Astroloģiskā prognoze septembrim

 

No 29.augusta līdz 4.septembrim sagaidāmas pārmaiņas finanšu sadalē un politikā. Ļoti aktuāla būs izglītības un medicīnas nozare. Var atklāties iepriekš slēpti fakti, pierādījumi. Iepriekšējie solījumi var sabrukt kā kāršu namiņš.

No 30.augusta līdz 20.septembrim politiķi izrādīs lielu aktivitāti sociālo problēmu risināšanā, izglītības un medicīnas jomas sakārtošanā, tomēr īstas skaidrības un konkrēta risinājuma nebūs. Aiz tā visa slēpjas pārāk daudz zemūdens akmeņu. Strēlniekiem šajā laikā nāksies risināt sadzīves jautājumus, toties Zivis tieksies saduļķot ūdeni un manipulēt ar citiem. Jaunavas gribēs tikt vismaz kaut kādā skaidrībā, salikt visu pa plauktiem. Visiem būs jāreaģē ātri, nenolaidiet rokas!

No 31.augusta līdz 20.septembrim var veidoties ciešākas saites ar kolēģiem, kopīga darbu pārrunāšana, iepriekšējā darba izpilde, kontrole. Tiks risināti daudzi sadzīves un ikdienas jautājumi, problēmas. Kopīgiem spēkiem var tikt sasniegts labs rezultāts, īpaši attiecas uz Jaunavām, Skorpioniem, Mežāžiem. Var veiksmīgi atrisināties nelieli finansiālie jautājumi.

Līdz 20.septembrim laiks, kad nepieciešams lietderīgi ieguldīt un izmantot savu enerģiju. Tās var būt dejas, fiziskās aktivitātes, dziedināšana, māksla, uzstāšanās publikas priekšā, dziedāšana. Pretējā gadījumā neizmantotā iekšējā enerģija var darboties pret jums, tā var būt graujoša, izpausties protestā, agresijā. Šajā laikā var būt daudz zemestrīču, izteiktu zemes svārstību, jo arī Zemei ir kaut kur jāliek sava enerģija.

No 15.augusta līdz 21.septembrim būs aktuāla alkoholisma tēma. Daudzi ar to var sagraut savu dzīvi, iet degradācijas ceļu. Var nākties saskarties ar savām nepiepildītām ilūzijām, sapņiem, vilšanās. Labs laiks, lai mainītu savu domāšanu un dzimtas radītos aizspriedumus. Izmaiņas var notikt dziļā ģenētiskā līmenī. Laiks piestrādāt pie pozitīvās domāšanas, pozitīvu afirmāciju radīšanas un ieviešanas savā dzīvē.

No 11.septembra līdz 29.septembrim veiksmīgs laiks, lai atrisinātu dažādas sadzīves problēmas, sastaptu jaunus sadarbības partnerus, gūtu jaunus ienākumus darbā, pateicoties labai darba kvalitātei. Šajā laikā tiks atzīta un novērtēta jūsu aktivitāte, ieguldījums. Esiet iniciatīvas pilni un veiksies viss iesāktais!

No 17.septembra līdz 18.septembrim pēkšņi var iestāties krīze partnerattiecībās, kam pamatā var būt seni aizspriedumi, nespēja vienoties, saskarsmes problēmas. Šajās dienās ir jāapdomā sava rīcība, vārdi, attieksme. Jūs savādāk uz priekšu netiksiet, ja nemainīsiet savu nostāju. Atcerieties savu pagātni, noteikti tādas situācijas jau ir bijušas. Skars Aunus, Svarus, Mežāžus, bet pārējās zīmes pakārtoti.

No 20.septembra līdz 29.septembrim īpaši Svariem būs vadošā loma sarunās, kompromisa meklēšanā, diplomātijā. Šeit būs ļoti svarīgi izprast citu problēmas, sabiedrības vajadzības, rast risinājumu, vēlmi visu atrisināt, iesaistīties. Jums jāmācās savaldīt savas emocijas un jūtas, pretējā gadījumā sabiedrība var jūs nepieņemt.

No 22.septembra līdz 24.septembrim pievērsiet īpašu uzmanību savai intuīcijai, iekšējai balsij, pierakstiet savas idejas, domas. Tās var būt kā atklājumi, radoša apgaismība, tveriet šos mirkļus.

