Astroloģiskā prognoze oktobrim


1.oktobrī var būt ļoti lielas grūtības saskarsmē ar citiem, ar bērniem un ar vecvecākiem. Šajā dienā būs svarīgi atrast pareizos vārdus, prast izskaidrot. Esiet iejūtīgi un saprotoši!

No 2.oktobra līdz 10.oktobrim būs jāiesaistās aktīvā darbībā, jo var izšķirties nākotnes jautājumi. Iespējams būs jāatstāj vecie ieradumi pagātnē, būs no kaut kā jāatsakās labākas nākotnes labad. No sākuma gan būs jāatrisina sarežģītas problēmas, kas radīs emocionālu spriedzi, tas var būt saistīts ar sadarbību ar citām iestādēm - bankām, ieņēmumu dienestu. Būs jārisina nopietni finansiālie jautājumi. Pamatā var būt iesaistīti Auni, Svari, Vēži un Mežāži.

No 3.oktobra līdz 9.oktobrim būs viduspunkta starp aptumsumiem ietekme. Tas ietekmēs attiecības, spēju komunicēt, vienoties, nonākt pie vienota kompromisa, ņemt vērā visus viedokļus. Šajā laika periodā var strauji mainīties norunas, tikšanās laiki, var būt ļoti daudz avāriju, negadījumu, cilvēki būs neuzmanīgi. Šajā laikā iespējamas zemestrīces, vulkānu izvirdumi, spēcīgas vētras.

No 3.oktobra līdz 12.oktobrim var būt neveiksmes darbā, attiecībās ar kolēģiem,  problēmas ar veselību. Var būt vilšanās, jo nepiepildīsies ilgi gaidītās cerības. Iespējams depresīvs un nomākts stāvoklis.

No 7.oktobra līdz 9.oktobrim dzīves apstākļi liks pieņemt smagus lēmumus, kas radīs ierobežojumus, liks atteikties no brīvības, pieņemt situācijas būtību. Tas būs laiks, kad jāsamierinās ar to, kas ir un kā ir. Rezultāts būs atkarīgs no attieksmes.

No 8.oktobra līdz 11.oktobrim būs kārtējās problēmas, kuras būs neizbēgami jārisina, jāmeklē iespējas, varianti, jāspēj sadarboties ar citiem. Iespējams kādam nāksies pārvarēt savus iekšējos kompleksus, lai spētu virzīties tālāk uz priekšu, jāpamaina domāšana, attieksme un rīcība. Nopietns laiks pašizziņas procesam.

No 11.oktobra līdz 16.oktobrim būs viduspunkta starp aptumsumiem ietekme (pēdējais šajā mēnesī). Tas ietekmēs attiecības, spēju komunicēt, vienoties, nonākt pie vienota kompromisa, ņemt vērā visus viedokļus. Šajā laika periodā var strauji mainīties norunas, tikšanās laiki, var būt ļoti daudz avāriju, negadījumu, cilvēki būs neuzmanīgi. Šajā laikā iespējamas zemestrīces, vulkānu izvirdumi, spēcīgas vētras.

No 15.oktobra līdz 16.oktobrim tas var būt veiksmīgs laiks pārmaiņām materiālajā un finansiālajā jomā. Atsakoties no vecā, var iegūt ko pilnīgi jaunu. Tas palīdzēs virzīties uz priekšu. Izmainot savu attieksmi pret darbu, pret naudu var būt daudz lielāki ieguvumi un ienākumi. Padomājiet, ko esat gatavi atstāt pagātnē, kas visu laiku velkas līdzi. Var būt tās ir attiecības, saistības, nenokārtoti parādi.

No 15.oktobra līdz 18.oktobrim mīlestībai var būt liktenīga loma, kad ir iespēja satikt cilvēku, ar kuru kādreiz nav līdz galam nokārtotas attiecības. Tas ir parādu atdošanas laiks, kad mīlestība var aizmiglot acis. Citiem tās būs rūpes par kādu, vai mīlestības izrādīšana pret tuvākajiem, iecietība pret kādu. Esiet dāsni pret citiem. Par to nav ieteicams citiem lielīties, citi var nesaprast un nosodīt.

No 15.oktobra līdz 22.oktobrim laiks, kad cilvēkiem tas būs kā pārbaudījums cik daudz var no sevis dot, ziedot, neprasot pretī neko un nenosodot citus. Vēloties pazīmēties ar saviem darbiem, izcelties no visiem, varat iegūt tikai pretējo efektu. Šis laiks māca pazemību un pieticību.

