Astroloģiskā prognoze jūlijam


Jūlija mēnesī saglabāsies iepriekšējo mēnešu tendences un būs ievērības cienīgi divi aptumsumi.

No 18.aprīļa līdz 21.oktobrim periods, kad jātiek skaidrībā ar sava darba virzību un profesionālo orientāciju. Vai iepriekš izvirzītais mērķis ir atmaksājies, vai tam ir perspektīva, vai ieguldītā enerģija dod atdevi. Tas būs laiks, kad jāveic analīze par savas dzīves un darba mērķiem.

31.maijs līdz 17.augusts īstais laiks, lai sāktu mainīt savu attieksmi pret materiālām lietām, meklēt jaunas iespējas peļņai. Tas būs veiksmīgs laiks, lai atbrīvotos no veciem uzskatiem par naudu. Pienācis laiks mainīties līdz ar laiku. Viss notiek attīstībā pa spirāli uz augšu, tādēļ ejiet laikam līdzi!

No 15.jūnija līdz 11.augustam labi veiksies darbi, kas saistīti ar dziedniecību, atbrīvošanos no slimībām, veciem uzskatiem. Šajā laikā atklāsies patiesie slimību iemesli, izmaiņas var notikt ļoti dziļā ģenētiskā līmenī. Labs laiks, lai veiktu tīrīšanu un atbrīvotos no visa vecā un nevajadzīgā.

No 15.jūnija līdz 14.augustam esiet stipri savā ticībā un saglabājiet to, nezaudējiet pacietību. Tas ir laiks, kad dzīvē var veikt izrāvienu uz priekšu, pāriet citā dzīves posmā. Ja vēlaties ko mainīt, tad dariet to, vienīgi atcerieties, ka visam ir vajadzīgs laiks. Ziniet, ka jūs atbalsta jūsu sargeņģelis, jūs neesat vieni. Jūs varat saņemt arī dzimtas atbalstu savos centienos un sasniegumos, ja tas būs vērsts uz vispārēju labklājību.

No 22.jūnija līdz 27.jūlijam kalpošana un devums sabiedrībai nesīs savu nozīmīgo lomu dzīvē. Sirsnīga palīdzība un dāsnums ir laba lieta, bet nepārspīlējiet ar to, lai paši nenokļūtu upura lomā.

No 29.jūnija līdz 17.jūlijam sarunām var būt izšķiroša nozīme. Ja netiks panākta vienošanās, tad būs jāmeklē pilnīgi citi ceļi. Laiks bīstams ar lielām avārijām, katastrofām, lieliem zaudējumiem. Var ciest augsta ranga vadītāji, spožas personības.

Laikā no 1.jūlija līdz 8.jūlijam var veikties biznesa darījumos, komercijā, var veiksmīgi atrisināt materiālas lietas pie nosacījuma, ka nodomi būs tīri un tas domāts visas cilvēces labumam. Liels spēks būs meditācijām, lūgsnām.

2.jūlijā pl.22.22 notiks Saules aptumsums Vēža zīmē, kura ietekme ir jūtama jau no 18.jūnija. Saule savienojumā ar Mēnesi atradīsies Vēža zīmes 11.grādā, kur simbola nosaukums ir “Jauni cilvēki, kas dod viens otram zvērestu draudzībā”. Grāds raksturo muzikālās dotības, teatrālo darbību saistībā ar ceļojumiem. Savā dziļākajā būtībā Saules aptumsums aicinās paskatīties uz dzīvi kā teātri, kur mēs katrs spēlējam savu klauna lomu un pasmaidīt par to. Reizēm cilvēki tik ļoti ir iegrimuši savās emocijās un aizspriedumos un aktīvi tēlo savu lomu uz skatuves, neredzot kā tas izskatās no malas. Humors un ironija ir ļoti spēcīgs līdzeklis lai novērtētu sabiedrības kultūras realitāti. Tas ļauj atbrīvoties no aizspriedumiem un akluma. Smiekli atbrīvo un parāda mums ceļu izpratnei par to, ka mums ne vienmēr vajag uzticēties tam, ko citi (vai paši sev) uzspiež mūsu apziņai vairāk vai mazāk vardarbīgi. Klauns ir tas, kas to parāda, caur savu izpausmi un tēlojumu. Ņemot vērā to, ka aptumsums notiks 6.mājā, tad visbiežāk to varēs novērot darba vidē, attiecībās ar kolēģiem un arī veselības un izglītības jomā. Aptumsums parādīs to, kas bijis iepriekš apslēpts, tajā skaitā arī finansējuma “noplūdi”. Noteikti daudziem varētu būt slimību paasinājumi, īpaši to hroniskām formām (kājas, locītavas, mugurkauls, vēdera dobums un iekšējie orgāni). Aptumsums tieši ietekmēs Vēžus, Mežāžus, Svarus un Aunus. Ņemot vērā to, ka aptumsums notiks 1.Mēness dienā, tad tas uzsāks veselu ciklu ar dažāda veida atklājumiem. Labs laiks plānošanai, tāpēc domām jābūt ļoti skaidrām un konkrētām, jo kā domāsiet tā arī piepildīsies.

No 4.jūlija līdz 20.septembrim laiks, kad nepieciešams lietderīgi ieguldīt un izmantot savu enerģiju. Tās var būt dejas, fiziskās aktivitātes, dziedināšana, māksla, uzstāšanās publikas priekšā, dziedāšana. Pretējā gadījumā neizmantotā iekšējā enerģija var darboties pret jums, tā var būt graujoša, izpausties protestā, agresijā. Šajā laikā var būt daudz zemestrīču, izteiktu zemes svārstību, jo arī Zemei ir kaut kur jāliek sava enerģija.

No 5.jūlija līdz 12.jūlijam var būt mānīga sajūta, ka ir stabilas attiecības, uzlabojusies saikne ar ģimeni. Tam visam pamatā būs viltība, apslēpts savtīgums rīcībā. Neļaujiet sev aizmiglot acis!

 5.jūlijā nav labākā diena lai iepazītos un jaunu attiecību uzsākšanai. Varat viegli iekrist apvārdojuma lamatās. Šajā dienā var būt izteikta vēlme flirtēt, piesaistīt sev uzmanību.

No 7.jūlija līdz 8.jūlijam pateicoties savai neatlaidībai varat gūt uzvaras un sasniegumus. Īpaši tas attiecas uz darbu ar sabiedrību vai sabiedrībā. Varat nostiprināt savas pozīcijas, ja paši būsiet pārliecināti par sevi.

9.jūlijā būs viduspunkts starp aptumsumiem, tādēļ gatavojaties, ka šajā dienā var mainīties strauji plāni, izjukt plānotās tikšanās. Visādā gadījumā viss nenotiks kā bijis iepriekš iecerēts. Esiet vērīgi, var būt avārijas.

11.jūlijā var veikties finansiālajos darījumos, mīlestībā. Izvairieties no maģijas piesaistes, var nākties vēlāk dārgi maksāt.

12.jūlijā varat lieliski pavadīt dienu, sajust sevi kā uzvarētāja lomā, gūt gandarījumu un apmierinājumu no pasākuma apmeklējuma. Tāpēc ieteicams pavadīt dienu aktīvi. Īpaši attiecas uz Lauvām, Dvīņiem, Auniem.

15.jūlijā nav labākais laiks sapņiem, var sabrukt ilūzijas, būsiet spiesti piezemēties. Lai tas nav sāpīgi, dariet to jau laikus un pievērsieties praktiskām lietām, kuras var nest praktisku labumu.

No 15.jūlija līdz 22.jūlijam jebkurš labvēlīgs darbs sabiedrības labā var nest savu svētību un dot stabilitāti dzīvē. Iespējams, ka sabiedrība no sākuma var neatbalstīt (vismaz līdz 12.08.), bet saglabājiet pacietību un vēlāk ieguldītā enerģija nāks atpakaļ. Svarīgi būs prast apvienot gan darbu, gan ģimeni. Dzīvot harmonijā ar visiem, tad var būt straujš dzīves pavērsiens.

No 16.jūlija līdz 17.jūlijam nepakļaujieties pesimismam. Var šķist, ka viss ko darāt nenes savus augļus, vilšanās savos spēkos. Tā dēļ sīki konflikti, strīdi. Gribēsies visu pamest un aiziet. Šāda ļoti tipiska rīcība var būt Auniem un Lauvām. Viss ir pārejošs.

17.jūlijā pl.0.30 notiks Mēness aptumsums (tieša ietekme no 14.07.-19.07.) Mežāža zīmē. Mēness atradīsies 25.Mežāža grādā, kura simbols ir “Cilvēks, kas rokās nes putnu”. Aptumsums uzjundīs emocijas, tāpēc īpaši pēc dabas aktīviem  cilvēkiem būs izteikta vēlme pamest visu veco un sākt kaut ko no jauna, gūt jaunas emocijas, iedvesmu. Cilvēki būs vairāk kaprīzi, nestabili, nepastāvīgi savās emocijās. Cilvēkiem būs svarīgi atrast vai sajust savu vietu sabiedrībā, iegūt savu statusu materiālā ziņā. Aptumsums notiks 10.mājā, tāpēc daudzi pārskatīs savus dzīves mērķus, lai saprastu savu apmierinātības skalu ar dzīvi, saviem sasniegumiem. Iespējams daudziem var traucēt pieķeršanās pie vecām tradīcijām, aizspriedumiem, negatīvās domformas var neļaut “pacelties gaisā”. Tas liecina par to, ka pienācis laiks ieviest revīziju savā dzīvē. Aptumsums ietekmēs Mežāžus, Aunus, Vēžus un Svarus. 15.Mēness diena arī dos savu ietekmi, tāpēc lai pieņemtu svarīgus lēmumus, pagaidiet kamēr nomierinās prāts un emocijas.

No 24.jūlija līdz 25.jūlijam var būt veiksmīgs laiks, lai parādītu citiem savas spožās spējas, drosmi, uzdrošināšanos, savu enerģiju. Tikai nesāciet kļūt pārāk iedomīgi un godkārīgi. Esiet pieticīgi savā slavas virsotnē.

No 24.jūlija līdz 30.jūlijam laiks, kad nevar apstāties pie sasniegtā, jo īpaši radošiem cilvēkiem, savādāk iestāsies radošā krīze. Dzīves situācijas aicinās iet uz priekšu, izdomāt ko jaunu. Šajā laikā var būt zaudējumi gan materiāli, gan finansiāli. Var pazust cilvēki, neatgriezties mājās un pazust bez pēdām.

No 24.jūlija līdz 29.augustam izšķirošs laiks, kad var būt iekšējas svārstības attiecībā uz savu darbību. Tas var veicināt apmeklēt zīlnieces, radīt interesi par maģiskām darbībām. Jauni darbi var sagādāt vilšanos, neveiksmes partnerattiecībās. Lielā mērā skars autoritāras un sabiedrībā ievērojamas personas, Strēlniekus, Zivis un Lauvas.

No 26.jūlija līdz 11.augustam var būt gan veiksmīgs, gan neveiksmīgs laiks. Viss atkarīgs no tā kā uzvedīsities sabiedrībā, kāda būs jūsu attieksme. Ja ievērosiet visus ētikas principus, saglabāsiet vēsu prātu un iesiet mērķtiecīgi uz priekšu, tad veiksme būs garantēta. Ja nespēsiet sevi savaldīt un ļausieties vaļībām, tad zaudēsiet savu statusu sabiedrībā.

No 27.jūlija līdz 4.augustam nezaudējiet savu drosmi un dodieties tālāk uz priekšu. Lai tālākais ceļš būtu veiksmīgs, izvērtējiet savu iepriekšējo pieredzi, ņemiet vērā gan pozitīvo, gan negatīvo un tiecaties realizēt savus sapņus un mērķus pēc noteikta plāna. Īpaši attiecas uz Auniem un Lauvām.

