība, kas noved pie atkārtotām grūtību situācijām. Ir jāizdara ļoti konkrēta jauna izvēle, balstoties uz saņemto mācību, lai būtu jauns dzīves pavērsiens. Tas skar gan attiecību jautājumus, gan finansiālos jautājumus. Ir jāmaina kāds no saviem ieradumiem.  

No 8.augusta līdz 13.augustam var veidoties nopietns konflikts, kam pamatā būs vecs aizvainojums, vēlme atriebties. Šajā laikā var tikt izprovocēta arī kāda slimība, kas bijusi ilgi slēptā veidā un ārstēšanās būs jāsāk no sākuma. Problēmas cieši saistītas ar attiecībām ģimenē, ar mīlestības izpausmi vienam pret otru, kas drīzāk ir kā varas izrādīšana. Var būt kārtējā vilšanās tuvākajos cilvēkos. Iespējama nodevība.

No 15.augusta līdz 21.septembrim būs aktuāla alkoholisma tēma. Daudzi ar to var sagraut savu dzīvi, iet degradācijas ceļu. Var nākties saskarties ar savām nepiepildītām ilūzijām, sapņiem, vilšanās. Labs laiks, lai mainītu savu domāšanu un dzimtas radītos aizspriedumus. Izmaiņas var notikt dziļā ģenētiskā līmenī. Laiks piestrādāt pie pozitīvās domāšanas, pozitīvu afirmāciju radīšanas un ieviešanas savā dzīvē.

No 20.augusta līdz 24.augustam lielāka uzmanība tiks pievērsta bērniem, mācību procesiem. Šajā laikā iespējama satikšanās ar sen neredzētiem draugiem, patīkama laika pavadīšana un atmiņas.

No 29.augusta līdz 4.septembrim sagaidāmas pārmaiņas finanšu sadalē, politikā. Ļoti aktuāla būs izglītības un medicīnas nozare. Var atklāties iepriekš slēpti fakti, pierādījumi. Iepriekšējie solījumi var sabrukt kā kāršu namiņš.

Planētas

Saule no 23.jūlija atrodas Lauvas zīmē. Atveriet savas sirdis un ielaidiet mīlestību. Izpaudiet to pret visiem, sākot ar sevi. Ieprieciniet sevi, lai būtu apmierinājums, vienalga kādā veidā. Ja jūs apmeklē radošā mūza, tad ļaujieties radīt – zīmēt, dziedāt, darināt. 23.augustā Saule ieies Jaunavas zīmē. Šajā laikā lielākais akcents būs uz materiālām problēmām. Var sabrukt iepriekš radīta sistēma, jo nestrādās vecās vērtības. Citiem var būt sāpīgi zaudējumi. Pievērsiet uzmanību sīkumiem, ikdienai, kur izmantojat laiku un naudu un cik tas ir lietderīgi.

Merkurs iet cauri savam retrogrādās fāzes ceļam, atrodas vēl Vēža zīmē.  12.augustā atgriezīsies Lauvas zīmē. Pievērsiet lielu uzmanību saviem bērniem, pavadiet laiku kopīgi, spēlējiet spēles, apmeklējiet pasākumus. Labvēlīgs laiks jaunai mīlestībai, tāpēc nesēdiet mājās. Visi neatrisinātie notikumi, kas bijuši laikā no 20.jūnija līdz 8.jūlijam būs jāatšķetina līdz 15.augustam. Ņemiet vērā, ja jums ir svarīgas sarunas un nepieciešama dokumentu parakstīšana, tad tas jāizdara līdz 8.jūlijam vai pēc 15.augusta. 29.augustā Merkurs ieies Jaunavas zīmē. Tas liks vairāk pievērst uzmanību ikdienai, visādām rūpēm, sīkumiem, pievērsties darbam, sagatavoties mācībām.

Venēra no 28.jūlija atrodas Lauvas zīmē. Šajā laikā var uzplaukt skaista mīlestība. Var izjust augstāko harmoniju ar dabu, ar apkārtni. Dalieties šajās skaistajās jūtās ar citiem, neesiet vienaldzīgi. Atveriet savas sirdis. Atklājiet savu radošumu caur skaistumu, dāsnumu, palīdzību. 22.augustā Venēra ieies Jaunavas zīmē. Tas būs pretstats iepriekšējam periodam, jo liks savākties un sakoncentrēties darbam.

Marss no 2.jūlija atrodas Lauvas zīmē. Laiks, kad būs iespēja “pazīmēties”, parādīt savas spējas, izrādīt savu dāsnumu, savu plašo sirdi un mīlestību. Laiks aktivitātēm ar bērniem. Varat pārāk daudz savu spēku patērēt izklaidēs. Tas var veicināt veselības problēmas ar sirdi, sirds ritma traucējumi. 18.augustā Marss ieies Jaunavas zīmē. Var būt grūtības uz aktīvu rīcību, grūtības izpaust sevi, neviens neņems vērā, var būt pat neievēros. Īpaši skars Aunus, jo viņu ugunīgā enerģija tiks apslāpēta. Enerģija vairāk tiks izlietota sīkumos, rutīnas darbos, praktiskajā pielietojumā. Labs laiks meditācijām, vingrošanai, pastaigai dabā. Esiet tuvāk pie dabas, dodieties pārgājienos.

Jupiters atrodas Strēlnieka zīmē, kur atradīsies līdz 2019.gada 2.decembrim. Tas būs lielās veiksmes laiks Strēlniekiem, bet Dvīņiem liks pārdomāt savu dzīvi un atlaist visu veco, savukārt Jaunavām uzlabosies mājas apstākļi, var būt pat ģimenes pieaugums, bet Zivīm, ja nezaudēsiet drosmi, iespējama karjeras izaugsme. Jupitera stāvoklis Strēlniekā veicinās doties tālāk uz priekšu, nestāvēt uz vietas, apgūt jaunas tāles, jaunas zinības, paplašināt savu redzesloku, darīt pasauli labāku, dalīties ar citiem, uzlabot savu dzīves kvalitāti. Protams, ka tas skars arī lielo tautas masu pārvietošanos uz citām valstīm. Būs vēlme atbrīvoties no visa, kas rada ierobežojumus dzīvē, no atbildības, iegūt lielāku brīvību savā dzīvē. Tam visam var būt otra galējība – bezatbildība. Vairāk veiksies tiem, kas būs gatavi pārmaiņām un ies droši uz priekšu, nebaidoties no zaudējumiem, būs gatavi jauniem piedzīvojumiem, iespaidiem, avantūrām. Jums var atvērties jauni dzīves horizonti un iespējas, esiet gatavi pārmaiņām un nezaudējiet optimismu! Valstis, kurās gaidāmas pozitīvas pārmaiņas – Itālija, Polija, Brazīlija, Dienvidkoreja, Kazahstāna. No 11.aprīļa līdz 12.augustam Jupiters būs retrogrāds. Tas nozīmē, ka šajā laikā apstāsies visi lielie projekti, var iestrēgt izglītības reforma, un pārmaiņas politikā. Sabiedrība piedzīvos iekšējas pārmaiņas, pārkārtošanos, iespējams nāksies pielāgoties esošiem apstākļiem. Būs jāpārskata iepriekš izstrādātie likumi, var tikt pārskatīts valsts budžets un tā līdzekļu sadalījums. Iespējams tiks pārskatīti arī nodokļi un to maksāšanas kārtība. Tas nav pārāk veiksmīgs laiks jauna biznesa uzsākšanai, vismaz līdz 6.novembrim.

Saturns atrodas Mežāža zīmē – savās mājās. Tas ir laiks, kad var ieviest kārtību it visur, Saturns palīdz sastrukturēt, izveidot savu vērtību sistēmu, noteikt savas dzīves prioritātes. Pozitīvs laiks mērķu sasniegšanai. Šajā laikā īpaši daudz būs ilgdzīvotāju. Bērni, kas dzimst šajā laika periodā ļoti skaidri zinās, ko viņi grib savā dzīvē un tieksies to sasniegt. Saturns Mežāža zīmē atradīsies 3 gadus. No 29.aprīļa līdz 18.septembrim Saturns būs retrogrāds. Tas būs sarežģīts laiks, kad veidosies aizvien grūtāki apstākļi, visvairāk to izjutīs sabiedrības apdalītākais slānis. Būs jādzīvo vēl stingrākos rāmjos, jāpiedzīvo lielāki ierobežojumi, ja vien neizstrādāsiet ļoti konkrētu plānu, stratēģiju. Tas ir laiks, kad jāpārskata sava pagātne, savas pagātnes kļūdas, jāizdara savi secinājumi. Var būt jāpārskata savi nospraustie mērķi un plāni un tajos jāievieš korekcijas. Ierobežojumi ilgs līdz 24.decembrim.

Plutons atrodas Mežāža zīmē. Plutons atbild par kolektīvo enerģiju, pārmaiņām un transformāciju, kodolenerģiju. Tas būs laiks, kad būs jāpārskata vēlreiz ieviestās pārmaiņas valsts līmenī, jāizstrādā jaunas, kas nākotnē ietekmēs arī mantiskās vērtības. Tas var skart arī banku sistēmas un kreditēšanas jautājumus. Var būt izteikti daudz nokrišņu, problēmas ar ūdens apgādi, kanalizāciju, plūdi, bojāsies iekārtas, kas saistītas ar ūdeni. No 24.aprīļa līdz 3.oktobrim Plutons būs retrogrāds. Šajā laikā var izpausties uzkrājusies negatīvā enerģija caur vulkānu izvirdumiem, teroraktiem, dažādām provokācijām. Var ciest lielas tautu masas. Iespējamas problēmas ar kanalizācijas sistēmu, iespējami plūdi. Kolektīvās pārmaiņas būs iestrēgušas līdz 2020.gada 24.janvārim.

Urāns ir brīvības, reformu un pārmaiņu planēta. Var sagraut visu, kas gadās ceļā. Planēta, kas paver skatu tālajā nākotnē. Pateicoties, kurai ir visādi atklājumi un izgudrojumi. Urāns atrodas Vērša zīmē. Urāns var radīt diezgan lielu satricinājumu pasaulē visās finanšu jomās. Jau tagad mēs varam vērot, kā pasaulē ienāk jauns valūtas jeb naudas veids. Papīra nauda aizvien vairāk sāks izzust, nauda būs tikai virtuālā veidā. Tas nozīmē, ka banku sektorā, kā arī citās kreditēšanas iestādēs gaidāmas ļoti lielas pārmaiņas. Var tikt ieviesti jauni nodokļu veidi. Savas pārmaiņas piedzīvos arī fondu tirgus, akcijas, kā arī valsts budžeta veidošana. Tiks sagrauti visi vecie ienākumu veidi. Diemžēl var rasties vēl lielāka plaisa starp bagātajiem un nabagajiem. Tiks ieviestas jaunas tehnoloģijas. Vērsis ir zemes zīme, bet Urāns ir gaiss, elektrība, tāpēc gaidāmi lieli satricinājumi zemei – zemestrīces, vulkānu izvirdumi, neparastas zibeņošanas. Augustā laiks, kad jāpārvar fundamentālas grūtības. Būs iespēja iegūt jaunu savas būtības eksistenci, bet lai to iegūtu būs jāuzdrošinās spert soli uz priekšu. Tas būs kā šķērsot aizu pa šauru tiltu, kā rezultātā tā būs evolūcija. Tas var skart lielu sabiedrības daļu, lielu kolektīvu. No 11.augusta līdz 11.janvārim Urāns kļūs retrogrāds jeb atpakaļ ejošs. Atkārtosies notikumi, kas bija laikā no 26.aprīļa. Būtiskas reformas notiks līdz 2020.gada 26.aprīlim. No tuvākajām valstīm lielā mērā skars Krieviju un Ukrainu.

Neptūns atrodas Zivju zīmē. No 18.jūnija līdz 25.novembrim Neptūns ir retrogrāds, bet tagad šķērso savu retrogrādās fāzes ceļu, kas ilgs līdz 2020.gada 12.janvārim. Tas ir laiks, kad varat saskarties ar kārdinājumiem noiet no izvēlētā ceļa, dzīvot pārāk lielās ilūzijās, virtuālajā pasaulē, būt pakļautiem citu ietekmei (hipnotiska iedarbība). Var būt saskarsme ar pagātnes notikumiem, no iepriekšējām dzīvēm – Deža vu sajūta. Sliktākajā gadījumā var mocīt bailes, fobijas, murgaini sapņi. Labākajā gadījumā var izpausties pareģa spējas, iespēja izprast ļoti sarežģītu augstāko sfēru informāciju, viedi sapņi, laiks, lai izprastu savu iekšējo būtību. Laiks būs bīstams uz ūdens, kad var būt daudz noslīkušo, īpaši reibuma stāvoklī. Augusts – (līdz 14.08.) laiks kad tiek nodotas un saņemtas zināšanas un kāds ir saņemto zināšanu un prasmju pielietojums. Jebkura mācība, kas tiek nodota no skolotāja var nest savu svētību, kas palīdz arī visai pasaulei. Katrs viens, kas izvēlas iet uz savu apgaismību ir kā jāņtārpiņš, kas iededz gaismu savā dvēselē, savā templī. No 15.08.-21.09. lielam kolektīvam ir spēks, ja tas apvienojas vienotā “dziesmā”. Tāpēc tas būs nozīmīgs laiks savu spēju demonstrēšanai sabiedrībā, iespēja pārliecināt un aizraut lielu kolektīvu, sabiedrības daļu. Var atbalsoties aprīlī notikušās situācijas, var atgriezties tajā laikā satiktie cilvēki, notiks rezonanse ar sabiedrību.

Hīrons ir interesanta un diezgan neparasta planēta. Hīrons dod iespējas apvienot, izmantot, sintezēt, sadarboties un uztvert. Hīrons ir atslēga, kuru ir jāmāk pielietot un kura ne katram tiek dota. enerģija, kad cilvēki apzinās, ka viņi paši ir radītāji, spēj palīdzēt sev un citiem. Hīrons atrodas Auna zīmē. Tāpēc Auniem aktivizējas partnerattiecību tēma, sadarbība ar citiem. Hīrons no 9.jūlija līdz 11.decembrim būs retrogrāds.

Lilita no 4.maija atrodas Zivju zīmē. Turpmākos 9 mēnešus cilvēce saskarsies ar saviem un citu dēmoniem, kas mīt galvās. Tiks pārbaudītas cilvēku patiesās domas, ticība un vērtības. Kārdinājumi un izaicinājumi būs lieli. Tāpēc daļa var pilnīgi noiet pagrimumā. Zivju zīme sevī savāc visas zodiaka zīmes, tāpēc tām raksturīgas gan visas labās īpašības, gan sliktās. Viņas atrodas kā ceļa krustojumā, kur jāizdara pareizā izvēle. Lilitas atrašanās Zivju zīmē var veicināt vai izcelt tādas īpašības kā būt par upuri citiem. Tāpēc tie, kuriem nav savas pašapziņas vairāk izjutīs uz sevis spiedienu no citu puses, ja vien nemainīs savus uzstādījumus zemapziņā. Apzināta dzīve ciešanās, lai gūtu sev labumu arī nekādu labumu nedos. Citiem būs izteikta vēlme manipulēt un pakļaut otru cilvēku. Šajā laikā aktivizēsies sektas, kuras dalībnieki uzspiedīs savu pārliecību par Dievu un cilvēku dzīves kārtību. Cilvēki būs vairāk pakļauti apreibinošu vielu lietošanai, aktīvāk meklēs jaunus upurus, lai slēptais bizness iet plaukumā. Aktivizēsies gaišreģi, zīlnieki, čigāni. Cilvēkus vilks ilūzijās un viltus pareģojumos. Citi centīsies radīt žēlumu pret sevi, lai gūtu sev labumu, būs izteikts enerģētiskais vampīrisms. Sabiedrība var tikt maldināta ar dažādām viltus ziņām. Var pieaugt nabadzīgo cilvēku skaits. Būs grūti tikt skaidrībā ar savām emocijām, sajūtām. Cilvēkiem ar psihiskām novirzēm var būt paasinājumi. Pieaugs noziedzību skaits. Var būt grūtības noteikt cilvēkiem slimības diagnozi. Saasināsies endokrīnās un limfātiskās sistēmas slimības. Iespējama saindēšanās gan ar alkoholu, gan ar ķīmiskām vielām, gan problēmas ar narkozi, var pastiprināties alerģijas. Pilnā mērā šo visu pārbaudījumu gammu piedzīvos Zivis, Jaunavas, Dvīņi un Strēlnieki. Pārējās zīmes izjutīs atkarībā no planētu izvietojuma dzimšanas horoskopā. Valstis un to iedzīvotāji, kuri būs pakļauti Lilitas ietekmei: Izraēla, Filipīnas, Portugāle, Armēnija, Indonēzija un visu salu valstis, Japāna, Francija, Austrija, Latvija, ASV, Grieķija, Rumānija, Hondurasa, Gruzija, Beļģija, Panama, Itālija, Polija, Nikaragva, Brazīlija, Kazahstāna, Dienvidkoreja.

 Mēness kritiskās dienas

31.07./01.08. (29.Mēness diena), 09./10.08. (9.Mēness diena), 15./16.08. (15.Mēness diena), 24.08. (23.Mēness diena); 30.08. (29.Mēness diena).

Tās ir dienas, kad pārsvarā notiek avārijas, katastrofas, lielie noziegumi. Cilvēki ir pakļauti savām emocijām, kļūst neuzmanīgi, pavirši, saasināti uz visu reaģē, kļūst agresīvi. Tās ir provokāciju un kārdinājumu dienas, kad cilvēkiem jāizdara izvēle starp labo un ļauno ar savām domām, runām un rīcību.

Šajās dienās nav ieteicams:

1)    veikt operācijas, jo var slikti dzīt, iespējami visādi sarežģījumi;

2)    slēgt darījumus, pieņemt svarīgus lēmumus;

3)    vienoties laulību saitēs, visbiežāk šādas savienības nav laimīgas un ilgas;

4)    iepazīties, doties uz pirmajiem randiņiem, uzturēt seksuālus kontaktus;

5)    uzsākt ko jaunu;

6)    lietot alkoholu.

Kas būtu jādara? Vislabāk ir veikt mājas, telpu, ķermeņa tīrīšanu, strādāt ar “piedošanu”, atlaist visu veco, kas nav vajadzīgs.

Paldies, ka izlasījāt!

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .