Aptumsumi

 Katru gadu kā minimums ir 4 aptumsumi. Katram aptumsumam ir sava ietekme. Vienus cilvēkus tas ietekmē vairāk, citus mazāk. Jau no seniem laikiem tiek uzskatīts, ka aptumsumam ir negatīva karmiska ietekme, jo tas vienmēr notiek Mēness mezglu tuvumā. Tātad ikreiz tiek skarta pagātnes – nākotnes ass. Vai nu cilvēka darbība, kas notiek aptumsuma laikā ietekmē nākotni vai jāsaskaras ar pagātnē sastrādāto.

Saules aptumsumi

          Katrs Saules aptumsums skar cilvēka personību, veicina uz noteiktām karmiskām darbībām, kuras ietekmēs izmaiņas cilvēka dzīvē. Aptumsums ir kā spuldzīte, kas ieslēdz notikumus, kuri turpināsies vēlāk. Kaut arī visi izjūt aptumsumu ietekmi, tomēr ne katra dzīvē tas nes radikālas pārmaiņas. Īpaši svarīgi, ja aptumsuma punkts veido savienojumu ar kādu planētu dzimšanas horoskopā, atrodas opozīcijā vai kvadratūrā (90 grādu leņķī).

          Aptumsumi parasti notiek pilnmēnesī vai jaunajā mēnesī.

         Lielu ietekmi atstāj arī Mēness diena, kurā notiek aptumsums. Ja aptumsums notiek 29.Mēness dienā, tad tas var nest smagas sekas, traģiskus notikumus. Ja aptumsums sevī ietver 3 dienas, tad tā iedarbība var būt gana smaga un ilgstoša.

          Saules aptumsumi mēdz būt 3 veidu:

1.      Gredzenveida aptumsums notiek, kad Mēness atrodas apogejā, tas ir, vislielākajā attālumā no Zemes, tāpēc šķiet, ka tas ir mazāks par savu izmēru un apkārt ir redzams gredzens. Gredzenveida aptumsumi ir visinteresantākie un nozīmīgākie. Tas rada karmisko rezonansi gan katra cilvēka dzīvē, gan lielās nācijās, valstīs. Ja šāds aptumsums aspektē kartes galvenās asis un horoskopa planētas, tad aptumsuma ietekme var būt pietiekami ilgstoša. Tā iedarbība nebūs tikai mēnesis vai pusgads, bet gan vairākus gadus.

2.      Pilns Saules aptumsums vairāk ietekmē kolektīvus un pasaules notikumus, bet mazāk individuālas personības. Ja aptumsums ietekmē horoskopu, tad tā iedarbība var ilgt mēnesis līdz pusgads vai pat līdz nākošajam aptumsumam. Ja cilvēks ir dzimis aptumsumā vai aptumsums notiek uz viņa Mēness mezgla vai Saules viņa horoskopā, tad tā ietekme var būt ļoti ilgstoša. Ja ir pilns saules aptumsums, tad Saule nav redzama.

3.      Daļējs Saules aptumsums notiek, kad Mēness daļēji aizsedz Sauli. Tikai šādi aptumsumi ietekmē atsevišķas personības. Ietekmes ilgums tāds pats kā pie pilna aptumsuma. Ieslēdzās cilvēka apziņa un psihe, kas virza cilvēku uz pārmaiņām. Citiem vārdiem sakot, apzināti un intuitīvi, pakļaujoties savām sajūtām un tieksmēm, iet savu jauno ceļu, lai uztvertu pasauli jaunā gaismā, savu dzīvi, iegūtu patiesas un garīgas vērtības. Protams, ka pretosies visi vecie cilvēkā esošie stereotipi un domāšanas veids, egoisms un pieķeršanās veciem principiem.

          Katrs aptumsums nes sevī personīgo simbolismu, jo tas notiek ikreiz savā grādā, zodiaka zīmē un attiecas uz attiecīgo sarosa ciklu, kas sākas vai nu dienvidus vai ziemeļu puslodē.

        Saules aptumsuma ietekmi var izjust jau divas nedēļas iepriekš. Aptumsuma situācijas iesākšanās notiek diennakti pirms paša notikuma. To, kas notiks, sākot no šā brīža un nedēļu pēc aptumsuma – rādīs cik cilvēki ir gatavi izmantot visas viņam dotās iespējas.

Mēness aptumsums

Kad notiek Mēness aptumsums, tad Zemes ēna krīt uz Mēnesi, tādēļ tas kļūst neredzams, netiek apspīdēts ar Saules stariem. Mēness aptumsumu var redzēt jebkur uz mūsu planētas, kad tas ir uzausis virs horizonta.

         Mēness aptumsumi mēdz būt pilni vai daļēji. Tas parasti notiek 14., 15., 16. vai 17.Mēness dienā. Ja aptumsums sākas 14.Mēness dienā, tad tas būs īslaicīgs laika ziņā, bet ļoti ilgs pēc notikumu sekām. Ja aptumsums sākas 15.Mēness dienā, tad tas būs ar negatīvu un smagu ietekmi. Aptumsums 16.Mēness dienā var dzēst pat vissliktākās vai labākās aptumsuma sekas. Ja aptumsums notiek 17.Mēness dienā, tad tas būs ilgstošs ar savām sekām. Tas kļūst masveidīgs un aptver lielu problēmu loku. Viņa notikumi ietekmē vairākas horoskopa mājas. Ja, piemēram, aptumsums aptver divas Mēness dienas, tad tas arī var ietekmēt lielu problēmu loku.

        Mēness aptumsumi notiek pilnmēness laikā, kad emocijas ir kulminācijā un gaida savu atbrīvošanos. Viss atkarīgs no katra cilvēka individuālās reakcijas vai nu tas zaudē orientāciju vai iegūst dievišķu apgaismību. Tomēr, jebkurā gadījumā jūs sagaida pārmaiņas. Mēness aptumsuma laikā var atbrīvoties no slimībām, kaitīgiem ieradumiem, kompleksiem, vājībām.

Atšķirības starp Saules un Mēness aptumsumiem:

      Saules aptumsumi atstāj ietekmi uz cilvēka ārējo dzīvi, visu, kas saistīts ar notikumiem, kas notiek ap cilvēku.

      Mēness aptumsumi saistīti ar cilvēka iekšējo pasauli, emocionālo noskaņojumu, pārdomām par iekšējām problēmām, savu emocionālo pasauli. Tomēr arī šādas pārdomas var novest līdz ārējiem notikumiem. Ja Saules aptumsuma laikā notikumi notiek ne vienmēr paša cilvēka izraisīti, tad Mēness aptumsuma laikā notikumi vairāk tiek izraisīti cilvēka emociju ietekmē.  

Rituāli aptumsumā

     Pirms jebkura aptumsuma ieteicams badoties trīs dienas – neēst gaļu, sēklas un riekstus. Šo periodu pavadīt mierīgā gaisotnē, nepieņemt svarīgus lēmumus, pārsteidzīgas rīcības var kaitēt, izraisīt negatīvas sekas. Pus stundu pirms aptumsuma iedegt sveci, apstaigāt dzīvokli pulksteņrādītāja virzienā, lasot lūgsnu. Uguns ļoti labi attīra telpas no negatīvās enerģijas. Aptumsuma brīdī var ierunāt svecē vai uzrakstīt uz papīra to, kas jums traucē dzīvot un no kā gribat atbrīvoties.

     10 minūtes pirms Mēness aptumsuma ieteicams ieiet kontrasta dušā, pēc tam apgulties ar galvu uz ziemeļiem, atslābināties, aizvērt acis un iedomāties savas bailes, kompleksus un citas negatīvās programmas, no kurām vēlaties atbrīvoties, iedomājieties, ka tās aiziet no jums. Iedomājieties tos visus kā domformas, simbolus (piemēram, bailes – akmens vēderā, aizvainojums – kamols kaklā) un nosūtiet tiem savu mīlestības enerģiju un pateicību par mācību stundām jūsu dzīvē. Vērojiet un sajūtiet kā tas viss jūsos mainās, kļūst par gaišu un tīru enerģiju. Pēc tam, obligāti piepildiet tās vietas, kur bija visi kompleksi ar savu mīlestības enerģiju.

      Pats svarīgākais noteikums aptumsumu periodā – būt par gaišu domu un vēlmju avotu. Izrādot agresiju, strīdoties jūs tikai paši sev nodarāt pāri, programmējat sevi uz iznīcību. Patiesība nedzimst strīdos. Pateicieties par visu, ko jums dzīve ir devusi un dod, vēliet visiem labu un tad paši redzēsiet kā jūsu domas pārvērš jūsu dzīvi. Tādā veidā jūs kļūstat par savas dzīves burvjiem un veidojiet savas dzīves veiksmes un laimes programmu. Kad sirds ir piepildīta ar pateicību, tad galvā nav vietas problēmām.

      Saules aptumsuma brīdis ir unikāls. Šajā laikā jūs varat ne tikai atbrīvoties no negatīvām sajūtām, bet arī izveidot savu labo nodomu programmu uz veselu gadu vai pat ilgāk.

      Pēc Saules aptumsuma, pirmajā Mēness dienā vajag apsēsties pie sveces, paņemt baltu lapu un uzrakstīt savu vēlmju sarakstu uz gadu vai biznesa plānu. Plāniem un vēlmēm jābūt konkrētiem un ierobežotiem laikā. Jūs varat realizēt jaunas iespējas savu plānu realizācijai. Nesteidzieties, labi apdomājiet vai tiešām vēlaties lai piepildās visas jūsu vēlmes, izvēlieties pašas svarīgākās.

      Ja Saules aptumsumā nosprauž sev konkrētus mērķus, tad Mēness aptumsumā nepieciešams pārdomāt esošās situācijas un rats izeju no tām.

      Tāpēc ieteicams pārdomāt tikai par to, ko tiešām reāli vēlaties piesaistīt savā dzīvē. Jūsu domām jābūt:

  • Precīzām un konkrētām;
  • Lojālām (jāpielāgojas neparedzamiem apstākļiem);
  • Reāli sasniedzamiem konkrētajos laikos;
  • Ekoloģiskiem (jāņem vērā sabiedrības un Dabas intereses);
  • Pozitīvām (uzdevumiem jābūt formulētiem bez prievārda „ne”).

Aptumsums horoskopa mājā

        Katrs aptumsums sakrīt ar kādu no horoskopa mājām un rezultātā aktivizē notikumus tajā.

Pirmā māja – ietekmē pašu cilvēku, pārmaiņas, fizisko ķermeni, raksturu, viņa izpausmi, sagaidāmas pārmaiņas personībā. Iespējams sagribēsies mainīt savu imidžu, kļūt par līderi, aktīvu un uzstājīgu, individualitāti.

Otrajā mājā – iedzimtās spējas un talanti. Tā ir materiālisma māja, kas attiecās uz finansēm un resursiem. Pārmaiņas var skart jūsu finanses. Šī dzīves sfēra var kļūt nestabila un, ja tas jūs nenobiedēs, tad jūs spēsiet uzlabot savu materiālo stāvokli.

Trešā māja – kontakti ar tuvāko apkārtni, radiniekiem, intelektuālā komunikācija, informācijas apmaiņa. Var rasties situācijas, kad nāksies risināt problēmas ar tuviniekiem (brāļiem, māsām). Lietišķie braucieni var nest jaunas iespējas un noderīgu informāciju.

Ceturtā māja – ģimene, dzimtene, drošība, mājas. Saskarsme ar zemapziņu, karmisko atmiņu. Pārmaiņas var skart dzīves vietu. Varat nopirkt vai pārdot dzīvokli, māju, pārvākties. Iespējams lielāka uzmanība būs jāvelta vecākiem, īpaši mātei.

Piektā māja – radošais process, spēle un artistisms, spēja piesaistīt savu uzmanību caur radīšanu, bērniem, izpausme mīlestībā, hobiji. Pārmaiņas var skart visas šīs sfēras. Īpaša uzmanība jāpievērš bērniem – viņu dzīvē var notikt svarīgi notikumi un tas būtiski var ietekmēt arī jūs.

Sestā māja – veselība, darbs, attiecības ar kolēģiem, padotajiem, nopelni, dzīvnieku pasaule. Ja ilgstoši meklējāt darbu, iespējams to atradīsiet gada laikā. Iespējams samainīsiet esošo uz labāku.

Septītā māja – partnerattiecības, to oficiāla noslēgšana, konkurence, spēja izprast otru, rast kompromisu. Pārmaiņas var notikt personīgajā dzīvē, ģimenes dzīvē, partnera dzīvē. Iespējams satiksiet savu dzīves partneri, bet tie, kas vēlas brīvību saņems ilgi gaidīto šķiršanos.

Astotā māja – citu un partnera materiālās vērtības, kapitāls, kritiskas un riskantas situācijas, saskarsme ar nāvi, transformācija, sekss un kaisle. Iespējamas pārmaiņas finansēs jūsu partnerim (vīram, sievai, priekšniekam). Iespējams nāksies ar kaut ko riskēt, bet nepārdzīvojiet, šī pieredze jums ir nepieciešama.

Devītā māja – dzīves tālo tieksmju māja, nevis materiālo, bet gan garīgo, ticība un ētika, sava augstākā „es” izzināšana, karjera, citu kultūru izzināšana. Iespējams iestāsieties kādā augstskolā vai beigsiet, dosities ārzemju ceļojumā, paplašināsiet savu redzesloku, satiksiet savu garīgo skolotāju.

Desmitā māja – profesionālā veiksme, slava, sasniegumi sabiedrībā, sociālais statuss, mērķi un uzdevumi. Var nākt dzīvē jauni un nozīmīgi mērķi, sasniegt savu ilgi gaidīto mērķi, piemēram, ieņemt svarīgu amatu.

Vienpadsmitā māja – attiecības ar sabiedrību, draugi un domubiedri, privātais bizness, idejas un projekti, tālejoši plāni. Pārmaiņas var skart attiecībās ar domubiedriem, tālejošos plānos, darbs privātajā sfērā, jauni atklājumi.

Divpadsmitā māja – noslēpumi, noslēgšanās sevī, meditācijas, saikne ar kolektīvo bezapziņu. Var saņemt daudz ko pēc karmas nopelniem, kas ir bijis saistīts ar citiem cilvēkiem. Darba jeb ieguldījuma sabiedrībā novērtējums, var būt piespiedu izolācija (slimnīca, cietums, sanatorija), pārmaiņas garīgā sfērā, apgaismība, pārdomas par dzīves jēgu. Negatīvā nozīmē aizraušanās ar apreibinošām vielām, kas vēlāk būs ilgstošas.