Planētas

Saule no 21.jūnija atrodas Vēža zīmē. Tas būs laiks, kad ieteicams atklāt visus ģimenes noslēpumus, atlaist vecus aizvainojumus, tikt vaļā no meliem. Labs laiks, lai veidotu stabilas ģimenes attiecības, ieviestu kārtību attiecībās, sakārtotu savu saimniecību, izvēlēties uzlabot un stiprināt savas dzimtas saites un saites ar Dzimteni. 23.jūlijā Saule ieiet Lauvas zīmē. Atveriet savas sirdis un ielaidiet mīlestību. Izpaudiet to pret visiem, sākot ar sevi. Ieprieciniet sevi, lai būtu apmierinājums, vienalga kādā veidā. Ja jūs apmeklē radošā mūza, tad ļaujieties radīt – zīmēt, dziedāt, darināt.

Merkurs no 27.jūnija atrodas Lauvas zīmē. Šajā laikā būs vēlme pavadīt atpūtas laiku ar vērienu, apmeklēt visādus koncertus, festivālus. Uzturēt sakarus ar radošiem un interesantiem cilvēkiem. Tas būs veiksmīgs laiks radošiem cilvēkiem, kad varēs pilnvērtīgi atklāt savu potenciālu, realizēt savas iespējas. Pievērsiet lielu uzmanību saviem bērniem, pavadiet laiku kopīgi, spēlējiet spēles, apmeklējiet pasākumus. Labvēlīgs laiks jaunai mīlestībai, tāpēc nesēdiet mājās. No 8.jūlija Merkurs būs retrogrāds un 19.jūlijā atgriezīsies Vēža zīmē. Visi neatrisinātie notikumi, kas bijuši laikā no 20.jūnija līdz 8.jūlijam būs jāatšķetina līdz 15.augustam. Ņemiet vērā, ja jums ir svarīgas sarunas un nepieciešama dokumentu parakstīšana, tad tas jāizdara līdz 8.jūlijam vai pēc 15.augusta.

Venēra no 9.jūnija atrodas Dvīņu zīmē. Šajā laikā uzmanību prasīs mīlestības jautājums, partnerattiecības. Ziedošanās otram, būt upura vai cietēja lomā, kur partneris var izmantot situāciju un manipulēt ar otru vai tomēr meklēt jaunas attiecības un veidot jaunu savas attieksmes veidu. Mīlestībai var būt dažādi veidi, bet arī tā veidojas no cilvēku iekšējās enerģijas, sajūtām un uzvedības modeļa. 3.jūlijā Venēra ieies Vēža zīmē. Tas būs laiks, kad notiks pārmaiņas jeb transformācija attiecībās gan ģimenē, gan partnerattiecībās. Ļoti nozīmīgs laiks Vēža zīmes pārstāvjiem. Var būt naudas tēriņi mājas uzlabošanai, remontam.

Marss 2.jūlijā ieies Lauvas zīmē. Laiks, kad būs iespēja “pazīmēties”, parādīt savas spējas, izrādīt savu dāsnumu, savu plašo sirdi un mīlestību. Laiks aktivitātēm ar bērniem. Varat pārāk daudz savu spēku patērēt izklaidēs. Tas var veicināt veselības problēmas ar sirdi, sirds ritma traucējumi.

Jupiters atrodas Strēlnieka zīmē, kur atradīsies līdz 2019.gada 2.decembrim. Tas būs lielās veiksmes laiks Strēlniekiem, bet Dvīņiem liks pārdomāt savu dzīvi un atlaist visu veco, savukārt Jaunavām uzlabosies mājas apstākļi, var būt pat ģimenes pieaugums, bet Zivīm, ja nezaudēsiet drosmi, iespējama karjeras izaugsme. Jupitera stāvoklis Strēlniekā veicinās doties tālāk uz priekšu, nestāvēt uz vietas, apgūt jaunas tāles, jaunas zinības, paplašināt savu redzesloku, darīt pasauli labāku, dalīties ar citiem, uzlabot savu dzīves kvalitāti. Protams, ka tas skars arī lielo tautas masu pārvietošanos uz citām valstīm. Būs vēlme atbrīvoties no visa, kas rada ierobežojumus dzīvē, no atbildības, iegūt lielāku brīvību savā dzīvē. Tam visam var būt otra galējība – bezatbildība. Vairāk veiksies tiem, kas būs gatavi pārmaiņām un ies droši uz priekšu, nebaidoties no zaudējumiem, būs gatavi jauniem piedzīvojumiem, iespaidiem, avantūrām. Jums var atvērties jauni dzīves horizonti un iespējas, esiet gatavi pārmaiņām un nezaudējiet optimismu! Valstis, kurās gaidāmas pozitīvas pārmaiņas – Itālija, Polija, Brazīlija, Dienvidkoreja, Kazahstāna. No 11.aprīļa līdz 12.augustam Jupiters būs retrogrāds. Tas nozīmē, ka šajā laikā apstāsies visi lielie projekti, var iestrēgt izglītības reforma, un pārmaiņas politikā. Sabiedrība piedzīvos iekšējas pārmaiņas, pārkārtošanos, iespējams nāksies pielāgoties esošiem apstākļiem. Būs jāpārskata iepriekš izstrādātie likumi, var tikt pārskatīts valsts budžets un tā līdzekļu sadalījums. Iespējams tiks pārskatīti arī nodokļi un to maksāšanas kārtība. Tas nav pārāk veiksmīgs laiks jauna biznesa uzsākšanai, vismaz līdz 6.novembrim.

Saturns atrodas Mežāža zīmē – savās mājās. Tas ir laiks, kad var ieviest kārtību it visur, Saturns palīdz sastrukturēt, izveidot savu vērtību sistēmu, noteikt savas dzīves prioritātes. Pozitīvs laiks mērķu sasniegšanai. Šajā laikā īpaši daudz būs ilgdzīvotāju. Bērni, kas dzimst šajā laika periodā ļoti skaidri zinās, ko viņi grib savā dzīvē un tieksies to sasniegt. Saturns Mežāža zīmē atradīsies 3 gadus. No 29.aprīļa līdz 18.septembrim Saturns būs retrogrāds. Tas būs sarežģīts laiks, kad veidosies aizvien grūtāki apstākļi, visvairāk to izjutīs sabiedrības apdalītākais slānis. Būs jādzīvo vēl stingrākos rāmjos, jāpiedzīvo lielāki ierobežojumi, ja vien neizstrādāsiet ļoti konkrētu plānu, stratēģiju. Tas ir laiks, kad jāpārskata sava pagātne, savas pagātnes kļūdas, jāizdara savi secinājumi. Var būt jāpārskata savi nospraustie mērķi un plāni un tajos jāievieš korekcijas. Ierobežojumi ilgs līdz 24.decembrim.

Plutons atrodas Mežāža zīmē. Plutons atbild par kolektīvo enerģiju, pārmaiņām un transformāciju, kodolenerģiju. Tas būs laiks, kad būs jāpārskata vēlreiz ieviestās pārmaiņas valsts līmenī, jāizstrādā jaunas, kas nākotnē ietekmēs arī mantiskās vērtības. Tas var skart arī banku sistēmas un kreditēšanas jautājumus. Var būt izteikti daudz nokrišņu, problēmas ar ūdens apgādi, kanalizāciju, plūdi, bojāsies iekārtas, kas saistītas ar ūdeni. No 24.aprīļa līdz 3.oktobrim Plutons būs retrogrāds. Šajā laikā var izpausties uzkrājusies negatīvā enerģija caur vulkānu izvirdumiem, teroraktiem, dažādām provokācijām. Var ciest lielas tautu masas. Iespējamas problēmas ar kanalizācijas sistēmu, iespējami plūdi. Kolektīvās pārmaiņas būs iestrēgušas līdz 2020.gada 24.janvārim.

Urāns ir brīvības, reformu un pārmaiņu planēta. Var sagraut visu, kas gadās ceļā. Planēta, kas paver skatu tālajā nākotnē. Pateicoties, kurai ir visādi atklājumi un izgudrojumi. Urāns atrodas Vērša zīmē. Urāns var radīt diezgan lielu satricinājumu pasaulē visās finanšu jomās. Jau tagad mēs varam vērot, kā pasaulē ienāk jauns valūtas jeb naudas veids. Papīra nauda aizvien vairāk sāks izzust, nauda būs tikai virtuālā veidā. Tas nozīmē, ka banku sektorā, kā arī citās kreditēšanas iestādēs gaidāmas ļoti lielas pārmaiņas. Var tikt ieviesti jauni nodokļu veidi. Savas pārmaiņas piedzīvos arī fondu tirgus, akcijas, kā arī valsts budžeta veidošana. Tiks sagrauti visi vecie ienākumu veidi. Diemžēl var rasties vēl lielāka plaisa starp bagātajiem un nabagajiem. Tiks ieviestas jaunas tehnoloģijas. Vērsis ir zemes zīme, bet Urāns ir gaiss, elektrība, tāpēc gaidāmi lieli satricinājumi zemei – zemestrīces, vulkānu izvirdumi, neparastas zibeņošanas. Jūlijā laiks, kad jāpārvar fundamentālas grūtības. Būs iespēja iegūt jaunu savas būtības eksistenci, bet lai to iegūtu būs jāuzdrošinās spert soli uz priekšu. Tas būs kā šķērsot aizu pa šauru tiltu, kā rezultātā tā būs evolūcija. Tas var skart lielu sabiedrības daļu, lielu kolektīvu.

Neptūns atrodas Zivju zīmē. No 18.jūnija līdz 25.novembrim Neptūns bija retrogrāds, bet tagad šķērso savu retrogrādās fāzes ceļu, kas ilgs līdz 2020.gada 12.janvārim. Tas ir laiks, kad varat saskarties ar kārdinājumiem noiet no izvēlētā ceļa, dzīvot pārāk lielās ilūzijās, virtuālajā pasaulē, būt pakļautiem citu ietekmei (hipnotiska iedarbība). Var būt saskarsme ar pagātnes notikumiem, no iepriekšējām dzīvēm – Deža vu sajūta. Sliktākajā gadījumā var mocīt bailes, fobijas, murgaini sapņi. Labākajā gadījumā var izpausties pareģa spējas, iespēja izprast ļoti sarežģītu augstāko sfēru informāciju, viedi sapņi, laiks, lai izprastu savu iekšējo būtību. Laiks būs bīstams uz ūdens, kad var būt daudz noslīkušo, īpaši reibuma stāvoklī. Jūlijs – laiks kad tiek nodotas un saņemtas zināšanas un kāds ir saņemto zināšanu un prasmju pielietojums. Jebkura mācība, kas tiek nodota no skolotāja var nest savu svētību, kas palīdz arī visai pasaulei. Katrs viens, kas izvēlas iet uz savu apgaismību ir kā jāņtārpiņš, kas iededz gaismu savā dvēselē, savā templī. No 25.jūnija Neptūns ir retrogrāds.

Hīrons ir interesanta un diezgan neparasta planēta. Hīrons dod iespējas apvienot, izmantot, sintezēt, sadarboties un uztvert. Hīrons ir atslēga, kuru ir jāmāk pielietot un kura ne katram tiek dota. enerģija, kad cilvēki apzinās, ka viņi paši ir radītāji, spēj palīdzēt sev un citiem. Hīrons atrodas Auna zīmē. Tāpēc Auniem aktivizējas partnerattiecību tēma, sadarbība ar citiem. Hīrons no 9.jūlija līdz 11.decembrim būs retrogrāds.

Lilita no 4.maija atrodas Zivju zīmē. Turpmākos 9 mēnešus cilvēce saskarsies ar saviem un citu dēmoniem, kas mīt galvās. Tiks pārbaudītas cilvēku patiesās domas, ticība un vērtības. Kārdinājumi un izaicinājumi būs lieli. Tāpēc daļa var pilnīgi noiet pagrimumā. Zivju zīme sevī savāc visas zodiaka zīmes, tāpēc tām raksturīgas gan visas labās īpašības, gan sliktās. Viņas atrodas kā ceļa krustojumā, kur jāizdara pareizā izvēle. Lilitas atrašanās Zivju zīmē var veicināt vai izcelt tādas īpašības kā būt par upuri citiem. Tāpēc tie, kuriem nav savas pašapziņas vairāk izjutīs uz sevis spiedienu no citu puses, ja vien nemainīs savus uzstādījumus zemapziņā. Apzināta dzīve ciešanās, lai gūtu sev labumu arī nekādu labumu nedos. Citiem būs izteikta vēlme manipulēt un pakļaut otru cilvēku. Šajā laikā aktivizēsies sektas, kuras dalībnieki uzspiedīs savu pārliecību par Dievu un cilvēku dzīves kārtību. Cilvēki būs vairāk pakļauti apreibinošu vielu lietošanai, aktīvāk meklēs jaunus upurus, lai slēptais bizness iet plaukumā. Aktivizēsies gaišreģi, zīlnieki, čigāni. Cilvēkus vilks ilūzijās un viltus pareģojumos. Citi centīsies radīt žēlumu pret sevi, lai gūtu sev labumu, būs izteikts enerģētiskais vampīrisms. Sabiedrība var tikt maldināta ar dažādām viltus ziņām. Var pieaugt nabadzīgo cilvēku skaits. Būs grūti tikt skaidrībā ar savām emocijām, sajūtām. Cilvēkiem ar psihiskām novirzēm var būt paasinājumi. Pieaugs noziedzību skaits. Var būt grūtības noteikt cilvēkiem slimības diagnozi. Saasināsies endokrīnās un limfātiskās sistēmas slimības. Iespējama saindēšanās gan ar alkoholu, gan ar ķīmiskām vielām, gan problēmas ar narkozi, var pastiprināties alerģijas. Pilnā mērā šo visu pārbaudījumu gammu piedzīvos Zivis, Jaunavas, Dvīņi un Strēlnieki. Pārējās zīmes izjutīs atkarībā no planētu izvietojuma dzimšanas horoskopā. Valstis un to iedzīvotāji, kuri būs pakļauti Lilitas ietekmei: Izraēla, Filipīnas, Portugāle, Armēnija, Indonēzija un visu salu valstis, Japāna, Francija, Austrija, Latvija, ASV, Grieķija, Rumānija, Hondurasa, Gruzija, Beļģija, Panama, Itālija, Polija, Nikaragva, Brazīlija, Kazahstāna, Dienvidkoreja.

 Mēness kritiskās dienas

02./03.07. (29.Mēness diena), 10./11.07. (9.Mēness diena), 16./17.07. (15.Mēness diena), 25.07. (23.Mēness diena).

Tās ir dienas, kad pārsvarā notiek avārijas, katastrofas, lielie noziegumi. Cilvēki ir pakļauti savām emocijām, kļūst neuzmanīgi, pavirši, saasināti uz visu reaģē, kļūst agresīvi. Tās ir provokāciju un kārdinājumu dienas, kad cilvēkiem jāizdara izvēle starp labo un ļauno ar savām domām, runām un rīcību.

Šajās dienās nav ieteicams:

1)    veikt operācijas, jo var slikti dzīt, iespējami visādi sarežģījumi;

2)    slēgt darījumus, pieņemt svarīgus lēmumus;

3)    vienoties laulību saitēs, visbiežāk šādas savienības nav laimīgas un ilgas;

4)    iepazīties, doties uz pirmajiem randiņiem, uzturēt seksuālus kontaktus;

5)    uzsākt ko jaunu;

6)    lietot alkoholu.

Kas būtu jādara? Vislabāk ir veikt mājas, telpu, ķermeņa tīrīšanu, strādāt ar “piedošanu”, atlaist visu veco, kas nav vajadzīgs.

Paldies, ka izlasījāt!

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .