Saules gredzenveida aptumsums

10.jūnijā pl. 13.41 būs Saules gredzenveida aptumsums. Šajā laikā aktīvi novērojam dažādus notikumus, kas aptumsuma ietekmē var darboties līdz nākošajam aptumsumam, kas būs novembrī. Šeit es domāju politiskās spēles.

Aptumsums notiks 30.Mēness dienā. Tā ir īpaša diena, kad cilvēkiem jāizdara savi secinājumi, jānoslēdz viss, ko vien var, lai tas neturpinātos. Tāpēc ir labi palūgt un pašiem piedot citiem. Tā ir iespēja atbrīvoties no liekas nastas. Jo tā ir iespēja patiesi atbrīvoties no saviem grēkiem. Tā ir iespēja pāriet jaunā garīgā līmenī. Ieteicams lietot vieglu ēdienu, atturēties no gaļas. Tā kā Saule atradīsies Dvīņu zīmē savienojumā ar Mēnesi un Merkuru, tad sekojiet tam, ko jūs runājat un kā jūs runājat. Var zust koncentrācijas spējas, dēļ neuzmanības iespējami ceļu satiksmes negadījumi. Planētas atradīsies 9.mājā, tas nozīmē, ka būs svarīgs jūsu izvēlētais ceļš, kurp tālāk dosities, jo tuvojaties kādam izvēlētam mērķim, vai tas jums ir skaidrs?

Ir svarīgi, kas jums ir svarīgāks, kādus produktus lietojat uzturā, kādu enerģiju viņi jums dod? Mazs kalna strautiņš var pārvērsties lielā upē. Tāpēc kādu enerģiju dosiet šai upē, tik tīra viņa arī būs. Tāpat ir būtiska mentālā jeb garīgā barība. Cik daudz veltāt laika, lai garīgi augtu, barotu savu dvēseli un garu? Būtiski sevi apzināties kā templi!

Daudziem būs aktuāls finansiālais jautājums, iespējas profesionāli izvirzīties, veidot harmoniskas attiecības ar vadību. Viss ir atkarīgs no katra paša iekšējās sajūtas, mīlestības sajūtas pret sevi un citiem, spēju veiksmīgi sakomunicēt. Grūtāk būs tiem, kam ir bailes parādīt sevi, “izkāpt no savas ierastās čaulas”.

Aptumsums ietekmēs: Dvīņus, Strēlniekus, Jaunavas un Zivis, pārējos pakārtoti, atkarībā no planētu izvietojuma horoskopā. Protams arī tos, kas ir dzimuši aptumsuma ietekmē un viduspunktos starp aptumsumiem.