Aptumsums 19.novembrī un 4.decembrī

Mēs tagad dzīvojam aptumsumu ietekmē, kas saglabāsies līdz Ziemassvētkiem. Did You See the Full Blue Halloween Moon? - The New York Times

19.novembrī būs Mēness aptumsums, kad Mēness atradīsies Vērša zīmē 4.mājā. Tas nozīmē, ka galvenā uzmanība tiks vērsta mājām, ģimenei, attiecībām ģimenē. Tas ir skats pagātnē, sevī iekšienē pa dzimtas līniju. Tas ir balsts ikvienam viņa ģimene, ja šīs saiknes nav, tad nav stabilitātes. Tāpēc šajā laikā ir vērts pievērst uzmanību šīm akcentētām tēmām. Mēness atradīsies Vērša 28.grādā, kura dziļākā nozīme ir spēja cilvēkam pacelties savā apziņā pāri savām bioloģiskām vajadzībām, ierobežojumiem. Šeit “atslēga” ir sieviete, jo sieviete spēj pacelt individuālo apziņu, sievišķo polaritāti. Tas ir aicinājums atvērt savu prātu jaunām iespējām, gūt jaunu pieredzi. Mēnesis esot savienojumā ar Ziemeļu mezglu, kas atrodas Dvīņu zīmē, atvērs augšējā zodiaka zīmi “Mednieks”. Tas nozīmē, ka cilvēki var saņemt milzīgu Zemes spēku un gūt jaunas mācības. Tas ir laiks, kad jāsaprot savas dzīves vērtības. Pretēji, atrodas “Čūsknesis”, kur atrodas Saule savienojumā ar Dienvidu Mezglu. Saule Skorpiona zīmē ir savienojumā ar Merkuru, Prozerpīnu un Marsu, kas liecina, ka iedzīvotāji iet cauri nopietnām transformācijām, pārmaiņām arī zaudējumiem. Nevar iegūt neko jaunu, neatsakoties no vecā. Diemžēl pasaulē var būt daudz visādu satricinājumu.

4.decembrī būs Saules aptumsums Strēlnieka zīmē. Saule ar Mēnesi atradīsies 12.mājā, ar ko aicinās ikvienu ieskatīties savā dvēselē. Šis aptumsums izgaismos daudzas apslēptās lietas, kādas ir bijušas, varbūt pat gadsimtiem. Saule atradīsies 13.Strēlnieka grādā, kas simboliski apzīmē iepriekšējo karmisko darbu jeb nedarbu ietekmi uz cilvēka esošo dzīves ciklu. Tā kā pabeidzas viens liels cikls uz Zemes, tad šis būs laiks, kas ļaus labāk saprast visus notikumus. Šis ir atalgojuma laiks. Sapratne vai izpratne var iestāties tad, ja cilvēks atlaidīs savus stresus, emocijas, atvērs savu apziņu, kļūs atvērts. Tas ir laiks, kad jāatlaiž viss vecais.