Jaunava

Saule Jaunavas zīmē atrodas no 23/24.augusta līdz 23/24.septembrim. Tā ir sievišķā Zodiaka zīme, stihijas Zeme otrais izpausmes līmenis. Pārvalda Prozerpīna un Merkurs.

             Eksaltē Merkurs. Jaunavas evolūcija var notikt caur informācijas piesātinātību, caur kontaktiem, loģiku, intelektu, saskarsmes mākslu, zinātni, pieredzi, darbu ar rokām. Jaunavām patīk strādāt. Zināšanas, prasmi mācīties, saņemt un apstrādāt, sintezēt un analizēt informāciju, nodot to citiem – tas ir Jaunavu evolūcijas ceļš.

              Izdzīts ir Jupiters un Neptūns. Jaunavām Jupiters dod slēptu vēlmi uz kalpošanu, karjērismu, vēlmi pakalpot citiem par katru cenu. Labākajā gadījumā – spēja kritiski analizēt. Jupitera komplekss ir varas komplekss, kas izpaužas tā, ka cilvēks vienmēr kritizēs valsti, bet tikai tik ilgi, kamēr pats netiks pie varas grožiem. Jaunavām patīk kritizēt varu, jo uzskata, ka zina kā ir labāk valdīt, bet tiekot pie amata, kļūst vēl sliktāki par tiem, kurus kritizēja, kļūst par tirāniem. Ja komplekss neizpaudīsies caur varu, tad tas var būt caur reliģiju, ideoloģiju, vēlmi citus pamācīt, audzināt. Neptūns Jaunavām rada bailes, aizdomīgumu, bailes no slimībām, tīrības māniju. Bailes saindēties ar pārtiku. Labākajā gadījumā var būt attīstīta laba intuīcija, spēja atklāt noslēpumus, uzturēt tīras domas. Jaunavas-zinātnieki sapņos var redzēt visādus atklājumus. Jaunavas ir ieciklētas uz visādiem noslēpumiem, tāpēc vienmēr sekos, lai kāds pret viņām neko neiesāktu. Vecumdienās tas var izpausties kā sēdēšana ārpusē uz soliņa pie mājas un sekot visiem garāmgājējiem, “apmazgā” visu kauliņus un par katru sīkumu ziņo pārvaldniekam.

          Kritienā Venēra. Jaunavas var krist grēkā, kad mīlestība pārvēršas par sportu, hobiju. Savu vērīgumu tās pārvērš mīlestības un jūtu problēmās. Viņas var piespiest sevi mīlēt, veikli un meistarīgi spēlē un flirtē. Laulības pārsvarā ir pēc aprēķina. Caur to visu rodas arī naudas problēmas. Augstākā līmenī Jaunavas ir ļoti tīras, askētiskas, atšķiras ar tīru nesavtīgu mīlestību.

           Jaunava ir sestā Zodiaka zīme, kas horoskopā attiecās uz sesto māju, tas ir darbs un slimības. Tāpēc Jaunavas tā mīl ārstēties.

          Jaunava – tā ir unikāla Zodiaka zīme, tāpēc, ka saistīta ar sieviešu dabu un visas sievietes, kas dzimušas uz Zemes, visas meitenes, jaunavas simboliski ir saistītas ar Jaunavu.

          Daudzi gudrie prāti cenšas kā uzminēt, izprast sievieti. To var ļoti vienkārši – jāpaņem Jaunavas Zodiaka zīme un jāsāk griezt pa visu Zodiaku. Uzreiz kļūst skaidrs kāda ir sieviete. Piemēram, jūs vēlaties uzzināt kā sieviete mīl. Tad ir jānoskaita piecas zīmes no Jaunavas. Piektā Zodiaka zīme ir saistīta ar Lauvu, bet Lauva arī ir mīlestība, jaunrade. Vai arī vēlaties uzzināt, kā sieviete attiecas pret naudu, tad jāskatās caur Vērsi utt.

         Jaunavas simboliskais attēls rietumos mēdz būt viens kā bize, bet cits senāks, kā attēlots Avestā (sk. attēlu sadaļā Zodiaka zīmes). Viņai ir vairāki attēlojumi – ekzotēriskais, ezotēriskais, kas tika dots tikai iesvētītajiem. Caur viņiem var pieslēgties. Tas attēlojums ir kā eņģelis. Tas tāpēc, ka Jaunava ir vienīgā Zodiaka zīme, pie kuras stāv eņģelis (ne jau par velti ir Jaunava Marija). Jaunavu aizsargā sargeņģelis. Tāpēc caur sievieti izpaužas pirmā gaisma, jo viņa ir sabiedrības enerģijas nēsātāja.

         Lūk, šeit ir arī atbilde, kāpēc mēs dzīvojam tagad sātana pasaule? Jo Zivju laikmetā sievietes dedzināja ugunskuros, iznīcināja, nelaida baznīcās pie altāra, kur deg Dievišķā Kosmiskā uguns. Pasaule un sabiedrība tiecas ļaunumu apgānīt caur sievieti. Tāpēc visas sievietes ir ietvertas spogulī, kosmētikā, cigaretēs. Un tādā veidā sievietes izdzimst, tiek apgānīts genofonds, sākas slimības, un visa dzimta kļūst par nolādētu.

        Nacionalitāte, saknes, tradīcijas ir jāskata caur sievieti, nevis caur vīrieti. Dažos gadījumos dažām tautām kā tēva vārds ir no sievietes. Bet pagaidām vēl nav pienācis laiks. Lieta tāda, ka kad bija Vēža laikmets, tad parādījās pasaulē ļaunums, bet Vērša laikmetā, kad valdīja patriarhāts, tad šis ļaunums nostiprinājās un sievietes nodarīja daudz ļaunuma. Otra galējība – tā ir sievišķā valstība, amazones. Tā ir briesmīga valstība, Sievietei ir jāzina sava vieta, tāpat kā vīrietim. Katram savas Zodiaka zīmes pārstāvim ir jāzina sava vieta. Tad nebūs skaudības, alkatības un citi netikumi.

        Ar šo zīmi sāk izpausties divi reāli pārvaldnieki. Šajā gadījumā tā ir augstākās oktāvas planēta  – Prozerpīna un septenera planēta – Merkurs. Iepriekšējās zīmēs tā nebija. Tās zīmes atrodas Zodiaka pirmajā ceturksnī, tāpēc atrodas zemajā oktāvā, tas ir septenera oktāvā. Aunu pārvalda Marss, bet Plutons nav izpaudies. Vērsi pārvalda Venēra, bet Hīrons nav izpaudies. Dvīņus pārvalda Merkurs, bet Prozerpīna nav izpaudusies. Vēzi pārvalda Mēness, bet Izīda nav izpaudusies. Lauvu pārvalda Saule, bet Ozīris nav izpaudies. Nākošajā gadsimtā parādīsies otra Saule un otrs Mēness – Ozīriss un Izīda, kas arī ietekmēs Zodiaka zīmes.

         Jaunava – tā ir kalpošanas zīme un šīs zīmes pārstāvji gatavi strādāt mērķa labad nepaceļot rokas. Tie ir racionālisti ar attīstītu loģiku, kas tiecas būt centrā. Viņiem galvenais – veselais saprāts. Pat kļūstot par politiķiem, tādi cilvēki turas ēnā.

         Jaunava tiek uzskatīta kā visintelektuālākā zīme, jo spēj atcerēties faktisko materiālu, apstrādāt to analītiski un sistematizēt. Jaunavas veido savu iekšējo virssistēmu, dzīvo pēc tās likumiem un noteikumiem. Gandrīz visi, kas sastādīja enciklopēdijas vārdnīcas bija dzimuši zem Jaunavas zīmes. Starp Jaunavām ir daudz izcilu zinātnieku, jo tā ir zinātnes zīme (Faradejs, Rezerfords, Galvani, Darvins). Ar Jaunavu saistīta sistematizācija un klasifikācija. Starp viņām īpaši daudz ir zinātnieki-eksperimentētāji. Šie cilvēki aizstāv zinātniskās metodes, kuru pamatā ir analīze, klasifikācija un dalīšana daļās.

          Jaunavas – lielākie kritiķi, bet tā kā viņām piemīt patmīlība, tad necieš kritiku, kas vērsta uz viņām. Viņas ir pieticīgi askēti un piemīt viens vājums – pastiprināta uzmanība savai veselībai, bet arī tas tiek izskaidrots ar viņu piesardzību. Jaunavas var veiksmīgi strādāt ne tikai zinātniskajā sfērā un bibliotēkā, bet arī medicīnā. Pedantisms, spriedums un aprēķins savienojumā ar izpildīšanu padara Jaunavas praktiski neievainojamas pret jebkuru piesiešanos. Tanī pašā laikā viņām pašām patīk ļoti piesieties pie sīkumiem, cenšas uzturēt kārtību un tīrību. Tiesa, tas reizēm aiziet līdz maniakālumam. Zemā līmenī Jaunavas var krist galējībās: vai nu ļoti kārtīgas, vai pilnīgi nekārtīgas. Reizēm var būt ļoti kārtīgas, reizēm straujš pavērsiens un ir pilnīgs “bardaks”. Tas ir zems līmenis: nenomazgājot traukus, atstājot aiz sevis netīrību, Jūs pašas nesaprotat, ka šie netīrumi paliek Jūsu apziņā, kas tūlīt pat atainojas Jūsu enerģētiskajā laukā. Jo māja atspulgojas apgriezta ar kājām gaisā, kā Jūsu astrālais dubultnieks, taču viss apgriežas kosmosā. Viss, kas ir lejā, līdzīgs tam, kas ir augšā un caur šo netīrību mājās ienāk ļaunie gari – daivi, devas. Viņi pēc tam kā ļarvas sāk piesūkties pie šiem netīrumiem, ēdienu paliekām. Tad dzīvoklī paliek ļaunais gars, un Jums var nākt slimības. Tāpēc labāk visu izdarīt līdz galam. Ne par velti Jaunavas ir vislielākie pedanti, jo izjūt to zemapziņā. Viņām nepatīk, kad no krāna pil ūdens, tas viņas izved no pacietības, bet pašām Jaunavām patīk pastāvīgi pilināt smadzenēs.

        Jaunavām pietrūkst intuīcijas un radošās iniciatīvas. Viņām visu vajag pārbaudīt, ieraudzīt savām acīm un pataustīt, tā kā uztvert informāciju abstrakti viņām ir grūti. Jaunavas objektu neredz kopumā, bet gan pa daļām. (Zinātnei arī pietrūkst intuīcijas, tāpēc zinātne nezina, kur beidzas loģika un sākas mistika.) Jaunavas var būt sīkumainas īgņas, skaudīgas un savtīgas. Viņas lieks savu muguru, ja būs pārliecinātas izdevības iespējā. Pie tam viņas ir ļoti iztapīgas.

          Jaunavām nav sveša koķetērija un flirts, bet uz mīlestību viņas skatās skaidri – ātri nosaka visus partnera trūkumus un labumus, visu izvērtē, cik tas viņām ir pieņemams, bet ģimenes dzīvē pirmajā vietā būs pienākuma apziņa. Mīlestībā Jaunava ir aprēķinātāja un divkārša, bet, ja vēl šai zīmē atrodas Venēra, tad šie pārstāvji spēs uzturēt dubultu spēli.

         Jaunava ir arī transmutācijas zīme, gara alķīmija (jo Prozerpīna ir dispozitors). Tādi cilvēki spējīgi uz pārdzimšanu un atjaunošanos. Ja Prozerpīna ir laba kosmogrammā vai horoskopā, tad var ļoti ātri sadzīt rētas vai tās vispār nemēdz būt. Tādi cilvēki no jebkura sīkuma spēj atjaunot veselu bildi. Piemēram, pēc smaržām, pēc maza matiņa, kas atrodas uz vīra žaketes sieva spēs atjaunot pilnvērtīgu bildi, kur viņš bija un ar ko “vazājās”.

        Jaunavas augstākais līmenis, tie ir cilvēki, kas piesātināti ar informāciju, ļoti erudīti, staigājošas dzīvas vārdnīcas. Ar viņiem labāk nestrīdēties, jo viņi burtiski jūs “nospiedīs” ar savu erudīciju.

         Jaunavu vienmēr var pakļaut ar autoritātes pozīciju, šeit viņa padodas. Pienāks kāda autoritāte, kas būs ar kaklasaiti, kaut ko pateiks nesakarīgu, un viss Jaunava tiks “nospiesta” ar tās personas autoritāti, jo Jupiters Jaunavas zīmē ir izdzīts.

        Mūsdienu Jaunavas būtība un attīstības sistēma tā ir analīze, jo Jaunava attīstās tikai caur visa apkārtējā analīzi. Augstākā līmeņa Jaunavām vienmēr patīk izmantot prātu, izpaust savas zināšanas, spējas.

       Jaunavas problēma – savas mēles savaldīšana, pļāpīgums, kā arī savu jūtu izpaušana. Parasti Jaunavām ir Venēras komplekss. Mīlestība padodas ar lielām grūtībām, jo tās emocionālās jūtas viņas uztver mentāli, caur prātu un intelektu, bet mīlestība tās ir iracionālas jūtas, ko nevar izskaidrot tikai ar intelektuālu uzbūvi. Tāpēc starp Jaunavām ir auksti, iegrožoti, kompleksaini cilvēki, īpaši jūtu jomā. Tāpēc viņas cieš ģimenes dzīvē, tā viņām neveidojas. Starp viņām bieži ir vecpuiši un vecmeitas Jaunavas. Audzinot Jaunavas liela uzmanība jāvērš estētikai, jo sliktākajā gadījumā Venēras īpašību trūkums var novest pie tā, ka Jaunava metīsies otrā galējībā – sāks izzināt mīlestību no mentālā skatu punkta. Ja tas neizdodas, tad viņas iet grūto praktisko ceļu, bet pie ļaunas Venēras ies arī uz ielas.

         Pietiek sievietei kaut reizi sevi pārdot, kā viņa apgāna savu genofondu, pēc tam ieslēdzas horoskops, no kura grūti atteikties. Saka, ka prostitūcija ir sena profesija. Tomēr tā īsti nav. Prostitūcija pastāv tikai 3-4 tūkstošu gadu. Viņa parādījās tad, kad Zeme jau bija apgānīta. Ja paņem vissenākās profesijas, tad tādu vispār nebija. Ne pie atlantiem, ne pacifīdiem, ne lemūriem nekā tāda nebija. Tas viss ir ļaunuma sistēmas produkts. Ar homoseksuālisma un prostitūcijas palīdzību tika iznīcināta senā Roma, Senā Grieķija, Bizantija un tagad par mums cīnās.

        Jaunavas visnegatīvākās īpašības – aukstums un bezjūtība. Dēļ zinātnes, dēļ kaut kādām zināšanām viņas var pārdot savu dvēseli. Bet Jaunavām to ir grūti izdarīt, jo Jaunavu simboliskajā attēlā stāv eņģelis, viņām grūti krist. Bieži laulības viņām ir kā pazemojošs akts.

         Ja vīrietim Venēra atrodas Jaunavā, tad viņš būs sīkumains, īgns, pedantisks, visu pierakstīs, kontrolēs, uzskaitīs produktus, naudu. Ne vienmēr jums to iedos, vienmēr viņam būs savi krājumi un vienmēr ienāks istabā tajā brīdī, kad sieva ložņās pa kabatām, pieķers uzreiz notikuma vietā.

          Dažas zema līmeņa sievietes uzskata, ka vīrs ir privātīpašums (ložņā pa kabatām, tas, ja ļauns Merkurs). Nevar tik tālu nolaisties, jo tad ieslēdzas šī rādītāja horoskops. Jūs ieslēdzat situāciju, un tā jums būs pretstatā ļoti daudzas reizes. Ir daudz labāka metodes, gaišāks ceļš. Savādāk pēc tam būs plaušu, elpceļu slimības, īpaši smaga būs problēma ar zarnu traktu, aizcietējumi, parādīsies cērmes, ar olnīcām būs problēmas. Viss ir savstarpēji saistīts. Sieviete ir simboliski saistīta ar šo Zodiaka zīmi.

          Visas slimības uz Zemes rodas no mūsu disharmonijas garīgajā izpausmē, dēļ mūsu garīgajiem netikumiem. Bet astroloģija var ļoti precīzi pateikt no kā un kāda slimība ir parādījusies.

         Jaunavas intelektuālā aktivitāte cieši saistīta ar kopīgo veselību un neapmierinātību ar darbu (darbs saistīts ar Jaunavu, kāpēc sievietes tik daudz strādā, tas viņām ir dabisks stāvoklis), var novest pie slimībām vai arī Jaunava simulēs slimību.

          Jebkura sieviete var lieliski simulēt slimību, īpaši sieviešu slimību. Par to viņas var slimot pat vēl stiprāk. Jebkura simulācija tiek stingri sodīta. No Kosmosa viss ir redzams, viss tiek atspoguļots caur jūsu dubultnieku. No sākuma saslimst dubultnieks, pēc tam tas pāriet uz jums. Jebkuri meli, jebkura izlikšanās, jebkura atriebība vienmēr redzama.

           Tomēr Jaunavas reti kad simulē slimību un reti kad ņem slimības lapu. (Biežāk to dara Zivis, bet Vēžiem tas vispār bieži izdodas, viņi paši arī tic, ka ir saslimuši. Ja atnāks slims Lauva ar temperatūru, tad viņam būs karstumi, bet viņam neviens neticēs, ka viņš ir slims.) Ja Jaunava simulē darbā slimību, tad tas liecina par to, ka viņai nepatīk darbs un, ka šajā darbā viņa nesaskata jēgu.

           Jaunavām pirmkārt ir ievainojams zarnu trakts. Psiholoģiskais disbalans var izjaukt visu gremošanas sistēmu. Tāpēc Jaunavām ir visvairāk jāievēro diēta. Pārtraukumi ēdienreizēs var radīt Jaunavām problēmas ar kuņģi, var parādīties cērmes. Bet Auniem nav ieteicams pieturēties pie režīma ēdienreizēs. Viņi uzņem barību impulsīvi. Ja Vērsim ir svarīgs pats interjers, kā tiek pasniegts ēdiens, kā pagatavots, tad Jaunavai svarīgs ēdiena ķīmiskais sastāvs, tā kaloriju daudzums. Jaunavas ļoti daudz laika var pavadīt virtuvē. Tāda bērna audzināšanā nepieciešams ēšanas režīms. Kad Jaunava iemācīsies lasīt, tad var sagatavot plakātu: maize – tik kalorijas, sāls – tik. Bērnam – Jaunavai, ja Jaunavas zīmē ir Melnais Mēness un jūs to vēlaties izlabot, tad vienmēr jāsaka: “Tas ir veselīgs” un Jaunava uzreiz to apēdīs, jo viņa ēd veselīgo.

          Zivis ir Jaunavas atspulgs, ne tikai tiešs pretstats, bet arī papildinājums. Arī Zivīs ir Prozerpīna un Merkurs, tāpēc arī Zivis krīt uz ēšanu, tikai nedaudz savādāk, citā līmenī.

           Ārstēšanā Jaunavām ir lietderīgi lietot visādus balzāmus. Jaunavas lieliski jūt, kad jāsāk lasīt zālītes, reizēm pat neapzināti. Īpaši, ja ir spēcīga Saule ar Balto Mēnesi vai Baltais Mēness savienojumā ar Merkuru vai Prozerpīnu. Tas attiecas arī uz sesto māju horoskopā. Cilvēki ar šādiem rādītājiem, nezinot astroloģiju neapzināti jutīs kādas zālītes ir jāvāc. Viņi jūt, ka zāle ir dzīva un pirms to noplūkt, vajag ar viņu parunāties, obligāti palūgt piedošanu.

         Dzīvā zāle, kad izaug, saņem savu vārdu, slimo, noveco, mirst, izspēlē savu zāles mistēriju. Tās ir kā citas tautības uz Zemes. Senie to zināja un ņēma vērā, kad un kā pieiet zālei.

        Uz ķermeņa Jaunavai atbilst vēders, ne par velti čakra Hara saistīta ar šo zodiakālo zīmi, no šejienes nāk “harikiri”, bet japāņi ir “dzimuši” zem Jaunavas zīmes. Jaunavas valsts – Japāna. Tur tiek ņemts vērā katrs sīkums, katra detaļa: skrupulozums, pedantiskums, pilnīga tīrība. Sievietes izpilda visdarbietilpīgāko darbu.

         Viņai pretstatā atrodas cita valsts rietumos, kas arī saistīta ar Jaunavu – Rietumvācija, tikpat skrupuloza un pedantiska kā Jaunava. Vislabākā optika un eletronika rietumos ir Rietumvācijā, bet austrumos – Japānā. Tikai Japāna un Vācija – tās ir divas dažādas dekādes.

         Katra Zodiaka zīme dalās dekādēs. Katru dekādi pārvalda sava planēta, tāpēc tām ir dažādas funkcijas. Jaunavas mēdz būt zemes, gaisa, ūdens un uguns. Rietumvācija ir ugunīgā Jaunava, bet Japāna – ūdens Jaunava. Zem Jaunavas atrodas arī Ziemeļfrancija. Arī Latvija ir zem Jaunavas zīmes – skrupulozums, kārtīgums, pedantiskums, konstrukcijas pamatīgums, detaļu sīkumi, mazā bižutērija, nav lielās ražošanas. Piemēram pilsēta Odesa arī ir dibināta zem Zodiaka zīmes Jaunava, bet visa teritorija ir zem Lauvas. Pilsēta tika dibināta, kad Melnais Mēness atradās Saules sirdī. Tāpēc Odesa specializējas uz kontrabandu, mazo bižutēriju, uz maciņiem, tur nekā liela nav. Lielās lietas ir saistītas ar Mežāzi, Strēlnieku, Aunu. Jābūt ir ugunij!

       Karmiskais uzdevums cilvēkiem, kas dzimuši zem Jaunavas zīmes – strādāt vienu no smagākajiem darbiem uz Zemes, visnelabvēlīgāko darbu, kuru dod visas pārējās Zodiaka zīmes. Ieviest pasaulē kārtību un tīrību, apzināties kalpošanu un augstāko pienākumu. Tāpēc Jaunavas ļoti bieži var satikt slimnīcā, kur strādā par medmāsām, sanitāriem, ķirurgiem, slimnieku kopējiem, kur daudz netīrības. Viņi to viegli pacieš, augstākām Jaunavām nav nicinoša attieksme.

         Augstākā misija Jaunavām ir saistīta ar informāciju, alķīmiju. Ja Jaunava nostājas uz šī karmiskā ceļa, tad tā jau būs Jaunava ļoti augstā līmenī. Tādā veidā Jaunava izdedzina visu ļaunumu, kuru ir uzkrājusi iepriekšējos iemiesojumos, kad bija dzimusi zem citām Zodiaka zīmēm. Tāpēc katrs cilvēks, kuram horoskopā ir izteikta Jaunavas zīme, jau tiek attīrīts. Notiek karmiskā tīrīšana, vai arī cilvēks degradējas. Tiklīdz Jaunava iet biznesā, komercijā un iet pa zemāko ceļu, tad viņa devalvē savu būtību, kas noteikti attēlojas viņas izskatā.

          Rezonanses rādītāji – Jaunavai veidojas labs kontakts ar Dvīņiem, jo tur ir Merkurs. Tāpēc Dvīņi un Jaunava kaut kā saiet kopā, bet ne uz ilgu laiku. Laulībās viņiem ir grūti, jo Jaunava glabās Dvīni, bet Dvīņi tiecas būt par priekšniekiem Jaunavai. Ļoti labas attiecības Jaunavai ir ar Vēršiem, Mežāžiem. Draudzējas ar Skorpioniem, pēc informācijas tiecas pie Vēžiem. Zivis var būt par laulības partneriem vai vienkārši partneriem, sabiedrotajiem, Jaunava ir subjektīva, bet ne objektīva. Tas attiecas uz jebkuru Zodiaka zīmi. Ja jums ir nesaskaņas ar pretējo zīmi, problēmas, tad tas nozīmē, ka jūs esat nevis objektīvi, bet gan subjektīvi. Nevis viņš, bet tieši jūs, jo jūs viņu pievilkāt, un arī paši pievilkāties. Tāpēc pirmkārt jums ir jāvaino sevi. Izmainīsieties jūs, izmainīsies arī viņš. Viņš būs spiests mainīties.

          Strēlniekiem Jaunavas ir kā vadītāji, priekšnieki. Ūdensvīriem – Jaunava ir nāve un pārdzimšana, bet Jaunavām nāve ir Auni. Auns vienmēr spēs Jaunavu transformēt. Jaunava Svariem ir kā slepens ienaidnieks, bet Svari Jaunavai ir kā piebarošanas zīme, viņas saņem no viņiem spēcīgu enerģiju un materiālo labklājību.

           Fiziskie vingrinājumi, kas saistīti ar Jaunavu – vēdera prese, tāpēc sievietes vienmēr trenē vēdera presi.

          Dzīvoklī ar jaunavu ir saistīta virtuve. Virtuvē mēs vienmēr runājam par politiskiem notikumiem. Politika ir Jupiters, bet Jaunavā tas ir izdzīts. Jaunavas daudz laika pavada virtuvē, viņām patīk tur runāt. Virtuvē ir daudz dažādu kastīšu, kurās viss ir. Virtuvē bieži mēdz būt plūdi, jo Neptūns ir izdzīts Jaunavā.

        Neviennozīmīga attieksme šo zīmei pret ir maizes un bulciņu izstrādājumiem. Jebkura badošanās saistīta ar diētu, bet diēta ir Jaunava, tāpēc badošanās laikā liela nozīme ir ēdiena uzņemšanai, kas saistīts ar Prozerpīnu. Ja badošanās laikā tā nav, tad badošanās nespēj sasniegt iecerēto mērķi. Ļaunuma sistēma, to ļoti labi zināja, tāpēc no kristietības tika izņemts vissvētākais pārtikas produkts – piens. Tāpēc badošanās laikā nevajag ēst gaļas produktus, bet gan lietot pienu, kas bija alķīmija. Ja jums piens ir nepieņemams, jums ir gastrīts, čūlas, tad ieteicami skābpiena produkti. Viņi visi ir saistīti ar Prozerpīnu. Maize un piens – divi svēti pārtikas produkti. Sāls saistīta ar Lauvas zīmi un izpaužas caur katru zīmi, kur atrodas Saule.

          Zem Jaunavas vēl atrodas visa veida putras: griķu putra, auzu pārslu putra.

         Jaunavas skaitlis – 14. Tas ir kosmiskās informācijas filtrs.


 Materiāls sagatavots no P.Globas lekcijām.