Astroloģiskā prognoze novembrim


No 25.oktobra līdz 9.novembrim smags laiks augstām amatpersonām, vadītājiem, sabiedrībā ievērojamām personām. Pastāv risks visu zaudēt, ja nebūsiet ievērojuši mērenību.

 No 28.oktobra līdz 1.novembrim ļoti sarežģīts laiks, kad nāksies pārkārtot savu dzīvi, pieņemt situācijas, pielāgoties jauniem apstākļiem. Var būt kāds nozīmīgs brauciens, pirkums. Var nākties piedzīvot tenkas, baumas, nelabas runas, nožēla.

No 30.oktobra līdz 1.novembrim šajā laikā der atcerēties, ka pasaule, Visums ir vienmēr atvērts, viss atkarīgs no tā cik pats cilvēks ir sevi atvēris un gatavs realizēt idejas, viest tās dzīvē. Nevajag baidīties no pārmaiņām, jo tas ir solis atpakaļ. Sabiedrība rezonēs uz interesantām un aizraujošām idejām. Ja neizdodas tagad, tad nezaudējiet savas idejas, pierakstiet tās.

No 31.oktobra līdz 7.novembrim veiksmīgs un harmonisks laiks, lai risinātu sadarbības jautājumus, finansiālo sadalījumu, attiecību jautājumus. Tiesa gan, pārrunas var “iestigt”, jo Merkurs no 31.oktobra būs retrogrāds. Ja jāparaksta svarīgi dokumenti, tad būs nepieciešamība tos pārskatīt.

No 2.novembra līdz 3.novembrim var veidoties ļoti sarežģītas attiecības, jo traucēs iekšējie kompleksi to atrisināšanai. Tikai atbrīvojot prātu un sadomājumus varēsiet atrisināt gan mīlas jautājumus, gan finansiālās problēmas. Esiet brīvi savās attiecībās ar citiem. Lielā mērā skars Strēlniekus.

No 3.novembra līdz 6.novembrim brīžiem, lai notiktu pozitīvas izmaiņas dzīvē ir nepieciešams atbrīvoties no iekšējās spriedzes, jo tā koncentrācija ir tik liela, ka cilvēks “pats sevi var saēst”. Lai notiktu pārmaiņas ir nepieciešama izkustēšanās no koncentrācijas punkta, jāmaina vide, varbūt jāaizbrauc atpūsties, nepieciešams ielaist mīlestību savā sirdī un dvēselē.

5.novembrī diena, kad varat sabojāt attiecības ar visiem, sastrīdēties, apvainoties, emocijas uzņems lielu spēku un ietekmi. Sekojiet saviem vārdiem, var nākties vēlāk nožēlot. Var būt problēmas ar mugurkaulu, ceļgala locītavām, iespējamas traumas.

6.novembrī spriedze turpināsies un iespējams būs kauns par iepriekšējās dienas notikumiem. Dziļie aizvainojumi un rētas emocionāli graus, kas radīs kārtējo spriedzi. Ieteicams nomainīt domāšanas fokusu un skatīties uz notiekošo kā no malas, tad viss atrisināsies harmoniski. Domājiet labas domas, jo kā domājam tā arī paši realizējam.

No 6.novembra līdz 21.novembrim šajā laikā ir vērts iegaumēt, ka cilvēki ir paši savu domu rezultāts. Viss, kas notiek dzīvē, ko radām, kādās ilūzijās vai sapņos dzīvojam, tas arī var realizēties, piepildīties. Tāpēc esiet uzmanīgi ar savām vēlmēm.

No 13.novembra līdz 17.novembrim veiksmīgs laiks radošai realizācijai. Ļaujieties savai iedvesmai, jaunai domai, eksperimentējiet, ļaujieties jauninājumiem. Var būt ģeniāli darbi, jaunas atklāsmes.

No 14.novembra līdz 15.novembrim varat saņemt atbalstu, palīdzības roku, iespējams liels finansējums, varbūt satiksiet lielo mīlu. Esiet atvērti, ievērojiet apkārt notiekošo.

No 15.-21.novembrim Saule ies tā saucamo „Sadedzināto ceļu” (24-30.grāds). Saule ies pēdējos Skorpiona zīmes 7 grādus, kas skaitās 13. zodiaka pirmā daļa, bet otrā daļa ir 7 pirmie grādi Strēlnieka zīmē un saucās „Dimanta ceļš”. Kādreiz to pārvaldīja planēta Faetons, kas gāja bojā, tā orbīta saglabājusies starp Marsu un Jupiteru. Tāpēc šajā laikā Saule simboliski izdzīvo Faetona bojāeju, kur katra diena ir pārbaudījums uz dažādiem kārdinājumiem un izturību. 15.novembrī - var pārbaudīt cilvēku vērtību sistēmu, ticību un pārliecību tam ko jūs darāt. 16.novembrī - pārbaudīs jūsu drosmi, drošsirdību, gribasspēku, iniciatīvu, arī agresiju un rupjību. 17.novembrī – cik spēcīgs ir jūsu dvēseles stāvoklis, emocionālais noturīgums, cik lielas bailes, skaudība. 18.novembrī – harmoniju attiecībās un jūtās, attieksmi pret materiālajām lietām un vērtībām, kā arī izlaidību un skopumu. 19.novembrī pārbaudīs pašapziņu, radošo degsmi, egoismu, paštīksmināšanos. 20.novembrī pārbaudīs jūsu domu un kontaktu tīrību, vai melojat, zogat, baumojat. Visbeidzot 21.novembrī pārbaudīs kā jūs ievērojat likumus, jūsu autoritāti un varaskāri.

No 21.novembra līdz 2020.gada 11.janvārim ļoti nozīmīgs laiks, kas ietekmēs tālāku sadarbību, spēju komunicēt un aizstāvēt savas interese. Būs svarīgas spējas izprast otru pusi, iedziļināties citu viedoklī, problēmās un rast kompromisu. Ja būsiet šajā visā ieinteresēti un aktīvi iesaistīsities, tad dzīvē gaidāmas jaunas, pozitīvas pārmaiņas. Īpaši tas ietekmēs Svaru zīmes pārstāvjus.

No 26.novembra līdz 30.novembrim var būt jauni piedāvājumi uzņemties atbildību, kļūt par vadītāju vai var tikt uzticēts jauns atbildīgs uzdevums. Protams, ka tas ietekmēs arī ienākumus, tāpēc ir lietderīgi apsvērt piedāvājumus un ļauties izaicinājumiem. Tas ietekmēs Mežāžus, Svarus un Aunus.

No 27.novembra līdz 29.novembrim varat saņemt atbalstu no kādas ietekmīgas personas, notikumi veidosies visnotaļ labvēlīgi, tāpēc nebaidieties un drosmīgi ejiet uz priekšu. Tas ietekmēs Svarus, Skorpionus, Strēlniekus.

No 29.novembra līdz 1.decembrim iespējamas lielas pārmaiņas valsts iestādēs, kur viss būs atkarīgs no tā kādā “laivā” katru iesēdinās. Lielos uzņēmumos gaidāmas masveida pārmaiņas.

Planētas

Saule no 23.oktobra atrodas Skorpiona zīmē. Šis laiks būs piepildīts ar rūpēm, pārbaudījumiem uz izturību, finansēm un mīlestību pret tuvākajiem, spēju sakomunicēt ar visiem un atrisināt sarežģītus jautājumus un problēmas. 22.novembrī Saule ieies Strēlnieka zīmē. Daudzi steigs pabeigt darbus, padarīt pēc iespējas vairāk. Daudzi gatavosies lielām svinībām, dosies uz ārzemēm, tērēs daudz naudas (līdz decembrim), apmeklēs pasākumus.

Merkurs no 3.oktobrī atrodas Skorpiona zīmē. Šajā laikā zudīs smalkjūtība saskarsmē ar citiem. Diemžēl sarunas būs asas un sāpīgas, būs grūti rast kopīgu valodu, var veidoties aizvainojumi pret tuvākajiem, konflikti. Diemžēl šajā laikā var aktivizēties zagļi un krāpnieki. Iespējami biežāki ceļu satiksmes negadījumi. Biežāk uz ceļa būs cilvēki reibumā, neuzmanīgi. Merkurs no 31.oktobra līdz 20.novembrim būs retrogrāds. Tas nozīmē, ka būs jārisina lietas atkārtoti, kuras notika no 12.oktobra līdz 31.oktobrim. Situācijas atkārtosies līdz 8.decembrim.

