Kas tagad notiek un gaidāmais aptumsums maijā.

          Jūs noteikti būsiet ievērojuši pēdējā laikā, ka ķermenī notiek pārmaiņas. Vai nu ir grūtības aizmigt, var būt ir iekšēja neizskaidrojama trauksme, vai arī nāk tāds miegs, ka apguļoties uzreiz aizmiegat. Ja mēs skatāmies tīri astroloģisko karti, tad to visu rada planētas, kas atrodas Vērša zīmē. Vērša zīme atbild par cilvēka ķermeni, enerģijas uzkrāšanu tajā. Tā kā Vērša zīmē atrodas Saule savienojumā ar Urānu un Lilita savienojumā ar Venēru un Merkuru, kas veido opozīciju uz planētu Prozerpīnu Skorpiona zīmē, tad cilvēkam rodas enerģētiska pārslodze un disbalanss. Ko var darīt, lai to visu pārdzīvotu vieglāk? Vingrojiet un meditējiet. Planēta Urāns rada izmaiņas cilvēka enerģētiskajā sistēmā, tāpēc, lai arī cik cilvēkiem ir ierasts noliegt to, ka viņiem ir tikai fiziskais apvalks, viņi arvien vairāk sāks izjust savu enerģētisko formu. Šeit zāles nepalīdzēs, drīzāk nodarīsiet sev kaitējumu.

      26.maijā būs Mēness aptumsums Strēlnieka zīmē 3.mājā. Mēness būs savienojumā ar Dienvidu mezglu, tātad pagātni. Tas nozīmē, ka būs saskarsme ar neatrisinātām attiecībām starp tuvākajiem un tuvajiem radiniekiem. Mēness veidos Tau kvadrātu ar Jupiteru Zivju zīmē, kas atradīsies 6.mājā un Sauli savienojumā ar Ziemeļu mezglu 9.mājā Dvīņu zīmē. Tas skars ļoti radikālas pārmaiņas sabiedrībā. Iespējams, ka pie varas esošie tieksies pakļaut tautu, kas būs saistīts ar veselību un darbu. Tomēr šī manipulācija īsti neizdosies, jo Mēness mezgli aptumsuma brīdī atradīsies statiskā stāvoklī, tas nozīmē, ka cilvēkiem būs brīvības izvēle. Jupitera atrašanās Zivju zīmē ir arī rādītājs par lielām bailēm, kas valda sabiedrībā, kas kā liels “augonis” iznāks uz āru. Bailes ir negatīvas emocijas, kas novājina cilvēka imūnsistēmu. Bailes rada paniku, kas var pārņemt lielu daļu cilvēku kā vilnis. Tāpēc izvēlieties labāk citu ceļu, kur gūsiet mieru un harmoniju.

       Mēness atradīsies 6.Strēlnieka grādā, kura nozīme ir darbs ar kolektīvu un kolektīvā. Jebkura sabiedrības daļa savstarpēji mijiedarbojas. Atkarībā no tā kā katra daļa spēs savstarpēji sadarboties, kā sasniegs kopīgi vienotu mērķi un saskatīs savu lomu sabiedrības labā, tā veidosies tālākās attiecības.

      Aptumsums tieši skars Strēlniekus, Dvīņus, Jaunavas un Zivis, pārējās zīmes pakārtoti. Aptumsuma ietekmē notikumi aktīvi sāksies laikā no 12.maija līdz 9.jūnijam. Saspringtāks būs periods no 24.maija līdz 29.maijam.

       10.jūnijā būs Saules aptumsums, bet par to vēlāk.