No 15.oktobra līdz 27.oktobrim dzīves situācijas liks rīkoties, uzņemties atbildību, pieņemt lēmumus. Pretējā gadījumā varat izjust “sitienus”, kritiku, iespējami nelaimes gadījumi, traumas.

No 19.oktobra līdz 21.oktobrim veidosies ļoti harmoniskas attiecības, saskarsme ar citiem, saņemsiet atbalstu, uzslavas, pozitīvu novērtējumu. Esiet atvērti un pretim nākoši!

25.oktobrī var būt izšķirošs lēmums kādam politiķim, visticamāk sievietei, kad var sašūpoties “krēsls”. Emocijas sitīs augstu vilni par pieņemtajiem lēmumiem, kas nebūs sabiedrības labā.

No 25.oktobra līdz 9.novembrim smags laiks augstām amatpersonām, vadītājiem, sabiedrībā ievērojamām personām. Pastāv risks visu zaudēt, ja nebūsiet ievērojuši mērenību.

 No 28.oktobra līdz 1.novembrim ļoti sarežģīts laiks, kad nāksies pārkārtot savu dzīvi, pieņemt situācijas, pielāgoties jauniem apstākļiem. Var būt kāds nozīmīgs brauciens, pirkums. Var nākties piedzīvot tenkas, baumas, nelabas runas, nožēla.

No 30.oktobra līdz 1.novembrim šajā laikā der atcerēties, ka pasaule, Visums ir vienmēr atvērts, viss atkarīgs no tā cik pats cilvēks ir sevi atvēris un gatavs realizēt idejas, viest tās dzīvē. Nevajag baidīties no pārmaiņām, jo tas ir solis atpakaļ. Sabiedrība rezonēs uz interesantām un aizraujošām idejām. Ja neizdodas tagad, tad nezaudējiet savas idejas, pierakstiet tās.

Planētas

Saule no 23.septembra atrodas Svaru zīmē. Saulei esot Svaru zīmē priekšplānā izvirzīsies nepieciešamība pēc komforta, stabilitātes. Būs tieksme it visā rast līdzsvaru, vienalga kura dzīves joma tā būs. 23.oktobrī Saule ieies Skorpiona zīmē. Šis laiks būs piepildīts ar rūpēm, pārbaudījumiem uz izturību, finansēm un mīlestību pret tuvākajiem, spēju komunicēt ar visiem un atrisināt sarežģītus jautājumus un problēmas.

Merkurs no 14.septembra atrodas Svaru zīmē, tāpēc sekojiet tam ko runājat. Būs tieksme visu saprast “par” un “pret”. Būs nepieciešamība pieņemt citus, rēķināties ar viņiem, rast kompromisus, kopēju valodu. Var veidoties ļoti labs kontakts ar sabiedrību. 3.oktobrī Merkurs ieies Skorpiona zīmē. Šajā laikā zudīs smalkjūtība saskarsmē ar citiem. Diemžēl sarunas būs asas un sāpīgas, būs grūti rast kopīgu valodu, var veidoties aizvainojumi pret tuvākajiem, konflikti. Diemžēl šajā laikā var aktivizēties zagļi un krāpnieki. Iespējami biežāki ceļu satiksmes negadījumi. Biežāk uz ceļa būs cilvēki reibumā, neuzmanīgi. No 31.oktobra Merkurs būs retrogrāds, tāpēc svarīgos dokumentus parakstiet vai nokārtojiet līdz tam laikam!

Venēra no 14.septembrī atrodas Svaru zīmē. Venēra liks pievērst īpašu uzmanību savam ārējam izskatam, uzvedības manierēm. No tā būs atkarīgas attiecības gan ar partneri, gan ar sabiedrību. Saskarsmē ar citiem liela nozīme būs garīgajam aspektam, spējai rast kopīgu valodu. Mūzika un deja ieņems savu vietu katra cilvēka dzīvē. Vai nu paši sāks dejot, dziedāt, vai apmeklēs pasākumus, virzīs bērnus uz mākslas pulciņiem. 8.oktobrī Venēra ieies Skorpiona zīmē. Drāma attiecībās, mīlestībā, lielas kaislības, grūtības savaldīt savas emocijas. Var būt bieži strīdi greizsirdības pamatā. Iespējama neuzticība, vēlme gūt asas izjūtas mīlestībā. Labvēlīgs laiks, lai mainītu savu attieksmi pret partneri, atbrīvotos no iepriekšējiem aizvainojumiem.

Marss no 18.augusta atrodas Jaunavas zīmē. Var būt grūtības uz aktīvu rīcību, grūtības izpaust sevi, neviens neņems vērā, var būt pat neievēros. Īpaši skars Aunus, jo viņu ugunīgā enerģija tiks apslāpēta. Enerģija vairāk tiks izlietota sīkumos, rutīnas darbos, praktiskajā pielietojumā. Labs laiks meditācijām, vingrošanai, pastaigai dabā. Esiet tuvāk pie dabas, dodieties pārgājienos. 4.oktobrī Marss ieies Svaru zīmē. Tas aktivizēs kā ļoti svarīgu partnerattiecību jautājumu. Var būt diezgan augstas prasības pret pretējo dzimumu. Attiecības veidosies atturīgas, aukstas, īpaši vīrieši var būt uzstājīgi, nepiekrist kompromisam. Var būt diezgan augstprātīga attieksme pret otru cilvēku. Labvēlīgs laiks sabiedriskai dzīvei, smalku pasākumu apmeklēšanai.

Jupiters atrodas Strēlnieka zīmē, kur atradīsies līdz 2019.gada 2.decembrim. Tas būs lielās veiksmes laiks Strēlniekiem, bet Dvīņiem liks pārdomāt savu dzīvi un atlaist visu veco, savukārt Jaunavām uzlabosies mājas apstākļi, var būt pat ģimenes pieaugums, bet Zivīm, ja nezaudēsiet drosmi, iespējama karjeras izaugsme. Jupitera stāvoklis Strēlniekā veicinās doties tālāk uz priekšu, nestāvēt uz vietas, apgūt jaunas tāles, jaunas zinības, paplašināt savu redzesloku, darīt pasauli labāku, dalīties ar citiem, uzlabot savu dzīves kvalitāti. Protams, ka tas skars arī lielo tautas masu pārvietošanos uz citām valstīm. Būs vēlme atbrīvoties no visa, kas rada ierobežojumus dzīvē, no atbildības, iegūt lielāku brīvību savā dzīvē. Tam visam var būt otra galējība – bezatbildība. Vairāk veiksies tiem, kas būs gatavi pārmaiņām un ies droši uz priekšu, nebaidoties no zaudējumiem, būs gatavi jauniem piedzīvojumiem, iespaidiem, avantūrām. Jums var atvērties jauni dzīves horizonti un iespējas, esiet gatavi pārmaiņām un nezaudējiet optimismu! Valstis, kurās gaidāmas pozitīvas pārmaiņas – Itālija, Polija, Brazīlija, Dienvidkoreja, Kazahstāna. No 11.aprīļa līdz 12.augustam Jupiters bija retrogrāds. Tas nozīmē, ka šajā laikā apstājās visi lielie projekti, iestrēga izglītības reforma, un pārmaiņas politikā. Sabiedrība piedzīvoja iekšējas pārmaiņas, pārkārtošanos, iespējams nācās pielāgoties esošiem apstākļiem. Bija jāpārskata iepriekš izstrādātie likumi, līdzekļu sadalījums. Tas nebija pārāk veiksmīgs laiks jauna biznesa uzsākšanai, kas saglabāsies vismaz līdz 6.novembrim.

Saturns atrodas Mežāža zīmē – savās mājās. Tas ir laiks, kad var ieviest kārtību it visur, Saturns palīdz sastrukturēt, izveidot savu vērtību sistēmu, noteikt savas dzīves prioritātes. Pozitīvs laiks mērķu sasniegšanai. Šajā laikā īpaši daudz būs ilgdzīvotāju. Bērni, kas dzimst šajā laika periodā ļoti skaidri zinās, ko viņi grib savā dzīvē un tieksies to sasniegt. Saturns Mežāža zīmē atradīsies 3 gadus. No 29.aprīļa līdz 18.septembrim Saturns bija retrogrāds, bet fāzes ietekme saglabāsies līdz 24.decembrim. Tas būs sarežģīts laiks, kad veidosies aizvien grūtāki apstākļi, visvairāk to izjutīs sabiedrības apdalītākais slānis. Būs jādzīvo vēl stingrākos rāmjos, jāpiedzīvo lielāki ierobežojumi, ja vien neizstrādāsiet ļoti konkrētu plānu, stratēģiju. Tas ir laiks, kad jāpārskata sava pagātne, savas pagātnes kļūdas, jāizdara savi secinājumi. Var būt jāpārskata savi nospraustie mērķi un plāni un tajos jāievieš korekcijas.

Plutons atrodas Mežāža zīmē. Plutons atbild par kolektīvo enerģiju, pārmaiņām un transformāciju, kodolenerģiju. Tas būs laiks, kad būs jāpārskata vēlreiz ieviestās pārmaiņas valsts līmenī, jāizstrādā jaunas, kas nākotnē ietekmēs arī mantiskās vērtības. Tas var skart arī banku sistēmas un kreditēšanas jautājumus. Var būt izteikti daudz nokrišņu, problēmas ar ūdens apgādi, kanalizāciju, plūdi, bojāsies iekārtas, kas saistītas ar ūdeni. No 24.aprīļa līdz 3.oktobrim Plutons bija retrogrāds, bet fāzes ietekme saglabāsies līdz 2020.gada 24.janvārim. Šajā laikā var izpausties uzkrājusies negatīvā enerģija caur vulkānu izvirdumiem, teroraktiem, dažādām provokācijām. Var ciest lielas tautu masas. Iespējamas problēmas ar kanalizācijas sistēmu, iespējami plūdi.

Urāns ir brīvības, reformu un pārmaiņu planēta. Var sagraut visu, kas gadās ceļā. Planēta, kas paver skatu tālajā nākotnē. Pateicoties, kurai ir visādi atklājumi un izgudrojumi. Urāns atrodas Vērša zīmē. Urāns var radīt diezgan lielu satricinājumu pasaulē visās finanšu jomās. Jau tagad mēs varam vērot, kā pasaulē ienāk jauns valūtas jeb naudas veids. Papīra nauda aizvien vairāk sāks izzust, nauda būs tikai virtuālā veidā. Tas nozīmē, ka banku sektorā, kā arī citās kreditēšanas iestādēs gaidāmas ļoti lielas pārmaiņas. Var tikt ieviesti jauni nodokļu veidi. Savas pārmaiņas piedzīvos arī fondu tirgus, akcijas, kā arī valsts budžeta veidošana. Tiks sagrauti visi vecie ienākumu veidi. Diemžēl var rasties vēl lielāka plaisa starp bagātajiem un nabagajiem. Tiks ieviestas jaunas tehnoloģijas. Vērsis ir zemes zīme, bet Urāns ir gaiss, elektrība, tāpēc gaidāmi lieli satricinājumi zemei – zemestrīces, vulkānu izvirdumi, neparastas zibeņošanas. Oktobrī laiks, kad jāpārvar fundamentālas grūtības. Būs iespēja iegūt jaunu savas būtības eksistenci, bet lai to iegūtu būs jāuzdrošinās spert soli uz priekšu. Tas būs kā šķērsot aizu pa šauru tiltu, kā rezultātā tā būs evolūcija. Var zust liela daļa sociālo kontaktu, jo dzīve visu laiku mainās, viss ir kustībā. No 11.augusta līdz 11.janvārim Urāns būs retrogrāds jeb atpakaļ ejošs. Atkārtosies notikumi, kas bija laikā no 26.aprīļa. Būtiskas reformas notiks līdz 2020.gada 26.aprīlim. No tuvākajām valstīm lielā mērā skars Krieviju un Ukrainu.

Neptūns atrodas Zivju zīmē. No 18.jūnija līdz 25.novembrim Neptūns ir retrogrāds, bet tagad šķērso savu retrogrādās fāzes ceļu, kas ilgs līdz 2020.gada 12.janvārim. Tas ir laiks, kad varat saskarties ar kārdinājumiem noiet no izvēlētā ceļa, dzīvot pārāk lielās ilūzijās, virtuālajā pasaulē, būt pakļautiem citu ietekmei (hipnotiska iedarbība). Var būt saskarsme ar pagātnes notikumiem, no iepriekšējām dzīvēm – Deža vu sajūta. Sliktākajā gadījumā var mocīt bailes, fobijas, murgaini sapņi. Labākajā gadījumā var izpausties pareģa spējas, iespēja izprast ļoti sarežģītu augstāko sfēru informāciju, viedi sapņi, laiks, lai izprastu savu iekšējo būtību. Laiks būs bīstams uz ūdens, kad var būt daudz noslīkušo, īpaši reibuma stāvoklī. No 22.09.-11.11. ļoti īpašs laiks, ko var salīdzināt kā ar augšāmcelšanos. Šajā laikā būtiska nozīme būs cilvēku spējai būt vienotiem ar planētu Zeme, būt sasaistē ar jaunām dzīves enerģijām, savādāk var būt smags kritiens gan psiholoģiski, gan fiziskās sajūtās. Ļoti labs laiks meditatīvām praksēm, transformācijām, rituāliem. 

Hīrons ir interesanta un diezgan neparasta planēta. Hīrons dod iespējas apvienot, izmantot, sintezēt, sadarboties un uztvert. Hīrons ir atslēga, kuru ir jāmāk pielietot un kura ne katram tiek dota. enerģija, kad cilvēki apzinās, ka viņi paši ir radītāji, spēj palīdzēt sev un citiem. Hīrons atrodas Auna zīmē. Tāpēc Auniem aktivizējas partnerattiecību tēma, sadarbība ar citiem. Hīrons no 9.jūlija līdz 11.decembrim būs retrogrāds.

Lilita no 4.maija atrodas Zivju zīmē. Turpmākos 9 mēnešus cilvēce saskarsies ar saviem un citu dēmoniem, kas mīt galvās. Tiks pārbaudītas cilvēku patiesās domas, ticība un vērtības. Kārdinājumi un izaicinājumi būs lieli. Tāpēc daļa var pilnīgi noiet pagrimumā. Zivju zīme sevī savāc visas zodiaka zīmes, tāpēc tām raksturīgas gan visas labās īpašības, gan sliktās. Viņas atrodas kā ceļa krustojumā, kur jāizdara pareizā izvēle. Lilitas atrašanās Zivju zīmē var veicināt vai izcelt tādas īpašības kā būt par upuri citiem. Tāpēc tie, kuriem nav savas pašapziņas vairāk izjutīs uz sevis spiedienu no citu puses, ja vien nemainīs savus uzstādījumus zemapziņā. Apzināta dzīve ciešanās, lai gūtu sev labumu arī nekādu labumu nedos. Citiem būs izteikta vēlme manipulēt un pakļaut otru cilvēku. Šajā laikā aktivizēsies sektas, kuras dalībnieki uzspiedīs savu pārliecību par Dievu un cilvēku dzīves kārtību. Cilvēki būs vairāk pakļauti apreibinošu vielu lietošanai, aktīvāk meklēs jaunus upurus, lai slēptais bizness iet plaukumā. Aktivizēsies gaišreģi, zīlnieki, čigāni. Cilvēkus vilks ilūzijās un viltus pareģojumos. Citi centīsies radīt žēlumu pret sevi, lai gūtu sev labumu, būs izteikts enerģētiskais vampīrisms. Sabiedrība var tikt maldināta ar dažādām viltus ziņām. Var pieaugt nabadzīgo cilvēku skaits. Būs grūti tikt skaidrībā ar savām emocijām, sajūtām. Cilvēkiem ar psihiskām novirzēm var būt paasinājumi. Pieaugs noziedzību skaits. Var būt grūtības noteikt cilvēkiem slimības diagnozi. Saasināsies endokrīnās un limfātiskās sistēmas slimības. Iespējama saindēšanās gan ar alkoholu, gan ar ķīmiskām vielām, gan problēmas ar narkozi, var pastiprināties alerģijas. Pilnā mērā šo visu pārbaudījumu gammu piedzīvos Zivis, Jaunavas, Dvīņi un Strēlnieki. Pārējās zīmes izjutīs atkarībā no planētu izvietojuma dzimšanas horoskopā. Valstis un to iedzīvotāji, kuri būs pakļauti Lilitas ietekmei: Izraēla, Filipīnas, Portugāle, Armēnija, Indonēzija un visu salu valstis, Japāna, Francija, Austrija, Latvija, ASV, Grieķija, Rumānija, Hondurasa, Gruzija, Beļģija, Panama, Itālija, Polija, Nikaragva, Brazīlija, Kazahstāna, Dienvidkoreja.

 Mēness kritiskās dienas

06./07.10. (9.Mēness diena), 12./13.10. (15.Mēness diena), 20./21.10. (23.Mēness diena); 27./28.10. (29.Mēness diena).

Tās ir dienas, kad pārsvarā notiek avārijas, katastrofas, lielie noziegumi. Cilvēki ir pakļauti savām emocijām, kļūst neuzmanīgi, pavirši, saasināti uz visu reaģē, kļūst agresīvi. Tās ir provokāciju un kārdinājumu dienas, kad cilvēkiem jāizdara izvēle starp labo un ļauno ar savām domām, runām un rīcību.

Šajās dienās nav ieteicams:

1)    veikt operācijas, jo var slikti dzīt, iespējami visādi sarežģījumi;

2)    slēgt darījumus, pieņemt svarīgus lēmumus;

3)    vienoties laulību saitēs, visbiežāk šādas savienības nav laimīgas un ilgas;

4)    iepazīties, doties uz pirmajiem randiņiem, uzturēt seksuālus kontaktus;

5)    uzsākt ko jaunu;

6)    lietot alkoholu.

Kas būtu jādara? Vislabāk ir veikt mājas, telpu, ķermeņa tīrīšanu, strādāt ar “piedošanu”, atlaist visu veco, kas nav vajadzīgs.

Paldies, ka izlasījāt!

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .