Septembris 2020


Tuvojas septembra mēnesis un tas būs uzmanības vērts, lai pievērstu uzmanību no astroloģiskā viedokļa. Galvenokārt tāpēc, ka viss mēnesis būs ietīts viduspunktu starp aptumsumiem ietekmes aurā. Tie būs:

1)    2.septembrī – ietekme no 31.07.-05.09.;

2)    9. un 10 septembrī – ietekme no 07.09.-12.09.;

3)    17.septembrī – ietekme no 14.09.-20.09.;

4)    24.septembrī – ietekme no 22.09.-27.09.

Tas nozīmē, ka viss mēnesis paies tādā kā virpulī, notikumi būs strauji ar lielām pārmaiņām, kurām nebūs laika sagatavoties, būs jāreaģē uzreiz. Esiet gatavi, ka var strauji mainīties plāni, notiks ilgi gaidītais, tikai pavērsīsies savādāk, kam būs jāpielāgojas. Var būt problēmas informācijas sistēmu darbībā, problēmas ar elektroiekārtām.

Attiecībā uz 2.septembra viduspunktu. Daudz būs runas par dažādiem sīkumiem, detaļām, mācību procesu, veselības jomu. Var atklāties kāda negodīga rīcība, tāpēc iespējami zaudējumi, pat aiziešana no augsta amata.

Par 9.septembra viduspunktu. Iespējams liels un skaļš skandāls, kad var nākt gaismā “netīras” lietas. Kāds var nokļūt karmiskos slazdos, kad domas un ilūzijas nepiepildīsies un sabruks kā kāršu namiņš. Emocijas un to iespaidā radītās domas, var pilnībā aizmiglot prātu un sabojāt attiecības vēl dziļākā mērā. Tomēr, ja pieiesiet tam visam ar diplomātisku attieksmi, tad attiecības nemaz neliksies tik drūmas.

10.septembra viduspunkta ietekme – ļoti emocionālas runas un attiecību risināšana. Vienošanās var notikt ņemot vērā skaidrus faktus un pamatojumu. Sarunas būs vieglāk risināt, ja notiekošo uztversiet viegli kā spēli un ar humora devu.

17.septembra viduspunkts aicinās būt precīziem, sekot savai veselībai, pievērst uzmanību mācību procesam, dažādām sistēmām, darba kvalitātei un attiecībām ar kolēģiem. Neatsakiet citiem palīdzību, ja kāds to lūdz. Atsāksies sabiedriskie projekti, jo Jupiters 13.septembrī mainīs savu virzienu un būs direktīvs. Tātad atsāksies pārmaiņas, kas bija attiecināmas arī valstiskā līmenī.

24.septembra viduspunkts atklās dažādas nejēdzības sistēmās, iekārtās, iestādēs. Pie tam risinājums nenotiks uzreiz, bet gan tikai oktobra mēnesī. Var būt atjaunoti kārtējie ierobežojumi, bet ne pilnīgi. Liela uzmanība būs pievērsta naudas lietām un attiecībām. Varētu būt arī kāds publisks skandāls.

 .