Dvīņi

Saule Dvīņu zīmē atrodas no 21./22.maija līdz 21./22.jūnijam. Tā ir trešā zodiaka zīme, kuru pārvalda Merkurs. Tas ir pirmais kontaktu un pārinieku simbols. Pirmā androgēnā zīme, kas sastāv no divām pusītēm, brālības zīme. Tā ir Gaisa stihijas pirmais līmenis. No augšas un apakšas ir Mēness simbols, bet Mēness pārvalda mūsu zemapziņu, kas ir pirmatnējais starpnieks ar mūsu zemapziņu. Divi Mēneši simbolizē augšējo un zemāko pasauli. Tāpēc Dvīņi ir starpnieki starp šīm divām pasaulēm. Starpnieki, kas uzņem informāciju. Šajā zodiaka zīmē ir ielikta milzīga Kosmiskā jēga – tā ir kontaktu zīme. Protams, ka planēta, kas pārvalda šo zodiaka zīmi – Merkurs ir vidējā sākuma Den nesējs. Tas ir starpnieks, transformators un informācijas pārslēdzējs, kaut kādā mērā.

           Zoroastrismā ir daudz simbolu, kur katrs simbols saistīts ar noteiktu veidu, it kā atver durvis noteiktā jomā. Dvīņu simbols ir kā šūna. Katrs cilvēks, kas ir dzimis šajā posmā ir un reizēm jūtas kā maza šūniņa. Dvīņi sevī apvieno 4 stihijas, bet viducī atrodas piektā stihija. Tās ir cilpas, kuras it kā ir norobežotas, bet tanī pašā laikā savstarpēji saistītas, kā šūna. Dvīnis ar sevi atgādina nervu šūnu. Tāpēc Merkurs pirmatnējā līmenī atbild par nervu slimībām. Ja Dvīņiem Merkurs ir negatīvs, tad viņiem var trīcēt rokas.

           Kā otrs zīmes pārvaldnieks ir Prozerpīna, kas vēl nav parādījusi sevi pilnībā ar savu ietekmi. Tomēr jau var novērot, ka cilvēki pamazām sāk atrast savu androgēno pusi, sāk uztvert viens otru savādāk, mainās vīriešu un sieviešu attiecības. Vieglāk ir sievietei, jo viņa ir tā, kas uzņem un tur savā olšūnā, bet vīriešiem ir divi miljardi spermatozoīdu, tāpēc viņi visu laiku meklē savu androgēno pusi.

            Prozerpīna arī eksaltē Dvīņu zīmē, tāpēc viņiem jātiecas uz zinātni, jāseko sīkumiem, tad viņiem dzīve uzreiz kļūs interesantāka, kad sāks veikt savus zinātniskos eksperimentus. Dvīņu evolūcija var notikt nevis caur bezjēdzīgiem kontaktiem, bet gan caur sistēmu un tradīcijām, kuras var atjaunot citā līmenī. Dvīņiem ir interesanti dzīvot, kad viņi sajūt savu noderīgumu, ja viņi ir pieprasīti. Sliktākajā gadījumā viņu spēka avots ir atkarīgs no veselības. Dvīņu dzīves uguns var nodzist, ja viņi sajūt sevī slimību. Dvīņiem ir svarīgi saglabāt ticību, kas glābs un pārvietos kalnus.

           Jupiters un Neptūns Dvīņu zīmē ir izdzīti, tāpēc var būt izteikts jutīgums, histērija, tieksme uz spiritismu, okultismu, ceļojumiem pa jūru. Piemīt spēja intuitīvi uztvert informāciju, kontaktus. Neptūns gan nav pārāk izteikts Dvīņos. Izdzītais Jupiters dod autoritārisma kompleksu, kas cilvēkā izpaužas kā būt vairāk nozīmīgam, nekā ir patiesībā, slēpta iedomība, būt par vadītāju, iegūt varu. Pietrūkst organizatoriskās spējas, autoritātes, tomēr ir vēlme tādu tēlot, lai ar svešām rokām sasniegtu savus mērķus. Labākajā gadījumā ir tieksme uz hierarhiju, sabiedrību, būt sabiedrībā, ar kolektīvo ideju, palīdzēt citiem.

        Hīrons atrodas kritienā. Hīrona komplekss Dvīņu zīmē izpaužas kā nesavāktība, divējādība, sadalīšanās, neprasme līdzsvarot galējības. Dvīņi savus kontaktus nešķiro, viņu kontakti nav harmoniski. Dvīņiem, lai strādātu pie sava Hīrona vai attīstītu tā labākās īpašības, būtu labi spēlēt šahu, pāru spēles. Dvīņu degradācija notiek caur intrigām, baumām, informācijas sagrozīšanu. Vieniem Dvīņi var pateikt vienu informāciju, bet citiem – citu, sasolīt un neizpildīt savus solījumus.

         Dvīņi ir kontaktu un sakaru zīme, viņa tipiskie pārstāvji ir kustīgi un komunikabli, necieš bezdarbību un vientulību, tāpēc vienmēr atrodas sabiedrībā un parasti ir daudz paziņu daudzos līmeņos. Dvīņi pastāvīgi apmainās ar pieredzi, brauc komandējumos, īsos izbraukumos. Viņi var būt labi tulki, žurnālisti un aktieri.

          Dvīņiem pārsvarā ir mentāla uztvere, bet tieši attīstītas loģikas dēļ viņi visus dzīves notikumus laiž caur savu prātu un intelektu. Dvīņi pastāvīgi atrodas jaunumu plūsmā, kā aizsardzību izmanto attālināšanos un aukstumu pret informāciju.

         Ja jums Merkurs atrodas Dvīņos, tad jums jau būs raksturīgas Dvīņu iezīmes. Merkurs Dvīņos var būt tikai cilvēkiem, kas dzimuši Saulei esot pēdējos Auna grādos un Lauvas sākuma grādos. Tāpēc tipiski Dvīņi vai cilvēki, kuriem Merkurs atrodas Dvīņos var lieliski rediģēt jebkuru informāciju un pārveidot to.

          Zemākā līmenī, ja Merkurs būs negatīvs, tad Dvīņi izkropļos dzirdēto informāciju. To pat var darīt apzināti. Uztvers vienu, bet nodos tālāk pilnīgi citu informāciju. Pie tam, var acīs skatoties, sagrozīt patieso informāciju. Parasti tādiem cilvēkiem patīk intrigas, baumas, klačas, aprunāšanas. Pie negatīva Merkura var būt nosliece uz zagšanu, kleptomāniju. Vispār dzīvē jebkurš Dvīnis saskaras ar zagšanu, neatkarīgi no tā kāds ir viņa Merkurs. Pat ja ne pats piedalās, bet tomēr tas viņu skar. Tas tāpēc, ka tas ir viens no cilvēces karmiskajiem grēkiem un projicējas tieši caur Dvīņiem. Šo cilvēku uztvere ir virspusēja dēļ pastāvīga mainīguma un vēlmes aptvert neiespējamo. Dažiem Dvīņiem ir grūtības ar kvalitatīvas informācijas apstrādi un viņi neprot apvienot pretstatus, tāpēc, ka Hīrons ir kritienā, īpaši, ja informācija ir pretrunīga. Tipiskiem šīs zīmes pārstāvjiem ir savdabīga kustīga mīmika.

         Ar Dvīņiem ir viegli saskarsmē, tā kā viņi ir šī procesa starpnieki, tad parasti neliek sevi centrā. Viņiem raksturīgs prāta “lokanums”, erudīcija, asprātība un spējas uz mācībām, ļoti laba atmiņa. Dvīņi var zināt ļoti daudz anekdošu, par visiem dzīves gadījumiem. Tas ir raksturīgs tiem cilvēkiem, kuriem horoskopā ir izcelts Merkurs.

          Dvīņi var iedot ģeniālas idejas un tūlīt pat aizmirst par tām, tanī pašā laikā Vērsis sāktu rakstīt disertāciju par šo tēmu. Citiem vārdiem, Vērši raksta disertācijas par Dvīņu tēmu. Pēc tam Dvīnis var lasīt un mācīties no šīs disertācijas un nemaz neatcerēsies, ka pats iepriekš iedevis šo ideju.

         Dvīņu nervu sistēmai ir kaitīga liela steiga un informācijas pārslodze. Tā rezultātā var tikt traumēti pirksti vai rasties plaušu slimības. Viņiem ieteicams nodarboties ar pranajamu (speciāliem elpošanas vingrinājumiem). Ieteicams vislabāk to darīt, kad Mēness atrodas Strēlnieka zīmē, kā arī uguns zīmēs.

         Dvīņiem aiz savas ziņkārības ir tieksme aizrauties ar spiritismu, kur pamata iesaistās paralēlo pasauļu gari. Tā rezultātā var sākties psihiskas novirzes, rasties neizskaidrojamas slimības, ja viņi tam nebūs sagatavojušies. Ļoti līdzīgi ir arī ar zīlēšanu.

       Dvīņiem ir ļoti kaitīgi smēķēt. Tas nozīmē, ka 90% no sava intelekta viņi aizdūmo. Dvīņi tādā veidā apgāna savu valdošo planētu Merkuru. Ja Dvīņi smēķē, tad viņiem ir lielas izredzes saslimt ar venēriskajām slimībām, jo tas lielā mērā ietekmē viņa dzimuma orgānus. Nikotīns sevī satur radiaktīvo elementu Poloniju 210, kas stipri ietekmē dzimumu sfēru. Katra zodiaka zīme pa savam reaģē uz nikotīnu. Citiem paliek dzelteni acu baltumi, citiem seja pelēka, bet Vēršiem lūpas kļūst kā “klozetpods”. Dvīņiem rodas problēmas kontaktos, grūtāk iepazīties, par viņiem var rakstīt anonīmas vēstules. Viņi sev pievelk baumas, tenkas. Tiek bojāts Merkura kanāls, kā rezultātā var būt problēmas ceļojumos, risks piesaistīt sev zagļus, vai pašiem par tādiem kļūt. Pie tam nikotīns burtiski zombē cilvēkus. Ja cilvēks nodarbojas ar augstām garīgām praksēm un smēķē, tad par šo cilvēku nevar būt pilnīgi pārliecināts. Jo informācija, ko viņš saņem no augšas var būt sagrozīta, jo viņa ies cauri piesārņotiem (no smēķēšanas dūmiem) smadzeņu asinsvadiem.

Zem Dvīņu zīmes atrodas piena produkti. Dvīņiem ļoti garšo augļi, viegli ēdieni.

Sporta veids – cīņa vienam pret otru, kur veidojas kontakts ar kādu, visi cīņas veidi, pamatā klasiskā cīņa.

Dzīvoklī Dvīņu zīmei atbilst koridoris, kur ir kontakti, veidojas sakari ar citām istabām.

Dvīņu skaitlis ir 13, tas ir informācija (1 – Saule, 3 – Marss), skaitlis saistīts ar asprātību, kaut kādā mērā ar transformāciju un pārdzimšanu, saņemot augstāko kosmisko informāciju. Tieši informācija, kuru saņem Dvīņi, ir kā nāve priekš nāves, jo nāve tas ir Skorpions, astotā zīme, bet priekš viņa astotā zīme ir Dvīņi. Tāpēc Kristus bija pēc skaita trīspadsmitais, tāpēc tumšiem spēkiem šis skaitlis ļoti nepatīk, un viņi cenšas caur daudzām tradīcijām radīt negācijas pret skaitli “13”. Patiesībā tas ir unikāls skaitlis, kuru jāmāk pārvaldīt. Tas ir unikālas kosmiskās informācijas filtrs. Skaitlis “13” ir saistīts it kā ar neredzamām saitēm ar Čūskneša zodiaka zīmi, kas ir pāreja jaunā līmenī, saņemot zemes un kosmisko informāciju no informācijas lauka.

         Valstis: Grieķija, Rumānija, Gruzija, Beļģija, ASV.

Karmiskais uzdevums

       Dvīņu karmiskais uzdevums – būt godīgiem un tīriem informācijas nesējiem, mācīties šajā dzīvē informāciju pārcelt vairāk augstākā līmenī. Nevis vienkārši to nodot, bet pacelt līmeni augstāk, iedvesmot to, ieviešot kaut ko jaunu, pie tam nesagrozot sākotnējo būtību.

       Avestas tradīcijā Dvīņu zīme saucās Do Patkar vai divķermeņu, tas ir tādi, kuriem bija divi ķermeņi vai divas puses. Vēlāk grieķu tradīcijā bija divi brāļi. Avestā viņi saucās Haurvat un Amertat, divi debesu erceņģeļi, kur viens no viņiem rokā turēja krūzi ar dievišķo dzērienu Haomu, kas pārveido apziņu, dāvina dziedināšanu no visām slimībām. Otrs – Amertat – turēja rokā zaru saišķi, kas saucās Borss vai Borismans – sasieti zariņi, ar kuru palīdzību viņš atgaiņāja tumsas spēkus. Saskaņā ar mitoloģiju, viens no dvīņiem bija mirstīgs, bet otrs nemirstīgs. Grieķijā viņus sauca Kastors un Polidevks, Romā Polidevku sauca Poluks, bet mitoloģiskā sakne ir viena. Tas viss sevī apvieno gan mirstīgo dabu, gan nemirstīgo sākumu, kas iemiesojas cilvēkos. Tie ir divi brāļi, kas pagriezušies viens pret otru. Viņi ir savienoti ar vienu nabas saiti. Viņos ir gan viens, gan otrs. Tas liecina par to, ka Dvīņi dažādās situācijās uzvedas pilnīgi dažādi. Viss atkarīgs no tā, kādos apstākļos viņi nokļūst, tā arī viņi izpaudīsies. Ja apstākļi būs smagi, nāvējoši, nospiedoši, tad tā arī viņi paši izpaudīsies. Tas nozīmē, ka Dvīņi ir tieši tādi, kāda ir viņu apkārtne. Tiklīdz mainās vide, tā kļūst vairāk nopietna, tad arī Dvīņi mainās. Viņi vienmēr pieturas pie sabiedrības noskaņojuma, tāpēc viņi ir kā sabiedrības barometrs. Tas būtiski apgrūtina pastāvīgus kontaktus ar dvīņiem, jo šeit izpaužas viņu divējādība. Daudziem tas sagādā izbrīnu, kāpēc tikko viņi bija vieni un tūlīt pat kļuva citi. Tikko bija tādi kompānijas cilvēki, bet atnākot mājās kļuva par skumīgiem, garlaicīgiem un īgniem, no kuriem pat nevar vārdu izvilkt. Apguļas gultā, pārliek kāju pār kāju un skatās televizoru, pat nepārmij ne vārda ar sievu. Kāpēc? Tāpēc, ka sieva nepieder pie kontaktiem. Ne tikai vārdiskajiem, bet arī vispārējiem. Starp citu, mīlestībā Dvīņi tieši tādi arī ir. Ja viņiem nav par ko ar cilvēku runāt, tad viņi neko citu ar viņu nedarīs. Viss notiek caur vārdiem. No sākuma jāparunā, jāiedzer, jāuzkož, bet pēc tam viss pārējais. Uzreiz nevar un bez runāšanas arī nē. Kāpēc Dvīņi ģimenē kļūst tādi skumīgi, īgņas mājas čībiņās? Jo vienveidīga vide viņus padara tādus. Pie tam, viņi momentā izmainās, tiklīdz parādās dažādība, rodas izbraucieni, jauni kontakti. Dvīņus novērtē pēc pirmā brīža, pēc tam jau ar viņiem sāk runāt: “Lūk viņi jau atkārtojas, kļūst tādi paši”. Tas tāpēc, ka Dvīņi nekļūst sliktāki, bet gan jūs nekļuvāt labāki. Dvīņi ir sabiedrības spogulis, viņi nospoguļo jūsu attiecības. Tāpēc pēc jūsu attieksmes pret Dvīņiem jūs paši sevi varat pārbaudīt – cik esat izauguši, vai cik ieciklējušies un stāvat uz vietas. Dvīņi momentā nospoguļo jūs, atdot jums to, ko jūs iedevāt viņiem. Protams, vienīgais, kas Dvīņiem ir slikti, ka viņi mētā savas gudrības par visu, viņiem būs daudz ideju un mētāšanās turpu-šurpu. Viņi nezinās kas tas īsti ir – lietus vai sniegs. Būs vai nebūs? Zīlēs vai minēs. Starp citu, viņiem ļoti patīk zīlēt. Kāpēc Dvīņi ir ļoti māņticīgi cilvēki? Tieši dēļ tā, ka nav pārliecināti, dēļ savas dubultošanās, reizēm vēlas gan to, gan šito vienlaicīgi.

          Dvīņi mēdz būt ļoti dažādi pēc savas ķermeņa uzbūves. Viņi var gan pieņemties svarā, gan arī viegli notievēt. Ļoti bieži, it sevišķi jaunībā, viņi ir kalsni, tikai pēc tam viņi pieņemas svarā un kļūst resni, bet vēlāk atkal nomet svaru. Tāpēc Dvīņus var reti kad atpazīt, dēļ viņu dažādības. Tāpat arī par Dvīņiem mēdz būt dažādi viedokļi. Pajautājiet Dvīņa sievai un viņa teiks: “Ak Dievs, viņš ir tāds īgņa, ar viņu ir tik garlaicīgi”. Ja pajautāsiet draugiem: “Lielisks cilvēks, kompānijas dvēsele, savs čoms. Vienmēr pastāstīs kādu jautru anekdoti, ar viņu vienmēr jautri”. Dvīņi ļoti smalki spēj izjust ko kurā brīdī var teikt, darīt. Dvīņiem ir labs ķēriens uz darījumu lietām, jo viņus pārvalda Merkurs. Viņi ļoti daudz ko var sasniegt, bet ne vienatnē. Dvīņiem nevajag uzticēt darīt kaut ko vieniem pašiem. Viņi var sastrādāt tādas lietas, ka paši kritīs un citus pavilks līdzi, bet vēlāk vainos apkārtējos: “Ko es citu varēju darīt?” Tāpēc Dvīņiem vajag pārinieku, jo tā ir pāra zīme. Viņi arī paši to ļoti labi apzinās, ka nekad nebūs pirmie, tikai pārī un otrie. Dvīņiem ir labi pārvaldīt satiksmes un sakaru jomu, tad tur būs uzplaukums. Viņiem vienmēr ir nodrošināti dažāda veida sakari, viņi lieliski uztver informāciju un vienmēr dzird to, ko vajag dzirdēt.

          Pats interesantākais, ka Dvīņi dzīvo plūsmā, viņi pat var sadzirdēt par sevi kaut ko, uzņemt telefona numuru un pēkšņi dzirdēt kā par viņu runā. Dvīņiem var atnest informāciju, kas ir kompromitējoša par citiem cilvēkiem. Reizēm Dvīņiem var būt pat izteikta verbālā maģija – vārda maģija. Vārds ir saistīts ar Merkuru, kas pārvalda Dvīņu zīmi. Tieši tāpēc Dvīņiem nav ieteicams runāt tāpat vien, savādāk viņi var noskaust sevi un noskaust situāciju. Tāpēc viņiem vienmēr ir jāpiesit pie koka, kad saka kādu vārdu. Nekad nevajag ievēlēties, jo pārsvarā tas nepiepildīsies. Dvīņiem vislabāk ir aprēķināt situāciju. Neskatoties uz viņu virspusējību, viņiem ir vēss prāts un labi prot aprēķināt. Tiesa, ja viņiem kaut kas nesanāk uzreiz, tad lieku reizi atgriezties ir daudz grūtāk. Kāpēc? Jo Dvīņi ir gaisa zīme, kas saistīta ar vienreizējām situācijām, ļoti spēcīgi saistīti ar laiku, ar laika momentu. Ja tas brīdis ir aizgājis, tad viss, vilciens ir aizgājis. Otro reizi vienā un tajā pašā upē neiekāpsi. Ja Dvīņiem kaut kas nav sanācis, nogājis greizi, tad viņiem nevajag atgriezties pie tā paša. Vai nu uzreiz vai nekad. Tas pats attiecas arī uz Vēršiem un Auniem. Kāpēc? Jo viņi ir pirmā kvadranta cilvēki, pirmās trīs zīmes. Protams, ka katrai jārīkojas savādāk.

          Piemēram, komercdarbībā. Vēršiem ir ļoti ilgi jāveic aprēķini, jāgatavojas, jāuzņem pamati, spēks un tikai pēc tam jāgrābj, lai pēc tam vairs nav jāatgriežas. Visu uzreiz saņēma un vairs pie tā neatgriežas. Dvīņiem ir jāķer moments, jāgaida attiecīgais vilciens, lai paspētu tajā ielekt. Auniem jāizvēlas jauni vārti, lai ieskrietos un izsistu tos ar pieri. Otrreiz vairs nesanāks. Tas attiecas tikai uz šīm trim zīmēm. Pārējām zīmēm ir vairākas iespējas.

         Dvīņi ir atkarīgi no sabiedrības, jo Merkurs ir kā starpnieks, viņš visus saved un šķir. Tāpēc arī kontakts ar viņiem nav vienmērīgs. Dvīņi sabiedrībā, kompānijā ir kā kompānijas cilvēki, bet viņiem nav personīgās enerģijas atdeves. Viņiem pašiem pietrūkst savas enerģijas, tāpēc viņi tiecas to paņemt no citiem, vienalga kurā līmenī. Arī mīlestībā viņiem labāk patīk būt mīlētiem, nekā pašiem mīlēt. Viņiem nepieciešams saņemt no citiem. Sliktākajā gadījumā Dvīņi ir vampīri, pie tam, vārdiskā līmenī. Reizēm ir sajūta, ka ar viņiem runā un runā un zaudē pilnīgi spēkus. Jo vairāk viņi aizrunā, jo vairāk citi var zaudēt spēku, enerģiju. Viņi to saņem un kļūst tādi sarkani, rozīgi un tad aiziet.

         Ar Dvīņiem ir ļoti viegli komunicēt, jo viņi spēj katram cilvēkam rast atslēdziņu. Viņi pienāk pie cilvēka un uzreiz jūt kā ar viņiem jārunā. Tāpēc katrā sabiedrībā viņš uzvedīsies savādāk. Viņi ir kā bērni. Uzreiz visu sāk ar spēli. Dvīņiem tas ir pirmatnējais kontakts kā spēle bērniem, jo katrā no mums iekšā ir bērns. Tāpēc arī Dvīņi pirmatnējā līmenī rada ļoti labvēlīgu iespaidu. Visiem gribas parunāties, pakomunicēt, jo ar to tiek mazinātas stresa situācijas. Tāpēc, ja jums ir smagi, tad vajag uzaicināt Dvīni, viņš to smagumu noņems.

       Dvīņi nespēj mīlēt, jo viņi vairāk dod priekšroku flirtam vai tiem, kuri viņus mīl un rūpējas vairāk. Tāpēc visbiežāk viņi precas ne aiz mīlestības jūtām. Ne jau tāpēc, ka tā vajag, bet redz: “Lūk, šis cilvēks ir tas, kas par mani rūpēsies. Galvenais lai viņš mani mīl, bet man tas nav obligāti” – tāds ir Dvīņu princips. Tiesa, ja jums ir darāmas svarīgas lietas ar Dvīņiem, tad labāk pieskatīt. Ar Dvīņiem ir jābūt kopā nopietnam cilvēkam, kas viņus bakstītu no aizmugures.

         Dvīņi kā vīrs un sieva var saiet kopā, jo viņi pievelkās viens pie otra. Tās ir vienas no laulībām, kuras spēj pastāvēt vienas zīmes līmenī ļoti ilgu laiku, pat neskatoties uz to, ka bieži runā vienu un to pašu un spēj apnikt viens otram. Parasti Dvīņiem viens no bērniem arī ir zem Dvīņu zīmes.

         Mazliet no vēstures

         Paskatīsimies uz tālo vēsturi, kad bija Dvīņu laikmets. Tas bija ļoti sen, tālā senatnē, 6 tūkstošus gadus atpakaļ, civilizācijas ausmā, kad sāka parādīties pirmās pilsētas, pirmie saskarsmes veidi starp cilvēkiem, pirmā rakstība. Piemēram, atrastais efeskas disks Krētas salā kā reiz ir datējams ar 5 tūkst. gadu p.m.ē.  Aptuveni ar 5 tūkst. gadu p.m.ē. tiek datēts arī Arkaim, pirmā faraonu dinastija Ēģiptē. Tur, kur bija pirmā rakstība, pirmā komunikācija, organizēti saziņas līdzekļi starp cilvēkiem – tas ir Dvīņu laikmets. Pēc lielās katastrofas, kas satrieca visu pasauli Lauvas laikmeta beigās (kad aizgāja bojā Atlantīda) un pēc Lielajiem plūdiem, kas turpinājās ļoti ilgi (Vēža laikmetā aptuveni 2 tūkst. Gadu, ūdens zīmē, kad daudz kas bija applūdis) un cilvēcei nācās atjaunot savas saknes, savu atmiņu, atgriezties pie pirmavota. Pēc tam, kad cilvēce atgrieza savu atmiņu, ģenētiskā līmenī atjaunoja zaudētās tradīcijas, tālāk sekoja Dvīņu laikmets, kur cilvēkiem bija nepieciešama saskarsme, komunikācija, apvienošanās sabiedrībā. Parādījās pirmā tirdzniecība, komercija, barteris, parādījās pirmie ciemi, apmešanās vietas. Tas viss saistīts ar Dvīņiem. Tālāk tie cilvēki, kas nesa sevī pastāvīgās atmiņas par Atlantīdu apvienojās ar āriešu tautām (ellini, grieķi), kas lielā mērā nes sevī Dvīņu civilizācijas raksturīpašības.

          Kādas bija raksturīgākās iezīmes Dvīņu civilizācijai un vispār sabiedrībā, kas tika organizēta pēc Dvīņu principa? Pirmkārt tur ir izdzīts Jupiters – vai šeit var tikt organizēts kaut kas grandiozs, kāda lielvalsts? Nevar! No tā seko, ka valstis būs maziņas, līdzīgi kā ciemi vai mazpilsētiņas, kur visi viens otru pazīst, viens ar otru sarunājas. Vēlāk tā izveidojās grieķu tipa pilsētiņas, kur dzīvoja ne vairāk kā 2-3 tūkst. cilvēku. Visi viens otru zināja, sarunājās centrālajā laukumā un ik dienas apmainījās ar baumām. Pilsētas centrā bija tirgus. Centrs bija tirgus, nevis svētnīca. Lūk, no kurienes mums mantojumā ir tāda attieksme pret tirgu. Pilsētā bija daudz vārtu, vienmēr kontakti ar citiem un protams arī naids, bet naids par sīkumiem. Pamatā dēļ tirdzniecības, dēļ vārda, dēļ baumām.

        Atcerieties Grieķiju, kur pamatā visi kari sākās vai nu dēļ baumām vai dēļ zādzībām. Viens nozaga cara Menelaja sievu, skaisto Elēnu, kuru aizveda uz Troju, dēļ tā sākās Trojas karš, kas ilga 10 gadus. Dēļ zādzības. Viens nozog, citi sāk saukt: “Ķeriet zagli!”

        Apvienošanās viņiem notiek tikai īslaicīgi, pēc kura atkal viss sabrūk.

        Viņiem ļoti patīk komunicēt, bet tā kā tur ir Hīrona kritiena vieta, tad neskatoties uz lielisko sabiedriskumu, labu spēju komunicēt, viņi ļoti reti kad ir pa īstam viesmīlīgi cilvēki. Viņi vienmēr dala cilvēkus savējos un ne savējos. Kaut gan sarunājas ar visiem. Kaut arī to nevar redzēt, bet viņiem vienmēr ir dalījums: “Tie ir mani, bet tie nav mani”. Kā teica grieķi: “Tie ir ellīni, bet tie ir barbari un ar barbariem var darīt visu”.

       Tālāka kontaktu izplatīšanās notika caur viņiem. Viņi bija visu sakaru starpnieki senatnīgā pasaulē. Kā tikai iedzīvotāji pilsētā kļuva aizvien vairāk, tā zuda kontrole, ja pārapdzīvotība, tā daļa no iedzīvotājiem devās meklēt sev citu pilsētu. Paskatieties, cik daudz kolonijas grieķi nodibināja gar visu Vidusjūru, pie Melnās jūras. Kāpēc? Jo Dvīņi pazūd pārāk lielā sabiedrībā, jo tā vairs nepakļaujas viņu kontrolei, tad viņi sāk cilpot kā zaķi. Viņi ļoti labi izpaužas šaurā cilvēku lokā. Tad viņi spēj labi kontrolēt situāciju. Dvīņiem ļoti nepatīk, kad situācija iziet no kontroles. Tāpēc viņiem ļoti kaitīgi aizceļot un censties aptvert neiespējamo.

       Grieķi – tā ir tipiska Dvīņu civilizācija. Tieši tāpēc, ka viņu saknes veidojās tieši Dvīņu laikmetā. Tālāk viņi to visu nesa sevī un attīstīja. Protams, ka grieķu ellīnu civilizācija Vērša laikmetā tikai uzkrāja spēkus. Kaut arī Vērša laikmetā grieķus apspieda Ēģipte, kaut arī no viņiem daudz ko saņēma. Tas bija 2 tūkst. gadu p.m.ē., vēlāk Auna laikmetā šī kultūra atkal uzplauka, jo Auns ar Dvīņiem ir radniecīgas zīmes. Pie tam Dvīņi uzņem jebkurus svešus kultus. Viņi reizēm svešas tradīcijas pārtaisa par savējām. “Kas aizgājis, tas pazudis”. Un tas, kas ir atrasts uzreiz pieder viņiem. “Ja kādai mantai nav saimnieka, tas nozīmē, ka tā ir mana” – saka Dvīnis. “Kāpēc gan nepaņemt to, kas slikti nolikts, nepacelt un neizmantot un neteikt, ka tas ir mans?” Tāpēc viņi viegli uzņem citas tradīcijas, pasakot, ka tās ir viņu, iedzīvinot tās no jauna.

       Tiklīdz sākās Zivju ēra, tā ellīnu civilizācija pazuda no zemes virsas. Jo Dvīņi un Zivis ir pretstata zīmes, kas atrodas viena pret otru kvadratūrā, tāpēc starp viņiem mēdz būt asas un saspringtas attiecības. Mistiskā Zivju ēra, kur bija nepieciešama ideju ģenerēšana, slepena vara priekš ellīniem bija nesaprotama. Tāpēc Zivju laikmetā ellīnu kultūra izmirst, viņa nespēj pretoties kristietībai. Kāpēc kristietība varēja? Zivis arī spēj slepeni iesaistīties jebkurā sistēmā, sadalīt viņu iekšēji, kad var izmantot jebkuru svešu apvalku, lai piepildītu to ar savu saturu. Tomēr Dvīņi nespēj cīnīties pret Zivīm, tāpēc ellīniem nācās atkāpties.

       Tomēr tukšas vietas nemēdz būt, jābūt ir vēl kādai Dvīņu civilizācijai. Līdz šim, bija ļoti maz valstis, kas atradās zem Dvīņu zīmes. Tikai nesen, pirms 300 gadiem, kad izveidojās Ziemeļamerikas etnoss, kuru mēs mūsdienās saucam par amerikāņu etnosu – Savienotās valstis. Var teikt, ka ellīnu ideja ir atdzimusi citā līmenī, caur Zivju laikmetu.

        Amerikāņi tagad ir tipiski Dvīņi, tas ir kā jaunie grieķi, jaunie ellīni tikai citā līmenī. Tāpēc viņi kā tipiskie Dvīņi ir viegli kontaktos, visur ievieš komercijas garu, ar visiem tirgojas, visur iesaistās, bet tanī pašā laikā viņiem piemīt elitāra attieksme – “šeit esam mēs- amerikāņi, bet tur ir barbari, kurus reizēm vajag sodīt un iznīcināt”. Viņi ir atjautīgi. Nekad neiznīcina pilnīgi līdz galam. Tas ir raksturīgi Dvīņiem, jo viņiem vajag nevis pašu uzvaru, bet gan uzvaras ilūziju. Viņiem pietiek ar to, ka pretinieks atzīst savu sakāvi, tad viņi gatavi ne tikai piedot, bet arī aizmirst, ka tāds pretinieks ir bijis. Svarīgākais nolikt pretinieku uz ceļiem, bet pēc tam jau viss, sveiki, miers, draudzība, viss kārtībā.

         Dvīņi, Zivis, Jaunavas un Strēlnieki (zodiaka kustīgās zīmes) lieliski spēj visu sagraut no iekšienes. Tāpēc, ja jums vajag dezorganizēt jebkuru lietu, tad sūtiet turp Dvīni vai Zivi, viņi ir lieliski dezorganizatori. Neviens cits nespēj tik labi izjaukt kādu lietu. Labāku ienaidnieku neatrast. No tīras sirds visu sagraus, iznīcinās, sadalīs iekšpusē. Viņi paši ir tik “nevainīgi” viltīgi.


 Materiāls sagatavots no P.Globas lekcijām.