Lauva

Saule Lauva zodiaka zīmē atrodas no 23/24 jūlija līdz 23/24 augustam.

          Lauva ir piektā zodiaka zīme, tā ir vīrišķā zīme, stihijas uguns izpausme otrajā līmenī. Tā vairs nav bruņinieka uguns, kas ir kareivīga, impulsīva. Lauva – tā ir valdnieku, radītāju, radošu un aktīvu cilvēku uguns. Tā ir stabila, valdonīga uguns. Ja Aunā ugunskurs ir tik tikko iekurts, tas sprakšķ, zari lido uz visām pusēm, tad Lauvas uguns jau ir stabila, tas ir ugunskurs, kas jau ir iededzies.

       Lauvu pārvalda Saule. Tāpēc cilvēki, kas dzimuši Lauvas zīmē izjūt sevi uzmanības centrā, visu notikumu centrā. Viņi sajūt savu pašpietiekamību un tiecas izcelties. Ja Lauvā atrodas vēl kāda planēta, tad tas būs tipisks Lauva, viņam būs majestātiska stāja un manieres. Ļoti bieži Lauvām ir uzkrītoša, spoža kā Saule āriene, izskats, pompozums. Tādi cilvēki tiecas ģērbties koši. Ja vēl Lauvas zīmē būs Venēra, tad cilvēkam būs ļoti skaistas “persiešu” acis, īpaši sievietēm Lauvām, tās pat nevajadzēs izcelt un piekrāsot. Tādā veidā viņās izpaudīsies dabīgā uguns. Viņi būs kā bērni, kas piedzimstot pirmajos savos dzīves gados ir ļoti skaisti, spoži. Patiesībā jau visi bērni ir skaisti, jo sākotnēji saistīti ar piekto zodiaka zīmi – Lauvu.

           Urāns un Saturns Lauvas zīmē atrodas izdzītā stāvoklī. Saturns simbolizē izturību, vīrišķību, pacietību, mērķtiecību – tās ir īpašības, kuras pietrūkst Lauvām. Lauvas tiecas spēlēt spēcīgā lomu, izliekas, ka viņiem ir vienalga, bet patiesībā viņiem nav savas iekšējās sistēmas, baidās no vientulības un baidās arī no aukstuma, tāpēc viņiem patīk ietīties, silti apģērbties. Viņiem ir bailes arī telpā palikt vieniem, rodas nepatīkama sajūta. Lauvām nepieciešams, lai viņas atbalsta, virza, lai viņām klanās. Lauvām ir savdabīgs komplekss – iekšējā kodola komplekss. Valdnieki vienmēr ir baidījušies, ka viņus ierobežos, iegrožos, ka viņu sistēma nav stabila. Tāpēc viņi ieņem vienaldzīgu pozīciju: “Es to jau zinu, to arī zinu”. Vai tiecas izcelties. Tieši izdzītais Saturns Lauvām dod egoismu, egocentrismu. Lauvas ir jādresē, lai radītu stingru sistēmu. Pret viņām jāattiecas prasīgi, bet ne stingri, savādāk radīsies komplekss, viņus var salauzt. Šeit nepieciešami rāmji: dresūra un mīlestība – tad viņu iekšējais Saturns būs patiesais pārvaldnieks un dos askēzi, prasīgumu pret sevi. Urāns ir brīvība un neatkarība. Tā kā tas ir Lauvā izdzīts, tad rada viņām brīvības kompleksus. Lauvas tēlo savu brīvību, neatkarīgu personību, kas patiesībā nav. Viņas ir atkarīgas no pūļa, no apkārtējiem cilvēkiem. Jebkurai Lauvai ir bailes no nākotnes, ļoti baidās zaudēt savu spožumu, īpaši sievietes. Nedod Dievs viņām nepievērsīs uzmanību. Tieši tāpēc tāda sieviete krāsosies līdz 80 gadiem. Lauvām sievietēm parasti ir mīļākie, kas ir gados jaunāki. Arī apprecas viņas ar jaunākiem, jo vēlas, lai viņām pievērš uzmanību. Lauvām ļoti smagi padodas visādas pārmaiņas, reformas, revolūcijas.

         Lauvas zīmē eksaltācijā ir Plutons, kas dod milzīgu spēku, ietekmi uz cilvēku masām. Lauva saņem enerģiju no publiskas uzstāšanās, no masām. Ja tas nebūs, tad viņas būs kā parasts kaķis, resns un slinks. Kad visiem citiem ir slikti, tad Lauva ir tas, kas var būt labdaris. Plutons Lauvas izceļ, dod varu, autoritāti, spēju visu pārveidot, milzīgas psiholoģiskās spējas, izturību, spēju vadīt un vest aiz sevis cilvēkus.

         Kritienā ir Neptūns, kas rada ideālus, dievināšanu, misticisma problēmas, naivumu. Neptūns pārvērš Lauvas par muļķīgiem ideālistiem, uzticīgiem, ar neaizsargātu aizmuguri, nožēlojamus cilvēkus, kurus var viegli apvest ap stūri. Kā komplekss izpaužas – pieķeršanās, neaizsargāta mīlestība. Var kļūt par ilūziju vergiem, nespēj atšķirt vēlamo no reālā, iluzora pasaules uztvere. Lauvas viegli krīt uz glaimiem. Ja aizraujas ar alkoholu, tad var pilnīgi zaudēt sevi.

           Simboliskais Lauvas attēlojums ir Lauva, kas piesiets ar zelta ķēdi pie zelta staba. Tas ir valdnieks savas valsts robežās, kas ir ķēdes rādiuss. Ja tieksies tālāk, tad ķēde viņu nožņaugs. Tāpēc būt par valdnieku – tā ir milzīga atbildība, jo, ja ir valdnieks, tad ir no kā prasīt. Lai valdnieks sajustu savu atbildību, tad uz to vietu, kas saistīta ar Sahasrāras centru, zināšanu centru, caur kuru plūst kosmiskā enerģija (uz mūsu galvas tas ir vidus), lika kroni. Kronis bija 62 kg smags no tīra zelta, kas spieda arī pie zemes, lai valdnieks sajustu to smagumu un atbildību par visu un katru zemnieku. Tāpēc valdnieki bija godājami. Valdnieki vienmēr bija redzami, viņi vienmēr vadīja karapulku, bija bezbailīgi – tas ir eksaltētais Plutons, savādāk viņi nespētu tik ilgi valdīt. Pat Pāvels I, kuru nogalināja, pēc prasības atteikties no troņa, teica: “Es neatteikšos, es miršu kā Jūsu imperators!”

           Visa cariskā dzimta nes atbildību, tāpēc boļševiki nogalināja caru, lai iznīcinātu tradīciju, iznīcināja atbildību, lai nebūtu no kā prasīt, lai visi būtu pelēki, lai pārvērstu cilvēkus par baru, kuru viegli vadīt.

         Lauvas ir dāsnas tajā gadījumā, ja viņi spēj sevi radoši realizēt. Visspēcīgākā vitālā, dzīves enerģija ir tieši dzimušajiem zem Lauvas un Auna zīmes, kur spēcīgi izpaužas Saule. Ne jau tāpat vien tieši lielākais ilgdzīvotāju skaits ir starp Lauvām un Auniem (to rāda starptautiskā astroloģiskā statistika) vai cilvēkiem, kuriem Lauvā vai Aunā atrodas Ascendents vai planētu sakopojums. Tipiskie pārstāvji ir tie, kuriem Lauvas un Auna zīme ir izteikti, vai to mājas. Tie ir radoši cilvēki. Lauva vienmēr gatavojas lieliem darbiem. Ja kāds gribēs vērsties pret viņa ieceri vai viņa varu, tad viņš kļūst nevaldāms. Šīs zīmes pārstāvji dzīvo ar augstākiem ideāliem, var būt par vadītājiem visaugstākā līmenī.

        Ik pēc 11 gadiem viņu dzīvē notiek kādas nozīmīgas pārmaiņas. Cīņā Lauvas nekad nenogalinās savu pretinieku, jo viņas ir augstsirdīgas. Ja Lauvai atņem visas dzīves darbu, tad viņš kļūst par nožēlojamu plušķainu kaķi. Ja Saule ir laba, tad cilvēkam piemīt laba veselība, liels dzīvības spēks. Ja Saule ir ļauna, tad var būt problēmas ar sirds un asinsvadu sistēmu un sirds slimības bērniem. Pēc lieliem dvēseliskiem satricinājumiem Lauvām ir grūti atgriezties dzīvē.

          Zemā izpausmē – tie ir despoti, kuriem piemīt lieluma mānija un neierobežots egocentrisms. Tāda Lauva tiecas visus pakļaut, īpaši tos, kuri viņu aizēno, bet patiesībā viņš ir kompleksains, īpaši seksuālajās attiecībās. Zemākā līmenī izpaužas pozēšana, untumainums, neiecietība pret citu viedokli, citu izteikumiem, nedabīga un teatrāla uzvedība. Lauvām ļoti patīk glaimi (jo Neptūns atrodas kritienā). Ja viņiem neizdodas sevi izpaust radoši jaunradē, tad viņi cieš no nepilnvērtības kompleksa, kļūst cietsirdīgi un krīt galējībās, bet kā sekas rodas sirds slimības.

           Ja ir sirds un asinsvadu nepietiekamība, tad Lauvām ieteicams lietot rozīnes, žāvētas aprikozes, riekstus, jo viņi satur jonizēto kāliju, kas veicina sirds muskuļa miokarda darbību. Nepieciešams sekot asinsvadu sistēmas tīrībai, savādāk var rasties drudzis, hipertonija.

           Nedrīkst dzert degvīnu, jo Lauvai kritienā ir Neptūns, tad jau labāk lietot konjaku. Sliktākajā gadījumā, kad daudz cilvēku, tad var lietot savu dzērienu – šampanieti (korķis – eksaltētais Plutons, gāzes – Urāns kritienā). Šampanietis ir elitārs dzēriens, dzirkstošs kā Lauva. Viņu lieto visos svētkos. Restorānos (restorāns saistīts ar Lauvu) laiku pavada tie cilvēki, kuriem horoskopā kaut kas ir Lauvas zīmē. Piemēram, visa cilvēku paaudze, kuriem Plutons atrodas Lauvā. Lauvām patīk restorānā pasūtīt konjaku ar piecām zvaigznītēm, tas ir šiki, plaši, īpaši pret svešajiem, kas viņu nepazīst. Ar saviem tuvākajiem diez vai Lauvas tā darīs. Tad viņi būs diezgan stingri, pat reizēm skopi, ja Venēra būs Jaunavā.

          Uz ķermeņa Lauva pārvalda muguru, tāpēc Saulē visātrāk iedeg augšējā muguras daļa – lāpstiņas, pleci, jo Saule tur ir harmoniskā izpausmē.

          Lauvas problēma ir zemāko Saules rakstura īpašību apspiešana, īpaši godkāre un savas iekšējās enerģijas pārvaldīšana. Lauva, kurai ir spēcīga iekšējā enerģija, piemīt maģiska ietekme, maģiski pakļauj sev cilvēkus. Zem viņa ietekmes, viņa tīrās ietekmes, zelta enerģijas cilvēki attīrās tās plūsmā, pārveidojas, kļūst labāki, harmoniskāki.

           Lieta tāda, ka nabaga, nelaimīgie, nomocītie cilvēki nezina par to, ka uz Zemes neeksistē ne baltā, ne melnā maģija. Lai to pierādītu, vajag zināt, ko nozīmē vārds “maģija”. Tas ir avestiešu vārds. Ne par velti, zoroastriešu magi, volhvi atnāca pie Kristus šūpuļa. Maģija, tulkojumā no avestiešu, nozīmē – aplaistīšana, attīrīšana. Bet aplaistīšana vai attīrīšana nevar būt ne balta, ne melna. Tāpēc visi tie, kas sevi sauc par melniem un baltiem magiem ir no tumšiem spēkiem. Uz Zemes ir tikai viena maģija.

         Ja plūsma ir netīra, tad būs tāds Lauva kā Kašpirovskis, kuram bija spēcīgs Plutons un opozīcijā Melnais Mēness. Pēc tam viņa seansos notika enerģijas pārplūde no viena cilvēka pie cita – no slima uz veselu, no veselā uz slimo. Slimība pārgāja uz citu ķermeņa daļu, bet no ķermeņa neizgāja. Tāpat bija arī ar Tarasovu un citiem ekstrasensiem. Viņi visi nezina astroloģiju, nezina kosmiskos likumus. Viņi nezina savus personīgos horoskopus, savu dzīves scenāriju, vēl jo vairāk citu cilvēku horoskopus. Katra cilvēka horoskops ir individuāls, unikāls. Vēl jo vairāk, ka katra cilvēka horoskopā ir Melnais Mēness. Viņi nav Jēzus Kristi, bet Jēzus Kristus bija viens. Viņš neārstēja vairāk kā trīs-četrus cilvēkus vienlaicīgi un naudu neņēma par ārstēšanu. Tāpēc viss, kas saistīts ar masu kolektīvo enerģiju, kur nav individuālas pieejas – tas viss ir sātanisms.

          Lauvas zīmes izveidē liela nozīme ir planētai Plutons, tāpēc ir ļoti svarīgi zināt, kurā zīmē tas atrodas un kāds viņam statuss, kādi ir aspekti. Lauvām ir ļoti smalki jāstrādā ar enerģijām, ļoti smalki jāievieš savas idejas caur savu apkārtni.

         Otra Lauvas problēma – iluzorā uztvere. Lauvām patīk glaimi un dziļi apziņā viņām ir migla, kuru hinduisti sauc par Maiju, tā ir migla, ilūzija, kas rada harmoniju. Viņām nepieciešams atbrīvoties no šīs zemapziņas miglas un veidot savā iekšējā pasaulē precīzu struktūru, tikai tad Lauva spēs iziet uz savu KARMISKO UZDEVUMU, kas ir sekojošs – vest cilvēkus uz evolūcijas virsotnēm, attīstīt labākās īpašības, iedegt Dievišķo dzirksti, lai aizdegtu Dievišķo Kosmisko Uguni.

          Lauvas mistērija. Lauvai, lai valdītu nepieciešams uzkrāt sevī jaunrades potenciālu. No sākuma viņas rada, draiskojas, bet pēc tam – pēkšņas milzīgas pārmaiņas un Lauva taisa “lēcienu” jaunradē, savā attīstībā.

         Visas valstis un tautas, kas saistītas ar Lauvas zīmi, Zivju laikmetā jutās ievainoti, jo Lauva Zivīm ir kā sestā zīme, bet Zivis Lauvai ir kā astotā zīme, tā ir nāves zīme, atdzimšanas zīme, pārdzimšana. Ne par velti Meksikā un Spānijā bija tik daudz asiņainu notikumu, masu epidēmijas. Tur vienmēr radās daudz neizprotamu slimību. Ne par velti spāņi no Amerikas atveda sifilisu, pēc tam, kad saskārās ar Sarkano rasi, bet vēlāk izplatījās Eiropā.

          Vēsture

        Lauvas laikmets ilga 2160 gadus, tas bija Zelta laikmets. Lai izietu visas zodiaka zīmes nepieciešams 25 tūkst. 920 gadi, laikmets atkārtojās 5-6 reizes. Pēdējo reizi Lauvas laikmetā uz Zemes valdīja Atlantu civilizācija. Tas bija bioloģiskās civilizācijas uzplaukums uz planētas Zeme. Tie ir atlantu eksperimenti, filozofijas akmens, kuru taisīja no zelta. Cilvēki pārvietojās laikā un telpā. Telekinēze, levitācija, teleportācija, momentāna informācijas nolasīšana – tas viss bija cilvēka dabiskās spējas. Toreiz nebija datoru, benzīna, izgarojumu. Viņi neapgānīja Zemi, jo cilvēki bija līdzīgi Dievam. Mūs visu laiku cenšas piemānīt, sakot, ka mēs esam Dieva vergi. Tikai no mums ir atkarīgs, kā mēs noiesim savu Zemes ceļu: vai nu iesim Eņģeļu armijā vai nolaidīsimies līdz sātanam, jo Dievs un sātans jau ir katrā no mums. Mikromērogā mēs visi esam Dievi un radām kā Dievi. Kristus mūs sauca par Dieva bērniem.

          Tipiski Lauvas zīmes pārstāvji bija valdnieki: Jūlijs Cēzars, Maķedonijas Aleksandrs, Napoleons, Musolīnī, Fords.

          Valstis zem Lauvas zīmes: Spānija (spožums, spilgtums, Plutona skatiens), Meksika, Ēģipte, Taizeme.

          Ar Lauvas zīmi ir saistīts cirks, teātris. Visi aktieri ir Lauvas, viņiem ir augsti organizēta psiholoģija. Ievērots, ka Zivju laikmetā, kuriem bija augsti organizēta psiholoģija, bet neattīstījās garīgi tālāk, sāka slimot ar smagu slimību – homoseksuālismu. Parasti cilvēki ar šo slimību neslimo, bet aktieru vidē šī slimība ir viscaur. Arī Lauvām tas var būt zināmā mērā raksturīgi, īpaši, ja ir izcelts izdzītais Urāns.

         Ar Lauvu saistītais sporta veids ir vingrošana, kur daudz zelta medaļu, īpaši mākslinieciskā vingrošana. Lauvai atbilst augšējā pleca vieta, tas ir labi attīstīts vingrotājiem. Visi vingrotāji – solisti, pilnīgie čempioni.

         Dzīvoklī ar Lauvu ir saistīta viesistaba, kur tiek rīkotas svinības, notiek viesu pieņemšana. Tur tiek izlikts pats dārgākais – servīzes, kristāli. Viss spīd un laistās. Ja Saule ir “ļauna” bērniem, tad visas mēbeles tiks sagrieztas. Ja netīra viesistaba, tad ir “ļauna” Saule.

         Lauvas produkti – rozīnes, rieksti, šampanietis, apelsīni, mandarīni, kastaņi, visas deficīta preces. Riekstu koki un kastaņkoki ir saistīti ar Lauvu, kad zied Kastaņi, tad tas izskatās kā skaists kronis.

          Lauvas skaitlis – 19. Pēc astronumeroloģiskā koda, visiem vārdiem, kur summā būs 1 un 9 atbilst Lauvām.

         Akmeņi un minerāļi arī saistīti ar planētām, bet ne zodiaka zīmēm. Tāpēc viens un tas pats Lauva dažādās dienās var nēsāt dažādus minerāļus. Tas nav pareizi, kad izdevumos tiek rakstīts, ka Strēlnieks var nēsāt to, bet Lauva šo. Patiesībā katrs akmens saistīts ar noteiktu ķermeņa daļu, noteiktu enerģiju. Akmeņi vairāk saistīti ar planētām, kas veido Zodiaka zīmes.


 Materiāls sagatavots no P.Globas lekcijām.