Venēra no 8.oktobrī atrodas Skorpiona zīmē. Drāma attiecībās, mīlestībā, lielas kaislības, grūtības savaldīt savas emocijas. Var būt bieži strīdi greizsirdības pamatā. Iespējama neuzticība, vēlme gūt asas izjūtas mīlestībā. Labvēlīgs laiks, lai mainītu savu attieksmi pret partneri, atbrīvotos no iepriekšējiem aizvainojumiem. 2.novembrī Venēra ieies Strēlnieka zīmē, tas ļaus attiecības veidot daudz vieglāk, harmoniskāk, nekā Venērai esot Skorpionā. Aktivizēsies sievietes iekarotājas. Mīlestība gan var ilgt ne pārāk ilgi, jo ja sabruks ideāls, tad mīlestībai vairs nebūs nekādas vērtības. Vispār, labvēlīgs laiks svētkiem, pasākumiem, izklaidei. Tikai nepārtērējiet naudu, varat neaprēķināt savus izdevumus.  

Marss no 4.oktobra atrodas Svaru zīmē. Tas aktivizēs kā ļoti svarīgu partnerattiecību jautājumu. Var būt diezgan augstas prasības pret pretējo dzimumu. Attiecības veidosies atturīgas, aukstas, īpaši vīrieši var būt uzstājīgi, nepiekrist kompromisam. Var būt diezgan augstprātīga attieksme pret otru cilvēku. Labvēlīgs laiks sabiedriskai dzīvei, smalku pasākumu apmeklēšanai. 20.novembrī Marss ieies Skorpiona zīmē. Svarīgs laiks nozīmīgu mērķu sasniegšanai, kas veicinās pārmaiņas. Ja jūsu mērķi ir pārdroši, tiem vajadzīgs liels spēks, tad īstais laiks tos realizēt. Šajā laikā var būt biežāki strīdi, kautiņi, būs lielāks noziegumu skaits. Enerģijas būs daudz, ja cilvēki nemācēs to lietderīgi izmantot, tad tā izpaudīsies zemākos instinktos.

Jupiters atrodas Strēlnieka zīmē, kur atradīsies līdz 2019.gada 2.decembrim. Tas būs lielās veiksmes laiks Strēlniekiem, bet Dvīņiem liks pārdomāt savu dzīvi un atlaist visu veco, savukārt Jaunavām uzlabosies mājas apstākļi, var būt pat ģimenes pieaugums, bet Zivīm, ja nezaudēsiet drosmi, iespējama karjeras izaugsme. Jupitera stāvoklis Strēlniekā veicinās doties tālāk uz priekšu, nestāvēt uz vietas, apgūt jaunas tāles, jaunas zinības, paplašināt savu redzesloku, darīt pasauli labāku, dalīties ar citiem, uzlabot savu dzīves kvalitāti. Protams, ka tas skars arī lielo tautas masu pārvietošanos uz citām valstīm. Būs vēlme atbrīvoties no visa, kas rada ierobežojumus dzīvē, no atbildības, iegūt lielāku brīvību savā dzīvē. Tam visam var būt otra galējība – bezatbildība. Vairāk veiksies tiem, kas būs gatavi pārmaiņām un ies droši uz priekšu, nebaidoties no zaudējumiem, būs gatavi jauniem piedzīvojumiem, iespaidiem, avantūrām. Jums var atvērties jauni dzīves horizonti un iespējas, esiet gatavi pārmaiņām un nezaudējiet optimismu! Valstis, kurās gaidāmas pozitīvas pārmaiņas – Itālija, Polija, Brazīlija, Dienvidkoreja, Kazahstāna.

Saturns atrodas Mežāža zīmē – savās mājās. Tas ir laiks, kad var ieviest kārtību it visur, Saturns palīdz sastrukturēt, izveidot savu vērtību sistēmu, noteikt savas dzīves prioritātes. Pozitīvs laiks mērķu sasniegšanai. Šajā laikā īpaši daudz būs ilgdzīvotāju. Bērni, kas dzimst šajā laika periodā ļoti skaidri zinās, ko viņi grib savā dzīvē un tieksies to sasniegt. Saturns Mežāža zīmē atradīsies 3 gadus. No 29.aprīļa līdz 18.septembrim Saturns bija retrogrāds, bet fāzes ietekme saglabāsies līdz 24.decembrim. Tas būs sarežģīts laiks, kad veidosies aizvien grūtāki apstākļi, visvairāk to izjutīs sabiedrības apdalītākais slānis. Būs jādzīvo vēl stingrākos rāmjos, jāpiedzīvo lielāki ierobežojumi, ja vien neizstrādāsiet ļoti konkrētu plānu, stratēģiju. Tas ir laiks, kad jāpārskata sava pagātne, savas pagātnes kļūdas, jāizdara savi secinājumi. Var būt jāpārskata savi nospraustie mērķi un plāni un tajos jāievieš korekcijas.

Plutons atrodas Mežāža zīmē. Plutons atbild par kolektīvo enerģiju, pārmaiņām un transformāciju, kodolenerģiju. Tas būs laiks, kad būs jāpārskata vēlreiz ieviestās pārmaiņas valsts līmenī, jāizstrādā jaunas, kas nākotnē ietekmēs arī mantiskās vērtības. Tas var skart arī banku sistēmas un kreditēšanas jautājumus. Var būt izteikti daudz nokrišņu, problēmas ar ūdens apgādi, kanalizāciju, plūdi, bojāsies iekārtas, kas saistītas ar ūdeni. No 24.aprīļa līdz 3.oktobrim Plutons bija retrogrāds, bet fāzes ietekme saglabāsies līdz 2020.gada 24.janvārim. Šajā laikā var izpausties uzkrājusies negatīvā enerģija caur vulkānu izvirdumiem, teroraktiem, dažādām provokācijām. Var ciest lielas tautu masas. Iespējamas problēmas ar kanalizācijas sistēmu, iespējami plūdi.

Urāns ir brīvības, reformu un pārmaiņu planēta. Var sagraut visu, kas gadās ceļā. Planēta, kas paver skatu tālajā nākotnē. Pateicoties, kurai ir visādi atklājumi un izgudrojumi. Urāns atrodas Vērša zīmē. Urāns var radīt diezgan lielu satricinājumu pasaulē visās finanšu jomās. Jau tagad mēs varam vērot, kā pasaulē ienāk jauns valūtas jeb naudas veids. Papīra nauda aizvien vairāk sāks izzust, nauda būs tikai virtuālā veidā. Tas nozīmē, ka banku sektorā, kā arī citās kreditēšanas iestādēs gaidāmas ļoti lielas pārmaiņas. Var tikt ieviesti jauni nodokļu veidi. Savas pārmaiņas piedzīvos arī fondu tirgus, akcijas, kā arī valsts budžeta veidošana. Tiks sagrauti visi vecie ienākumu veidi. Diemžēl var rasties vēl lielāka plaisa starp bagātajiem un nabagajiem. Tiks ieviestas jaunas tehnoloģijas. Vērsis ir zemes zīme, bet Urāns ir gaiss, elektrība, tāpēc gaidāmi lieli satricinājumi zemei – zemestrīces, vulkānu izvirdumi, neparastas zibeņošanas. No 11.augusta līdz 2020.gada 11.janvārim Urāns būs retrogrāds jeb atpakaļ ejošs. Atkārtosies notikumi, kas bija laikā no 26.aprīļa. Būtiskas reformas notiks līdz 2020.gada 26.aprīlim. No tuvākajām valstīm lielā mērā skars Krieviju un Ukrainu.

Neptūns atrodas Zivju zīmē. No 18.jūnija līdz 25.novembrim Neptūns ir retrogrāds, bet tagad šķērso savu retrogrādās fāzes ceļu, kas ilgs līdz 2020.gada 12.janvārim. Tas ir laiks, kad varat saskarties ar kārdinājumiem noiet no izvēlētā ceļa, dzīvot pārāk lielās ilūzijās, virtuālajā pasaulē, būt pakļautiem citu ietekmei (hipnotiska iedarbība). Var būt saskarsme ar pagātnes notikumiem, no iepriekšējām dzīvēm – Deža vu sajūta. Sliktākajā gadījumā var mocīt bailes, fobijas, murgaini sapņi. Labākajā gadījumā var izpausties pareģa spējas, iespēja izprast ļoti sarežģītu augstāko sfēru informāciju, viedi sapņi, laiks, lai izprastu savu iekšējo būtību. Laiks būs bīstams uz ūdens, kad var būt daudz noslīkušo, īpaši reibuma stāvoklī. Novembrī -  Ļoti labs laiks meditatīvām praksēm, transformācijām, rituāliem. Klusumā var nākt iedvesma, enerģijas pieplūdums.

Hīrons ir interesanta un diezgan neparasta planēta. Hīrons dod iespējas apvienot, izmantot, sintezēt, sadarboties un uztvert. Hīrons ir atslēga, kuru ir jāmāk pielietot un kura ne katram tiek dota. enerģija, kad cilvēki apzinās, ka viņi paši ir radītāji, spēj palīdzēt sev un citiem. Hīrons atrodas Auna zīmē. Tāpēc Auniem aktivizējas partnerattiecību tēma, sadarbība ar citiem. Hīrons no 9.jūlija līdz 11.decembrim būs retrogrāds.

Lilita no 4.maija atrodas Zivju zīmē. Turpmākos 9 mēnešus cilvēce saskarsies ar saviem un citu dēmoniem, kas mīt galvās. Tiks pārbaudītas cilvēku patiesās domas, ticība un vērtības. Kārdinājumi un izaicinājumi būs lieli. Tāpēc daļa var pilnīgi noiet pagrimumā. Zivju zīme sevī savāc visas zodiaka zīmes, tāpēc tām raksturīgas gan visas labās īpašības, gan sliktās. Viņas atrodas kā ceļa krustojumā, kur jāizdara pareizā izvēle. Lilitas atrašanās Zivju zīmē var veicināt vai izcelt tādas īpašības kā būt par upuri citiem. Tāpēc tie, kuriem nav savas pašapziņas vairāk izjutīs uz sevis spiedienu no citu puses, ja vien nemainīs savus uzstādījumus zemapziņā. Apzināta dzīve ciešanās, lai gūtu sev labumu arī nekādu labumu nedos. Citiem būs izteikta vēlme manipulēt un pakļaut otru cilvēku. Šajā laikā aktivizēsies sektas, kuras dalībnieki uzspiedīs savu pārliecību par Dievu un cilvēku dzīves kārtību. Cilvēki būs vairāk pakļauti apreibinošu vielu lietošanai, aktīvāk meklēs jaunus upurus, lai slēptais bizness iet plaukumā. Aktivizēsies gaišreģi, zīlnieki, čigāni. Cilvēkus vilks ilūzijās un viltus pareģojumos. Citi centīsies radīt žēlumu pret sevi, lai gūtu sev labumu, būs izteikts enerģētiskais vampīrisms. Sabiedrība var tikt maldināta ar dažādām viltus ziņām. Var pieaugt nabadzīgo cilvēku skaits. Būs grūti tikt skaidrībā ar savām emocijām, sajūtām. Cilvēkiem ar psihiskām novirzēm var būt paasinājumi. Pieaugs noziedzību skaits. Var būt grūtības noteikt cilvēkiem slimības diagnozi. Saasināsies endokrīnās un limfātiskās sistēmas slimības. Iespējama saindēšanās gan ar alkoholu, gan ar ķīmiskām vielām, gan problēmas ar narkozi, var pastiprināties alerģijas. Pilnā mērā šo visu pārbaudījumu gammu piedzīvos Zivis, Jaunavas, Dvīņi un Strēlnieki. Pārējās zīmes izjutīs atkarībā no planētu izvietojuma dzimšanas horoskopā. Valstis un to iedzīvotāji, kuri būs pakļauti Lilitas ietekmei: Izraēla, Filipīnas, Portugāle, Armēnija, Indonēzija un visu salu valstis, Japāna, Francija, Austrija, Latvija, ASV, Grieķija, Rumānija, Hondurasa, Gruzija, Beļģija, Panama, Itālija, Polija, Nikaragva, Brazīlija, Kazahstāna, Dienvidkoreja.

 Mēness kritiskās dienas

04./05.11. (9.Mēness diena), 10./11.11. (15.Mēness diena), 19./20.11. (23.Mēness diena); 25./26.11. (29.Mēness diena).

Tās ir dienas, kad pārsvarā notiek avārijas, katastrofas, lielie noziegumi. Cilvēki ir pakļauti savām emocijām, kļūst neuzmanīgi, pavirši, saasināti uz visu reaģē, kļūst agresīvi. Tās ir provokāciju un kārdinājumu dienas, kad cilvēkiem jāizdara izvēle starp labo un ļauno ar savām domām, runām un rīcību.

Šajās dienās nav ieteicams:

1)    veikt operācijas, jo var slikti dzīt, iespējami visādi sarežģījumi;

2)    slēgt darījumus, pieņemt svarīgus lēmumus;

3)    vienoties laulību saitēs, visbiežāk šādas savienības nav laimīgas un ilgas;

4)    iepazīties, doties uz pirmajiem randiņiem, uzturēt seksuālus kontaktus;

5)    uzsākt ko jaunu;

6)    lietot alkoholu.

Kas būtu jādara? Vislabāk ir veikt mājas, telpu, ķermeņa tīrīšanu, strādāt ar “piedošanu”, atlaist visu veco, kas nav vajadzīgs.

Paldies, ka izlasījāt!

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .