Konsultācijas


Horoskops – cilvēka dzimšanas kartes analīze un apraksts, jāzina pilnīgi dzimšanas dati (diena, mēnesis, gads), vieta un laiks. Horoskops parādīs cilvēka dzīvi pa dažādām tēmām, kas sadalītas 12 mājās (nauda, mācības, ģimene, darbs u.tt.). PARAUGS

Horoskopa rektifikācija – precīza dzimšanas laika noteikšana, ņemot vērā dzīves svarīgos notikumus, kas atstājuši ievērojamu iespaidu (bērnu dzimšana, laulības, katastrofas, tuvu cilvēku nāve, dzīves vietas maiņa, skolas, augstskolas beigšana, operācijas).

Kosmogramma - cilvēka dzimšanas kartes analīze un apraksts, ja nav zināms precīzs dzimšanas laiks. Nebūs pārskats par 12 mājām, kā tas ir horoskopā, bet var sniegt padziļinātu analīzi par karmisko skatījumu caur planētām un zodiaka zīmēm.

Saderības analīze – partnerattiecības, saskaņa ģimenē ar vecākiem, bērniem, kolēģiem un citiem cilvēkiem. Kā iekarot vīrieti vai sievieti un kā tikt no viņa vaļā. Ja vēlaties detāli, tad jāzina pilnīgi dati. Ja pēc sajūtām, tad var iztikt arī bez dzimšanas laika.

Bērna horoskops – analīze par bērna raksturu, mācībām, attiecībām ar vienaudžiem. Vēlams zināt pilnīgus dzimšanas datus. Pārskats tiek sagatavots tikai kam vēl nav 18 gadu. Pārējos gadījumos, ja bērns piekrīt.

Atsevišķā analīze par konkrētām tēmām – nauda, ģimene, partnerattiecības, darbs, veselība.

Prognoze gadam (solārs) vai pusgadam.