Lilita Vērša zīmē no 2020.gada 21.oktobra līdz 2021.gada 18.jūlijam

Lilith Aspects in Natal Charts | LoveToKnow

Vērša zīme ir tā, kas dod matēriju, materiālo pamatu, uzkrājumu, stabilitāti materiālā sfērā. Tā ir arī enerģijas uzkrāšana, tajā skaitā imunitātes nostiprināšana, garīgo zināšanu uzkrāšana augstākā līmenī. Vērša zīme ir vairāk saistīta ar uzkrāšanu sev, tāpēc Vēršiem vairāk patīk sevi nodrošināt ar visi, sākot ar ēdienu, lai pilns ledusskapis, plaukti, visādi krājumi, arī ķermenī visādi krājumi. Protams, ka tas rada arī slinkumu un apātiju, inertumu, atkarību no ēdiena, pārtikas, kaislību uz naudu, kā arī fiziskām baudām. Lilita atrodoties jebkurā zodiaka zīmē rada disbalansu, galējības, izjauc harmoniju un līdzsvaru. Kad Lilita ieies Vērša zīmē, tad viņa cilvēkos pastiprinās vienu vai otru Vērša zīmes īpašību, parādīs vājo vietu. Šajā laikā būs cilvēki, kas pastiprināti aizrausies ar ēšanu, vēlmi radīt sev lielāku komfortu, uzkrāt lielāku naudu, vēlmi nodrošināties nebaltai dienai. Cilvēki uzkrās gan liekas mantas, gan liekus kilogramus. Var būt slimīgas alkas sagrābt visu pasauli sev, tas pats arī attiecībās būs izteikta greizsirdība, privātīpašnieciskums. Būs daļa cilvēku, kas vēlēsies dzīvot uz citu rēķina, būs kā “vampīri”. Cilvēki savu enerģiju patērēs nelietderīgi, bezmērķīgi. Nauda var tikt tērēta pa labi un pa kreisi. Var būt daudz krāpniecisku gadījumu, kad izmantos cilvēku vājās īpašības, piemēram, kad cilvēks baidās vai nezina kā iegūt naudu, kā paprasīt to par savu darbu. Tādus izmantos starpnieki, kuri piedāvāsies visu noorganizēt un nosmelt “saldo krējumu”. Lilita paradīs pasaules nabadzības pusi, izcels šo sabiedrības daļu. Var parādīties lielas bailes palikt bez materiālā nodrošinājuma, palikt bez naudas. Uz šīs problēmas pamata var būt strīdi un nesaskaņas gan ģimenē, gan sabiedrībā vispār. Lilitas ietekme var veicināt zaudēt visu uzkrāto. Šis ir īstais laiks apgūt zinības par naudas enerģiju, lai rastu sevī līdzsvaru un nenokļūtu citu atkarībā jeb verdzībā.

Vērša zīmi pārvalda Venēra, tā ir skaistuma un mīlestības planēta. Tāpēc daudzi tieksies pievērst pastiprinātu uzmanību savam skaistumam, savstarpējām attiecībām.

Šajos 9 mēnešos būs izteikta enerģētiska nelīdzsvarotība. Tāpēc cilvēki var biežāk slimot ar saaukstēšanās slimībām (angīnu, tonsilītu, faringītu, haimorītu), acu slimībām un vairogdziedzera slimībām. Var veicināt saslimšanu ar bulīmiju, aptaukošanos, jo īpaši tāpēc, ka Vērsī tagad atrodas planēta Urāns.

Darbības jomas, kuras var sajust Lilitas ietekmi: brokeru firmas, bankas, apģērbu ražošanas industrija, rotaslietu ražotāji un tirgotāji, skaistuma saloni, frizētavas, modeļu bizness, kosmetoloģija, mākslas darbinieki, konditorejas ražotāji, ainavu arhitekti, dizaineri, dārzkopības joma un sabiedriskie centri, publiskie nami.

Tieši ietekmi izjutīs Vērši, Skorpioni, Lauvas un Ūdensvīri, pārējās zīmes pakārtoti, atkarībā no planētu atrašanās vietas horoskopā.

Valstis: Šveice, Zviedrija, Ukraina, Dānija, Skandināvija, Uzbekistāna, Arābu valstis, Ungārija, Krievija, Kanāda, Etiopija, Serbija un Melnkalne, Spānija, Meksika, Taizeme.