No 27.septembra līdz 28.septembrim var rasties kārtējie šķēršļi attiecībās. Tikai izmainoties iekšēji sevī, spēsiet izmainīt situāciju. Tas ir laiks pārmaiņām, kas orientētas nevis uz citiem, bet uz paša cilvēka iekšējo būtību.

Līdz 21.oktobrim saglabāsies periods, kad jātiek skaidrībā ar sava darba virzību un profesionālo orientāciju. Vai iepriekš izvirzītais mērķis ir atmaksājies, vai tam ir perspektīva, vai ieguldītā enerģija dod atdevi. Tas būs laiks, kad jāveic analīze par savas dzīves un darba mērķiem.

No 26.septembra līdz 1.oktobrim būs viduspunkts starp aptumsumiem. Visvairāk tas ietekmēs attiecības, spēju sakomunicēt, vienoties, nonākt pie vienota kompromisa, ņemt vērā visus viedokļus. Šajā laika periodā var strauji mainīties norunas, tikšanās laiki, var būt ļoti daudz avāriju, negadījumu, cilvēki būs neuzmanīgi. Šajā laikā iespējamas zemestrīces, vulkānu izvirdumi, spēcīgas vētras.

Planētas

Saule no 23.augusta atrodas Jaunavas zīmē. Šajā laikā lielākais akcents būs uz materiālām problēmām. Var sabrukt iepriekš radīta sistēma, jo nestrādās vecās vērtības. Citiem var būt sāpīgi zaudējumi. Pievērsiet uzmanību sīkumiem, ikdienai, kur izmantojat laiku un naudu un cik tas ir lietderīgi. 23.septembrī Saule ieies Svaru zīmē. Pirmajā dienā Saule atradīsies karmiskajā grādā, tāpēc izvairieties kādu nosodīt, tiesāt. Labāk skatieties uz sevi, savu rīcību, savu sirdsapziņu. Saulei esot Svaru zīmē priekšplānā izvirzīsies nepieciešamība pēc komforta, stabilitātes. Būs tieksme it visā rast līdzsvaru, vienalga kura dzīves joma tā būs.

Merkurs no 29.augusta atrodas Jaunavas zīmē. Tas liks vairāk pievērst uzmanību ikdienai, visādām rūpēm, sīkumiem, pievērsties darbam, sagatavoties mācībām. Merkurs 14.septembrī ieies Svaru zīmē, tāpēc sekojiet tam ko runājat. Būs tieksme visu saprast “par” un “pret”. Būs nepieciešamība pieņemt citus, rēķināties ar viņiem, rast kompromisus, kopēju valodu. Var veidoties ļoti labs kontakts ar sabiedrību.

Venēra no 22.augustā atrodas Jaunavas zīmē. Tas būs pretstats iepriekšējam periodam, jo liks savākties un sakoncentrēties darbam. 14.septembrī Venēra ieies Svaru zīmē. Venēra liks pievērst īpašu uzmanību savam ārējam izskatam, uzvedības manierēm. No tā būs atkarīgas attiecības gan ar partneri, gan ar sabiedrību. Saskarsmē ar citiem liela nozīme būs garīgajam aspektam, spējai rast kopīgu valodu. Mūzika un deja ieņems savu vietu katra cilvēka dzīvē. Vai nu paši sāks dejot, dziedāt, vai apmeklēs pasākumus, virzīs bērnus uz mākslas pulciņiem.

Marss no 18.augusta atrodas Jaunavas zīmē. Var būt grūtības uz aktīvu rīcību, grūtības izpaust sevi, neviens neņems vērā, var būt pat neievēros. Īpaši skars Aunus, jo viņu ugunīgā enerģija tiks apslāpēta. Enerģija vairāk tiks izlietota sīkumos, rutīnas darbos, praktiskajā pielietojumā. Labs laiks meditācijām, vingrošanai, pastaigai dabā. Esiet tuvāk pie dabas, dodieties pārgājienos. Tikai 5.oktobrī Marss pāries Svaru zīmē.

Jupiters atrodas Strēlnieka zīmē, kur atradīsies līdz 2019.gada 2.decembrim. Tas būs lielās veiksmes laiks Strēlniekiem, bet Dvīņiem liks pārdomāt savu dzīvi un atlaist visu veco, savukārt Jaunavām uzlabosies mājas apstākļi, var būt pat ģimenes pieaugums, bet Zivīm, ja nezaudēsiet drosmi, iespējama karjeras izaugsme. Jupitera stāvoklis Strēlniekā veicinās doties tālāk uz priekšu, nestāvēt uz vietas, apgūt jaunas tāles, jaunas zinības, paplašināt savu redzesloku, darīt pasauli labāku, dalīties ar citiem, uzlabot savu dzīves kvalitāti. Protams, ka tas skars arī lielo tautas masu pārvietošanos uz citām valstīm. Būs vēlme atbrīvoties no visa, kas rada ierobežojumus dzīvē, no atbildības, iegūt lielāku brīvību savā dzīvē. Tam visam var būt otra galējība – bezatbildība. Vairāk veiksies tiem, kas būs gatavi pārmaiņām un ies droši uz priekšu, nebaidoties no zaudējumiem, būs gatavi jauniem piedzīvojumiem, iespaidiem, avantūrām. Jums var atvērties jauni dzīves horizonti un iespējas, esiet gatavi pārmaiņām un nezaudējiet optimismu! Valstis, kurās gaidāmas pozitīvas pārmaiņas – Itālija, Polija, Brazīlija, Dienvidkoreja, Kazahstāna. No 11.aprīļa līdz 12.augustam Jupiters bija retrogrāds. Tas nozīmē, ka šajā laikā apstājās visi lielie projekti, iestrēga izglītības reforma, un pārmaiņas politikā. Sabiedrība piedzīvoja iekšējas pārmaiņas, pārkārtošanos, iespējams nācās pielāgoties esošiem apstākļiem. Bija jāpārskata iepriekš izstrādātie likumi, līdzekļu sadalījums. Tas nebija pārāk veiksmīgs laiks jauna biznesa uzsākšanai, vismaz līdz 6.novembrim.

Saturns atrodas Mežāža zīmē – savās mājās. Tas ir laiks, kad var ieviest kārtību it visur, Saturns palīdz sastrukturēt, izveidot savu vērtību sistēmu, noteikt savas dzīves prioritātes. Pozitīvs laiks mērķu sasniegšanai. Šajā laikā īpaši daudz būs ilgdzīvotāju. Bērni, kas dzimst šajā laika periodā ļoti skaidri zinās, ko viņi grib savā dzīvē un tieksies to sasniegt. Saturns Mežāža zīmē atradīsies 3 gadus. No 29.aprīļa līdz 18.septembrim Saturns būs retrogrāds. Tas būs sarežģīts laiks, kad veidosies aizvien grūtāki apstākļi, visvairāk to izjutīs sabiedrības apdalītākais slānis. Būs jādzīvo vēl stingrākos rāmjos, jāpiedzīvo lielāki ierobežojumi, ja vien neizstrādāsiet ļoti konkrētu plānu, stratēģiju. Tas ir laiks, kad jāpārskata sava pagātne, savas pagātnes kļūdas, jāizdara savi secinājumi. Var būt jāpārskata savi nospraustie mērķi un plāni un tajos jāievieš korekcijas. Ierobežojumi ilgs līdz 24.decembrim.

Plutons atrodas Mežāža zīmē. Plutons atbild par kolektīvo enerģiju, pārmaiņām un transformāciju, kodolenerģiju. Tas būs laiks, kad būs jāpārskata vēlreiz ieviestās pārmaiņas valsts līmenī, jāizstrādā jaunas, kas nākotnē ietekmēs arī mantiskās vērtības. Tas var skart arī banku sistēmas un kreditēšanas jautājumus. Var būt izteikti daudz nokrišņu, problēmas ar ūdens apgādi, kanalizāciju, plūdi, bojāsies iekārtas, kas saistītas ar ūdeni. No 24.aprīļa līdz 3.oktobrim Plutons būs retrogrāds. Šajā laikā var izpausties uzkrājusies negatīvā enerģija caur vulkānu izvirdumiem, teroraktiem, dažādām provokācijām. Var ciest lielas tautu masas. Iespējamas problēmas ar kanalizācijas sistēmu, iespējami plūdi. Kolektīvās pārmaiņas būs iestrēgušas līdz 2020.gada 24.janvārim.

Urāns ir brīvības, reformu un pārmaiņu planēta. Var sagraut visu, kas gadās ceļā. Planēta, kas paver skatu tālajā nākotnē. Pateicoties, kurai ir visādi atklājumi un izgudrojumi. Urāns atrodas Vērša zīmē. Urāns var radīt diezgan lielu satricinājumu pasaulē visās finanšu jomās. Jau tagad mēs varam vērot, kā pasaulē ienāk jauns valūtas jeb naudas veids. Papīra nauda aizvien vairāk sāks izzust, nauda būs tikai virtuālā veidā. Tas nozīmē, ka banku sektorā, kā arī citās kreditēšanas iestādēs gaidāmas ļoti lielas pārmaiņas. Var tikt ieviesti jauni nodokļu veidi. Savas pārmaiņas piedzīvos arī fondu tirgus, akcijas, kā arī valsts budžeta veidošana. Tiks sagrauti visi vecie ienākumu veidi. Diemžēl var rasties vēl lielāka plaisa starp bagātajiem un nabagajiem. Tiks ieviestas jaunas tehnoloģijas. Vērsis ir zemes zīme, bet Urāns ir gaiss, elektrība, tāpēc gaidāmi lieli satricinājumi zemei – zemestrīces, vulkānu izvirdumi, neparastas zibeņošanas. Septembrī laiks, kad jāpārvar fundamentālas grūtības. Būs iespēja iegūt jaunu savas būtības eksistenci, bet lai to iegūtu būs jāuzdrošinās spert soli uz priekšu. Tas būs kā šķērsot aizu pa šauru tiltu, kā rezultātā tā būs evolūcija. Tas var skart lielu sabiedrības daļu, lielu kolektīvu. No 11.augusta līdz 11.janvārim Urāns būs retrogrāds jeb atpakaļ ejošs. Atkārtosies notikumi, kas bija laikā no 26.aprīļa. Būtiskas reformas notiks līdz 2020.gada 26.aprīlim. No tuvākajām valstīm lielā mērā skars Krieviju un Ukrainu.

Neptūns atrodas Zivju zīmē. No 18.jūnija līdz 25.novembrim Neptūns ir retrogrāds, bet tagad šķērso savu retrogrādās fāzes ceļu, kas ilgs līdz 2020.gada 12.janvārim. Tas ir laiks, kad varat saskarties ar kārdinājumiem noiet no izvēlētā ceļa, dzīvot pārāk lielās ilūzijās, virtuālajā pasaulē, būt pakļautiem citu ietekmei (hipnotiska iedarbība). Var būt saskarsme ar pagātnes notikumiem, no iepriekšējām dzīvēm – Deža vu sajūta. Sliktākajā gadījumā var mocīt bailes, fobijas, murgaini sapņi. Labākajā gadījumā var izpausties pareģa spējas, iespēja izprast ļoti sarežģītu augstāko sfēru informāciju, viedi sapņi, laiks, lai izprastu savu iekšējo būtību. Laiks būs bīstams uz ūdens, kad var būt daudz noslīkušo, īpaši reibuma stāvoklī. Septembris – (līdz 21.09.) lielam kolektīvam ir spēks, ja tas apvienojas vienotā “dziesmā”. Tāpēc tas būs nozīmīgs laiks savu spēju demonstrēšanai sabiedrībā, iespēja pārliecināt un aizraut lielu kolektīvu, sabiedrības daļu. Var atbalsoties aprīlī notikušās situācijas, var atgriezties tajā laikā satiktie cilvēki, notiks rezonanse ar sabiedrību. No 22.09.-11.11. ļoti īpašs laiks, ko var salīdzināt kā ar augšāmcelšanos. Šajā laikā būtiska nozīme būs cilvēku spējai būt vienotiem ar planētu Zeme, būt sasaistē ar jaunām dzīves enerģijām, savādāk var būt smags kritiens gan psiholoģiski, gan fiziskās sajūtās. Ļoti labs laiks meditatīvām praksēm, transformācijām, rituāliem.  

Hīrons ir interesanta un diezgan neparasta planēta. Hīrons dod iespējas apvienot, izmantot, sintezēt, sadarboties un uztvert. Hīrons ir atslēga, kuru ir jāmāk pielietot un kura ne katram tiek dota. enerģija, kad cilvēki apzinās, ka viņi paši ir radītāji, spēj palīdzēt sev un citiem. Hīrons atrodas Auna zīmē. Tāpēc Auniem aktivizējas partnerattiecību tēma, sadarbība ar citiem. Hīrons no 9.jūlija līdz 11.decembrim būs retrogrāds.

Lilita no 4.maija atrodas Zivju zīmē. Turpmākos 9 mēnešus cilvēce saskarsies ar saviem un citu dēmoniem, kas mīt galvās. Tiks pārbaudītas cilvēku patiesās domas, ticība un vērtības. Kārdinājumi un izaicinājumi būs lieli. Tāpēc daļa var pilnīgi noiet pagrimumā. Zivju zīme sevī savāc visas zodiaka zīmes, tāpēc tām raksturīgas gan visas labās īpašības, gan sliktās. Viņas atrodas kā ceļa krustojumā, kur jāizdara pareizā izvēle. Lilitas atrašanās Zivju zīmē var veicināt vai izcelt tādas īpašības kā būt par upuri citiem. Tāpēc tie, kuriem nav savas pašapziņas vairāk izjutīs uz sevis spiedienu no citu puses, ja vien nemainīs savus uzstādījumus zemapziņā. Apzināta dzīve ciešanās, lai gūtu sev labumu arī nekādu labumu nedos. Citiem būs izteikta vēlme manipulēt un pakļaut otru cilvēku. Šajā laikā aktivizēsies sektas, kuras dalībnieki uzspiedīs savu pārliecību par Dievu un cilvēku dzīves kārtību. Cilvēki būs vairāk pakļauti apreibinošu vielu lietošanai, aktīvāk meklēs jaunus upurus, lai slēptais bizness iet plaukumā. Aktivizēsies gaišreģi, zīlnieki, čigāni. Cilvēkus vilks ilūzijās un viltus pareģojumos. Citi centīsies radīt žēlumu pret sevi, lai gūtu sev labumu, būs izteikts enerģētiskais vampīrisms. Sabiedrība var tikt maldināta ar dažādām viltus ziņām. Var pieaugt nabadzīgo cilvēku skaits. Būs grūti tikt skaidrībā ar savām emocijām, sajūtām. Cilvēkiem ar psihiskām novirzēm var būt paasinājumi. Pieaugs noziedzību skaits. Var būt grūtības noteikt cilvēkiem slimības diagnozi. Saasināsies endokrīnās un limfātiskās sistēmas slimības. Iespējama saindēšanās gan ar alkoholu, gan ar ķīmiskām vielām, gan problēmas ar narkozi, var pastiprināties alerģijas. Pilnā mērā šo visu pārbaudījumu gammu piedzīvos Zivis, Jaunavas, Dvīņi un Strēlnieki. Pārējās zīmes izjutīs atkarībā no planētu izvietojuma dzimšanas horoskopā. Valstis un to iedzīvotāji, kuri būs pakļauti Lilitas ietekmei: Izraēla, Filipīnas, Portugāle, Armēnija, Indonēzija un visu salu valstis, Japāna, Francija, Austrija, Latvija, ASV, Grieķija, Rumānija, Hondurasa, Gruzija, Beļģija, Panama, Itālija, Polija, Nikaragva, Brazīlija, Kazahstāna, Dienvidkoreja.

 Mēness kritiskās dienas

07./08.09. (9.Mēness diena), 13./14.09. (15.Mēness diena), 21./22.09. (23.Mēness diena); 28.09. (29.Mēness diena).

Tās ir dienas, kad pārsvarā notiek avārijas, katastrofas, lielie noziegumi. Cilvēki ir pakļauti savām emocijām, kļūst neuzmanīgi, pavirši, saasināti uz visu reaģē, kļūst agresīvi. Tās ir provokāciju un kārdinājumu dienas, kad cilvēkiem jāizdara izvēle starp labo un ļauno ar savām domām, runām un rīcību.

Šajās dienās nav ieteicams:

1)    veikt operācijas, jo var slikti dzīt, iespējami visādi sarežģījumi;

2)    slēgt darījumus, pieņemt svarīgus lēmumus;

3)    vienoties laulību saitēs, visbiežāk šādas savienības nav laimīgas un ilgas;

4)    iepazīties, doties uz pirmajiem randiņiem, uzturēt seksuālus kontaktus;

5)    uzsākt ko jaunu;

6)    lietot alkoholu.

Kas būtu jādara? Vislabāk ir veikt mājas, telpu, ķermeņa tīrīšanu, strādāt ar “piedošanu”, atlaist visu veco, kas nav vajadzīgs.

Paldies, ka izlasījāt!

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .