Astroloģiskā prognoze decembrim

 

No 21.novembra līdz 2020.gada 11.janvārim ļoti nozīmīgs laiks, kas ietekmēs tālāku sadarbību, spēju komunicēt un aizstāvēt savas interese. Būs svarīgas spējas izprast otru pusi, iedziļināties citu viedoklī, problēmās un rast kompromisu. Ja būsiet šajā visā ieinteresēti un aktīvi iesaistīsities, tad dzīvē gaidāmas jaunas, pozitīvas pārmaiņas. Īpaši tas ietekmēs Svaru zīmes pārstāvjus.

No 1.decembra līdz 11.decembrim depresīvs un nomākts noskaņojums var ņemt virsroku. Būs vēlme aizmirsties, meklēt reibumu, lai aizmirstos. Šajā laikā var būt smagas traumas, mugurkaula un ceļgalu problēmas. Tomēr centieties saskatīt dzīvē pozitīvās puses.

2.decembris - visas lietas un situācijas, kas skar dokumentu parakstīšanu, amatu pārdalīšanu un tamlīdzīgi būs nonācis strupceļā. Tā var būt vesela cilvēku kopa, kurai nebūs izejas. Būs jāmeklē citi varianti un iespējas, piemēram, mainot jau kaut ko izveidotu.

3.decembris – turpināsies bezizejas situācija, kur lielu lomu spēles profesionālisms, prakse un pieredze. Diemžēl iekšējā emocionālā spriedze un pārdzīvojumi liegs uztvert situāciju no gaišās puses. 

No 4.decembra līdz 15.decembrim – īstais laiks uztvert un pārvērtēt kritisko situāciju, lai vērstu to par labu sev. Šeit svarīgi ņemt vērā, ka atbilstoši cilvēka noskaņojumam, enerģētiskajam laukam, kuru viņš pats rada ar savām domām un emocijām, veidojas apkārtējo reakcija, attieksme un situācijas. Tāpēc, neļaujieties pesimismam. Saskatiet it visā gaismu. Meditācija palīdzēs.

No 7.decembra līdz 20.decembrim laiks, kad var izvirzīt sev jaunus mērķus, uzdevumus, apcerēt nākotnes plānus. Viss, kas saistīts ar darbu, profesionālismu, sistēmas izveidošanu viegli padosies.

No 8.decembra līdz 10.decembrim ļoti labvēlīgs laiks, lai harmonizētu attiecības ar apkārtējiem, radītu draudzīgu atmosfēru. Lielā mērā attiecas uz darba attiecībām, attiecībām ar kolēģiem.

14.decembrī iepriekšējās rīcības sekas liks par sevi manīt, kur sasvstarpējā saskarsme būs nonākusi strupceļā. Lielā mērā skars attiecības tuvu radinieku vidū. Lielu lomu spēles veci aizvainojumi, pašu radīti rāmji. Ļoti laba diena smagu un karmisku situāciju izpratnei, noslēpumu atklāšanai.

No 20.decembra līdz 21.decembrim būs grūti sevi izpaust, enerģijas trūkums radīs noguruma sajūtu. Saglabājiet savu esību, neizliekaties labāki, nekā esat. Tēlojumu ātri atmaskos. Ieteicams atpūsties no ikdienas un steigas.

No 25.decembra līdz 26.decembrim partnerattiecības piedzīvos pārbaudījumus uz izturību. Tā būs saskarsme ar savām bailēm, ilūzijām attiecībās. Var būt smaga piezemēšanās, tāpēc dzīvojiet labāk realitātē, lai nav vilšanās.

26.decembrī notiks Saules aptumsums, kura tieša ietekme būs no 24.decembra līdz 29.decembrim, bet vispārīgi aktīvi notikumi būs laikā no 12.decembra līdz 9.janvārim. Tas pārklāsies ar nākošo Mēness aptumsumu, kas notiks 10.janvārī. Saules aptumsums notiks pl.7.17. Saule savienojumā ar Mēnesi atradīsies 5.Mežāža grādā, kura simboliskais nosaukums “Divas atvērtas durvis”. Grāds tiek raksturots kā viesmīlība, neuzmanība, izklaidība, pastāv bīstamība nokrist. Šajā laikā būs svarīgi iekšēji savākties un mobilizēties, lai nesabruktu un saglabātu savu iekšējo garu. Saule ir savienojumā arī ar Jupiteru un Dienvidu mezglu, tas viss veicina zaudējumus un kritienus no augstumiem, savas autoritātes zaudēšana. Daudzi notikumi notiek karmiski, lai sāktu ceļu no jauna un savādāk. Tā kā aptumsums notiek pirmajā mājā, tad skars katru personīgi. Visas dzīves situācijas liek apstāties, noslēgt veco un sākt jaunu ceļu. ņemot vērā, ka aptumsums notiks 1. Mēness dienā, tad tas ir ideāls laiks, lai saplānotu savu nākotni. Tas nozīmē, ka no sākuma apmeklējiet kontrast dušu, no rīta ap 7 un līdz pl.9.00 pie iedegtas sveces sarakstiet uz lapas visu, ko vēlaties, lai jūsu dzīvē ienāk vai notiek kas jauns. Ietveriet jebkuru savas dzīves sfēru, bet tikai attiecinātu uz jums konkrēti. Uzrakstiet, ka tas notiek noteiktā laikā. Vēlmes jāraksta kā jau esošas, nevis nākotnes formā. Vai vienkārši meditējiet pie sveces, iedomājoties kā jums paiet gads un kādi notikumi notiek jūsu dzīvē. Izmantojiet šī laika enerģijas un dodiet savai dzīvei jaunu izrāvienu!

No 29.decembra līdz 30.decembrim vilšanās sajūta, bezizejas šķietamība, iekšējs haoss, sajūta, ka zaudēts viss, kas bijis iepriekš radīts nomāks. Cilvēki paši sevi turēs šādos rāmjos. Būs sajūta, ka visur salikti šķēršļi. Šāds noskaņojums var būt ļoti daudziem, kas veicinās nodošanos apreibinošām vielām. Nomācošāka diena būs 29.decembrī.

Gads noslēgsies ar karmisku situāciju izdzīvošanu, kas nāk no pagātnes. Tomēr tā būs iespēja atlaist visu veco, jo Merkurs, Jupiters, Saule un Dienvidu mezgls būs savienojumā. Neņemiet jaunā gadā līdzi veco, ļaujiet ienākt jaunajam, esiet atvērti, atbrīvojiet sevi no sliktām domām. Dzīvojiet harmonijā!

Planētas

Saule no 22.novembra atrodas Strēlnieka zīmē. Daudzi steigs pabeigt darbus, padarīt pēc iespējas vairāk. Daudzi gatavosies lielām svinībām, dosies uz ārzemēm, tērēs daudz naudas (līdz decembrim), apmeklēs pasākumus. 22.decembrī Saule ieies Mežāža zīmē. Šajā laikā būs svarīgi kādas būs cilvēku vēlmes, ambīcijas, spēja sadarboties ar sabiedrību. Netērējiet pārāk daudz enerģijas sarunām. Tas būs laiks, kad būs jākoncentrējas jauniem darbiem, jauniem plāniem, jāveido jauni ceļi.

Merkurs atrodas Skorpiona zīmē. Merkurs no 31.oktobra līdz 20.novembrim bija retrogrāds. Situācijas atkārtosies līdz 8.decembrim. 10.decembrī Merkurs ieies Strēlnieka zīmē. Labvēlīgs laiks sakaru paplašināšanai, iespējami īslaicīgi ceļojumi uz ārzemēm vai tuvajām valstīm. 29.decembrī Merkurs ieies Mežāža zīmē, tāpēc būs svarīga cilvēku uzvedība, sarunas, spēja komunicēt ar sabiedrību, rast kopīgu valodu.

Venēra no 27.novembra atrodas Mežāža zīmē. Iespējamas attiecības ar ārzemnieku vai ārzemnieci. Var veidoties labas attiecības ar tuvākajiem. Labvēlīga atpūta pie dabas, kalnainā apvidū. Jūtu izpausme būs vairāk atturīga, auksta. 21.decembrī Venēra ieies Ūdensvīra zīmē. Būs vieglāk veidot attiecības. Savstarpējā cieņa un draudzīga attieksme vienam pret otru būs garants turpmākām attiecībām.

Marss no 20.novembra atrodas Skorpiona zīmē. Svarīgs laiks nozīmīgu mērķu sasniegšanai, kas veicinās pārmaiņas. Ja jūsu mērķi ir pārdroši, tiem vajadzīgs liels spēks, tad īstais laiks tos realizēt. Šajā laikā var būt biežāki strīdi, kautiņi, būs lielāks noziegumu skaits. Enerģijas būs daudz, ja cilvēki nemācēs to lietderīgi izmantot, tad tā izpaudīsies zemākos instinktos.

Jupiters 3.decembrī ieies Mežāža zīmē, kur atradīsies līdz 2020.gada 20.decembrim. Rodiet gandarījumu savā darbā, esiet radoši, lai darbs dotu prieku. Tikai tāds darbs, kur tiks ielikta cilvēka dvēsele tiks novērtēts. Tas dos savu skaistumu. Tas būs laiks, kad personīgie sasniegumi gūs mazāku nozīmi, nekā ieguldījums kopīgās sabiedrības labā. Lielāka nozīme būs augstākiem mērķiem, to sasniegumiem. Vienalga kāda joma tā būs. Diemžēl šajā laikā var izpausties reliģiozie fanātiķi, kas ticības vārda būs gatavi upurēt citus. Tas būs ļoti atbildīgs laiks vadošos amatos esošiem cilvēkiem. Tāpēc daudzi var zaudēt savus amatus, statusu sabiedrībā, ja viņi vadīs sabiedrību egoistisku mērķu vadīti. Visām sistēmām būs jāiekļaujas kopīgā mērķī, jāievēro kopīgi visiem vieni likumi. Citos cilvēkos var izpausties despotisms, vēlme pakļaut otru sev, nepieņemt citādi domājošus. Šajā laikā pie varas var nākt diktatora tipa cilvēki. Būs tendence uzkrāt materiālos labumus nākotnes nodrošinājumam. Labs laiks gūt lielu peļņu, ja tā būs labi pārdomāta, izplānota un aprēķināta. Visgrūtāk šajā periodā būs Strēlniekiem, jo viņi ir pieraduši pie plašuma, brīvības, bet tagad viņiem nāksies iekļauties noteiktos rāmjos, ievērot likumus. Līdzīgi būs arī Dvīņu zīmes pārstāvjiem, Jaunavām un Zivīm. Savukārt Mežāžiem, Vēžiem, Auniem un Svariem būs iespēja izmantot Jupitera dotās iespējas un izaicinājumus, ja vien nenobīsities no piedāvājuma. Valstis, kurās var būt kopīgs uzplaukums vai jebkādas citas pārmaiņas, kas saistītas ar Jupitera ietekmi:  Ķīna, Somija, Čīle, Albānija, Baltkrievija, Igaunija, Kirgīzija, Indija, Bulgārija, Bolīvija, Kolumbija, Argentīna, Lietuva, Japāna, Latvija, Francija, Austrija, Izraēla, Filipīnu salas, Portugāle, Armēnija, Indonēzija.

Saturns atrodas Mežāža zīmē – savās mājās. Tas ir laiks, kad var ieviest kārtību it visur, Saturns palīdz sastrukturēt, izveidot savu vērtību sistēmu, noteikt savas dzīves prioritātes. Pozitīvs laiks mērķu sasniegšanai. Šajā laikā īpaši daudz būs ilgdzīvotāju. Bērni, kas dzimst šajā laika periodā ļoti skaidri zinās, ko viņi grib savā dzīvē un tieksies to sasniegt. Saturns Mežāža zīmē atradīsies 3 gadus. No 29.aprīļa līdz 18.septembrim Saturns bija retrogrāds, bet fāzes ietekme saglabāsies līdz 24.decembrim. Tas būs sarežģīts laiks, kad veidosies aizvien grūtāki apstākļi, visvairāk to izjutīs sabiedrības apdalītākais slānis. Būs jādzīvo vēl stingrākos rāmjos, jāpiedzīvo lielāki ierobežojumi, ja vien neizstrādāsiet ļoti konkrētu plānu, stratēģiju. Tas ir laiks, kad jāpārskata sava pagātne, savas pagātnes kļūdas, jāizdara savi secinājumi. Var būt jāpārskata savi nospraustie mērķi un plāni un tajos jāievieš korekcijas.

Plutons atrodas Mežāža zīmē. Plutons atbild par kolektīvo enerģiju, pārmaiņām un transformāciju, kodolenerģiju. Tas būs laiks, kad būs jāpārskata vēlreiz ieviestās pārmaiņas valsts līmenī, jāizstrādā jaunas, kas nākotnē ietekmēs arī mantiskās vērtības. Tas var skart arī banku sistēmas un kreditēšanas jautājumus. Var būt izteikti daudz nokrišņu, problēmas ar ūdens apgādi, kanalizāciju, plūdi, bojāsies iekārtas, kas saistītas ar ūdeni. No 24.aprīļa līdz 3.oktobrim Plutons bija retrogrāds, bet fāzes ietekme saglabāsies līdz 2020.gada 24.janvārim. Šajā laikā var izpausties uzkrājusies negatīvā enerģija caur vulkānu izvirdumiem, teroraktiem, dažādām provokācijām. Var ciest lielas tautu masas. Iespējamas problēmas ar kanalizācijas sistēmu, iespējami plūdi.

Urāns ir brīvības, reformu un pārmaiņu planēta. Var sagraut visu, kas gadās ceļā. Planēta, kas paver skatu tālajā nākotnē. Pateicoties, kurai ir visādi atklājumi un izgudrojumi. Urāns atrodas Vērša zīmē. Urāns var radīt diezgan lielu satricinājumu pasaulē visās finanšu jomās. Jau tagad mēs varam vērot, kā pasaulē ienāk jauns valūtas jeb naudas veids. Papīra nauda aizvien vairāk sāks izzust, nauda būs tikai virtuālā veidā. Tas nozīmē, ka banku sektorā, kā arī citās kreditēšanas iestādēs gaidāmas ļoti lielas pārmaiņas. Var tikt ieviesti jauni nodokļu veidi. Savas pārmaiņas piedzīvos arī fondu tirgus, akcijas, kā arī valsts budžeta veidošana. Tiks sagrauti visi vecie ienākumu veidi. Diemžēl var rasties vēl lielāka plaisa starp bagātajiem un nabagajiem. Tiks ieviestas jaunas tehnoloģijas. Vērsis ir zemes zīme, bet Urāns ir gaiss, elektrība, tāpēc gaidāmi lieli satricinājumi zemei – zemestrīces, vulkānu izvirdumi, neparastas zibeņošanas. No 11.augusta līdz 2020.gada 11.janvārim Urāns būs retrogrāds jeb atpakaļ ejošs. Atkārtosies notikumi, kas bija laikā no 26.aprīļa. Būtiskas reformas notiks līdz 2020.gada 26.aprīlim. No tuvākajām valstīm lielā mērā skars Krieviju un Ukrainu.

Neptūns atrodas Zivju zīmē. No 18.jūnija līdz 25.novembrim Neptūns bija retrogrāds, bet tagad šķērso savu retrogrādās fāzes ceļu, kas ilgs līdz 2020.gada 12.janvārim. Tas ir laiks, kad varat saskarties ar kārdinājumiem noiet no izvēlētā ceļa, dzīvot pārāk lielās ilūzijās, virtuālajā pasaulē, būt pakļautiem citu ietekmei (hipnotiska iedarbība). Var būt saskarsme ar pagātnes notikumiem, no iepriekšējām dzīvēm – Deža vu sajūta. Sliktākajā gadījumā var mocīt bailes, fobijas, murgaini sapņi. Labākajā gadījumā var izpausties pareģa spējas, iespēja izprast ļoti sarežģītu augstāko sfēru informāciju, viedi sapņi, laiks, lai izprastu savu iekšējo būtību. Laiks būs bīstams uz ūdens, kad var būt daudz noslīkušo, īpaši reibuma stāvoklī. Novembrī -  Ļoti labs laiks meditatīvām praksēm, transformācijām, rituāliem. Klusumā var nākt iedvesma, enerģijas pieplūdums.

Hīrons ir interesanta un diezgan neparasta planēta. Hīrons dod iespējas apvienot, izmantot, sintezēt, sadarboties un uztvert. Hīrons ir atslēga, kuru ir jāmāk pielietot un kura ne katram tiek dota. enerģija, kad cilvēki apzinās, ka viņi paši ir radītāji, spēj palīdzēt sev un citiem. Hīrons atrodas Auna zīmē. Tāpēc Auniem aktivizējas partnerattiecību tēma, sadarbība ar citiem. Hīrons no 9.jūlija līdz 11.decembrim būs retrogrāds.

Lilita no 4.maija atrodas Zivju zīmē. Turpmākos 9 mēnešus cilvēce saskarsies ar saviem un citu dēmoniem, kas mīt galvās. Tiks pārbaudītas cilvēku patiesās domas, ticība un vērtības. Kārdinājumi un izaicinājumi būs lieli. Tāpēc daļa var pilnīgi noiet pagrimumā. Zivju zīme sevī savāc visas zodiaka zīmes, tāpēc tām raksturīgas gan visas labās īpašības, gan sliktās. Viņas atrodas kā ceļa krustojumā, kur jāizdara pareizā izvēle. Lilitas atrašanās Zivju zīmē var veicināt vai izcelt tādas īpašības kā būt par upuri citiem. Tāpēc tie, kuriem nav savas pašapziņas vairāk izjutīs uz sevis spiedienu no citu puses, ja vien nemainīs savus uzstādījumus zemapziņā. Apzināta dzīve ciešanās, lai gūtu sev labumu arī nekādu labumu nedos. Citiem būs izteikta vēlme manipulēt un pakļaut otru cilvēku. Šajā laikā aktivizēsies sektas, kuras dalībnieki uzspiedīs savu pārliecību par Dievu un cilvēku dzīves kārtību. Cilvēki būs vairāk pakļauti apreibinošu vielu lietošanai, aktīvāk meklēs jaunus upurus, lai slēptais bizness iet plaukumā. Aktivizēsies gaišreģi, zīlnieki, čigāni. Cilvēkus vilks ilūzijās un viltus pareģojumos. Citi centīsies radīt žēlumu pret sevi, lai gūtu sev labumu, būs izteikts enerģētiskais vampīrisms. Sabiedrība var tikt maldināta ar dažādām viltus ziņām. Var pieaugt nabadzīgo cilvēku skaits. Būs grūti tikt skaidrībā ar savām emocijām, sajūtām. Cilvēkiem ar psihiskām novirzēm var būt paasinājumi. Pieaugs noziedzību skaits. Var būt grūtības noteikt cilvēkiem slimības diagnozi. Saasināsies endokrīnās un limfātiskās sistēmas slimības. Iespējama saindēšanās gan ar alkoholu, gan ar ķīmiskām vielām, gan problēmas ar narkozi, var pastiprināties alerģijas. Pilnā mērā šo visu pārbaudījumu gammu piedzīvos Zivis, Jaunavas, Dvīņi un Strēlnieki. Pārējās zīmes izjutīs atkarībā no planētu izvietojuma dzimšanas horoskopā. Valstis un to iedzīvotāji, kuri būs pakļauti Lilitas ietekmei: Izraēla, Filipīnas, Portugāle, Armēnija, Indonēzija un visu salu valstis, Japāna, Francija, Austrija, Latvija, ASV, Grieķija, Rumānija, Hondurasa, Gruzija, Beļģija, Panama, Itālija, Polija, Nikaragva, Brazīlija, Kazahstāna, Dienvidkoreja.

 Mēness kritiskās dienas

04./05.12. (9.Mēness diena), 10./11.12. (15.Mēness diena), 18./19.12. (23.Mēness diena); 25./26.12. (29.Mēness diena).

Tās ir dienas, kad pārsvarā notiek avārijas, katastrofas, lielie noziegumi. Cilvēki ir pakļauti savām emocijām, kļūst neuzmanīgi, pavirši, saasināti uz visu reaģē, kļūst agresīvi. Tās ir provokāciju un kārdinājumu dienas, kad cilvēkiem jāizdara izvēle starp labo un ļauno ar savām domām, runām un rīcību.

Šajās dienās nav ieteicams:

1)    veikt operācijas, jo var slikti dzīt, iespējami visādi sarežģījumi;

2)    slēgt darījumus, pieņemt svarīgus lēmumus;

3)    vienoties laulību saitēs, visbiežāk šādas savienības nav laimīgas un ilgas;

4)    iepazīties, doties uz pirmajiem randiņiem, uzturēt seksuālus kontaktus;

5)    uzsākt ko jaunu;

6)    lietot alkoholu.

Kas būtu jādara? Vislabāk ir veikt mājas, telpu, ķermeņa tīrīšanu, strādāt ar “piedošanu”, atlaist visu veco, kas nav vajadzīgs.

Paldies, ka izlasījāt!

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .