Par mani

              Mani sauc Agnese Miļutina - astrologs - konsultants, Reiki meistars

           Dzimusi Rīgā un izbaudījusi arī dzīvi laukos, diezgan ilgi. Esmu beigusi Latvijas Lauksaimniecības universitāti, ieguvu maģistra grādu inženierzinātnē.

          2012.gadā pabeidzu P.Globas Latvijas astroloģijas institūtu. Esmu ļoti pateicīga savai skolotājai- astroloģei Natālijai Bulahai.

           Esmu apguvusi daudzus un dažādus kursus, piemēram – kvalitāte kā vadības stratēģija; vadītājs – līderis; projektu vadība; konfliktu vadīšanas psiholoģija; vadībzinības; grāmatvedības kursi u.c.

        2015.gadā apguvu pie psihologa un paštransformācijas centra „Saprātīgais ceļš” Aleksandra Svijaša kursus: psihologs – konsultants.

       2017.gadā ieguvu Reiki 1. un 2.līmeni Reiki Gaismas skolā pie skolotājiem Mihaila un Angelīnas Mošenkoviem. Tagad apgūstu dievišķās enerģijas pielietošanu dzīvē un cilvēku dziedināšanu ar šo brīnišķīgo enerģiju. Pielietoju šo enerģiju ikdienā.

         2017.gadā apguvu LR Biedrības "Holistiskās medicīnas un naturopātijas asociācijas" medicīnas pamatzināšanas anatomijā, fizioloģija un patoloģijā pie Neatliekamās medicīnas centra ārstes-medicīnas koledžas pasniedzējas Zanes Putniņas.

         2018.gadā veiksmīgi apguvu masāžas terapijas apmācību pēc Seikatsu Reiki masāžas metodes un ieguvu tiesības to pielietot savā terapeita praksē. Līdz ar to protu veikt enerģētisko atbrīvošanu pa ķermeņa moduļiem (galvai, vēderam, rokām un kājām, krūšu daļai un mugurai), kā rezultātā notiek muskuļu atbrīvošana, atjaunojas enerģētiskā plūsma orgānos un ķermenī, izzūd bloki.

         2018.gada ieguvu Reiki meistara 3.līmeni Reiki Gaismas skolā pie skolotājiem Mihaila un Angelīnas Mošenkoviem. Meistara līmenis dod plašākas iespējas Reiki enerģijas pielietošanā.

       No 2019.gada septembra esmu sertificēts Reiki speciālists.

         2020.gadā mācību centrā "Elisanda" apguvu klasiskās masāžas pamatus, relaksējošo masāžu, anticelulīta masāžu, SPA procedūras.

 Interesē daudzas citas lietas – vēsture, arheoloģija, astronomija, zinātniskie atklājumi, medicīna un ārstēšanas metodes, psihoterapija.

         Dzīvē ir daudz un dažādu iespēju, tikai spēj vien to izmantot!