Cilvēka enerģētiskie ķermeņi

Ēteriskais ķermenis

Ēteriskais ķermenis sastāv no sīkām enerģētiskām līnijām, kas līdzīgas mirdzošam gaismas staru tīklam un atgādina svītras televizora ekrānā. Tam piemīt tāda pati struktūra kā fiziskajam ķermenim, kas ietver sevī visas ķermeņa daļas un visus orgānus.

Ēteriskajam ķermenim piemīt noteikta spēka līniju struktūra vai enerģētiskā matrice, uz kuras attīstās un pieņem formu ķermeņa audu fiziskā matērija.

Tā tīklveida struktūra atrodas pastāvīgā kustībā. Gaišreģis var novērot kā pa viņa enerģētiskajām līnijām caur visu blīvo fizisko ķermeni pārvietojas zilganbaltas krāsas dzirksteles. Ēteriskais ķermenis izplešas ārpus fiziskā ķermeņa 0,6cm – 5.0cm un pulsē 15-20 cikli/minūtē.

Krāsa: no gaiši zilas līdz pelēkajam. Gaiši zils vairāk saistīts ar smalko formu, tas būs vairāk sensitīvam cilvēkam, bet atlētiskam būs pelēka. Visām čakrām piemīt tāda pati krāsa kā ķermenim, tas ir, no gaiši zila līdz pelēkajam. Čakras izskatās kā piltuves, kas sastāv no gaismas tīkla. Var uztvert šajā slānī visus fiziskos orgānus, bet kā mirgojošā gaismā.

Novērojot kāda plecu mazā gaismā uz balta, melna vai tumši zila fona, var ieraudzīt ēteriskā ķermeņa pulsāciju, kas sākas plecā un aiziet pa roku lejā. Ja ieskatīsies rūpīgāk, tad varēs saskatīt telpu starp plecu un gaiši zilo gaismas dūmaku. Pulsācija pa roku ir pārāk ātra un to var palaist garām.

Emocionālais ķermenis

Tas saistīts ar jūtām. Tas tikai aptuveni atkārto fiziskā ķermeņa apveidus. Tā struktūra ir vairāk fluīda, nekā ēteriskā ķermeņa struktūra, tas nedublē ķermeni, bet ir kā krāsainu smalku substanču mākonis, kas atrodas nepārtrauktā fluīdu kustībā.

Šis ķermenis caururbj vairāk blīvos iepriekšējos ķermeņus. Tā krāsas variē no koši gaišiem toņiem līdz aptumšoti neskaidriem, atkarībā no sajūtām – mīlestības, uzbudinājuma, prieka vai dusmām, kas ir košas un spilgtas. Jauktas sajūtas ir tumšas un duļķainas. Kad cilvēks pastiprina savas jūtas ar attiecībām, psihoterapiju u.c., tad krāsas kļūst pirmatnējas un košas.

Emocionālais ķermenis sevī satur visas varavīksnes krāsas. Čakras līdzīgas virpulim dažādās krāsās. Čakru krāsas emocionālā ķermenī:

1 – sarkana; 2 – sarkani-oranža; 3 – dzeltena; 4 – koši zaļa, zaļa; 5 – debess zila; 6 – indigo; 7- balta.

Emocionālais ķermenis redzams kā krāsaini sabiezējumi, kas kustās ēteriskā lauka matricē un nedaudz iziet tā robežās. Reizēm cilvēks var izmest krāsainus enerģijas sabiezējumus sev apkārt. Tas īpaši redzams, kad atbrīvojas jūtas dziedināšanas procesā.

Mentālais ķermenis

Tas iziet ārpus emocionālā ķermeņa robežām un sastāv no vairāk smalkām substancēm, kas saistītas ar mentāliem procesiem. Ķermenim ir koši dzeltena krāsa, kuru izstaro no galvas un pleciem un izplešas apkārt visam ķermenim. Šis ķermenis izplešas un kļūst košāks, kad viņa īpašnieks koncentrējas uz mentāliem procesiem. Tas iziet ārpus fiziskā ķermeņa 7.6-20.3cm attālumā.

Arī mentālajam ķermenim ir struktūra, sastāvoša no mūsu idejām, priekšstatiem. Ķermenis ir pamatā dzeltenā krāsā. Tā laukā var redzēt domformas, kas ir kā dažāda spožuma un konfigurāciju sabiezējumi. Domformām piemīt papildus krāsas, kuras emanē ar emocionālo līmeni. Krāsa parāda personas emocijas, kas saistītas ar konkrēto domformu. Jo skaidrāka un pabeigtāka ideja, jo skaidrāka un pabeigtāka domforma. Mēs nostiprinām šīs domformas, koncentrējoties uz domām. Ierastās domas pieņem milzīgu spēku, kas ietekmē mūsu dzīvi.

Astrālais līmenis (ceturtais slānis) saistās jau ar garīgo pasauli, filtrs

Astrālais ķermenis ir amorfs un sastāv no vairāk krāsainu krāsu mākoņiem, nekā emocionālais ķermenis. Astrālajam ķermenim ir tāds pats krāsu spektrs kāds emocionālajam, bet tās ir vairāk caurvītas ar rozā mīlestības gaismu. Astrālais ķermenis iziet ārpus fiziskā 15-30cm. Čakrām raksturīga tā pati krāsu gamma, kāda emocionālajam ķermenim, kas caurvīta ar rozā krāsu. Mīloša cilvēka sirds čakra astrālajā līmenī piepildīta ar rozā krāsu. Parasti mīlošus pārus saista rozā krāsas arkas un veidojas pavedieni. Tas ir ne tikai astrālajā laukā, šie pavedieni eksistē arī citos ķermeņos. Jo ilgākas un dziļākas attiecības, jo vairāk pavedienu, kas ir stingrāki. Kad attiecības beidzas, tad pavedieni apraujas, reizēm nodarot stipras sāpes. Attiecību saraušanas periods ir parasti pavedienu saraušanās un sačokurošanās laiks.

Astrālajā līmenī notiek vairums mijiedarbības starp cilvēkiem. Starp cilvēkiem pārvietojas dažādu formu sabiezējumi, daži ir patīkami, bet daži nē. Tas ir tas, ko cilvēki viens pret otru jūt un raida.

Ēteriskais noteicošais ķermenis (piektais slānis)

Tas ietver sevī visas formas, kas eksistē fiziskajā līmenī, līdzīgi kā gaismas kopija vai šablons. Tas atgādina fotogrāfijas negatīvu. Tieši slāņa forma ir noteicošā fiziskajam ķermenim. Enerģētiskā lauka ēteriskais slānis kopē savu struktūru no ēteriskā noteicošā slāņa, kas ir kā šablona forma. Ēteriskais slānis izplešas ārpus fiziskā 45-60cm attālumā. Kad ēteriskais slānis izkropļojas dēļ slimības, tad nepieciešams veikt tā atjaunošanu, lai nostiprinātu ēterisko slāni tā sākotnējā šablona formā. Šajā līmenī skaņa rada matēriju. Gaišreģiem slāņa formas ir skaidras un caurspīdīgas līnijas uz kobaltzila fona, ļoti līdzīgi gaismas kopijām, kas atrodas citā dimensijā. Forma veidojas it kā caur telpas fona piepildījumu. Līdzīgi kā Eiklīda ģeometrijā. Ēteriskais noteicošais auras līmenis rada negatīva telpu pirmajam ēteriskajam auras līmenim. Tas ir noteicošais ēteriskajam ķermenim, kas savukārt veido tīklveida struktūru uz kura veidojas fiziskais ķermenis. Tādā veidā universālā enerģētiskā lauka ēteriskais noteicošais līmenis ietilpina visus tēlus un formas, kas eksistē fiziskā līmenī. Šīs formas atrodas negatīvā tukšā telpā, kur attīstās ēteriskā tīklveida struktūra un eksistē visas fiziskās izpausmes.

Gaišreģiem tas rādās kā sašaurināts ovāls, kas ietver sevī visu ķermeņa struktūru, ietverot čakras, orgānus un ķermeņa formas (locekļi utt.), kas parādās negatīvā. Visas šīs struktūras izskatās kā veidotas no negatīva caurspīdīgām līnijām uz tumši debeszila fona.

Debešķīgais ķermenis (sestais slānis)

Tas ir emocionālais slānis garīgajā līmenī.  Tas izplešas ārpus fiziskā 60-75cm. Šajā ķermeņa līmenī mēs piedzīvojam garīgo ekstāzi, kuru var sasniegt caur meditāciju un citām pārveidošanās formām. Tas ir līmenis, kad mēs sajūtam savu saikni ar Visumu, kad redzam visā gaismu un mīlestību, kad iegrimstam gaismā un sajūtam, ka viņš ir mēs, bet mēs esam viņš un sajūtam vienību ar Dievu, tad paceļam savu apziņu līdz sestajam auras līmenim.

Beznosacījuma mīlestība izpaužas tad, kad ir saikne starp atvērtu sirds čakru un atvērtu “debess” čakru. Tāpēc mēs apvienojam cilvēcisko mīlestību pret mūsu brāļiem ar tās garīgās mīlestības ekstāzi, kura iziet ārpus fiziskās realitātes un izplešas visās esībās.

Debešķīgais ķermenis ir skaisti mirgojošā krāsā, kas atveidots pasteļtoņos. Viņa gaismai piemīt zeltaini sudrabots spīdums un opāla tonējums. Viņa forma ir mazāk noteikta, kā ēteriskā slāņa forma un līdzinās sveces liesmai.

Kauzālais ķermenis (septītais slānis)

Septītais līmenis ir garīgā plāna mentālais līmenis, ko sauc par vainaga noteicošo. Tas iziet ārpus fiziskā ķermeņa 76-107cm. Paaugstinot mūsu apziņu līdz auras septītajam līmenim, mēs apzināmies savu vienotību ar Radītāju. Ārējā forma ir olveida un ietver sevī visus auras ķermeņus, kas saistīti ar indivīda šīs dzīves inkarnāciju. Šis ķermenis ir stingri šablona strukturēts. Tas sastāv no izturīgiem zeltīti sudrabainas gaismas pavedieniem, kas caurvij visu auras formu. Tā ietver sevī fiziskā ķermeņa un visu čakru zeltītu tīklveida struktūru.

Gaišreģiem tas izskatās kā skaista zeltīta pulsējoša gaisma. Tas izskatās kā tūkstoši zeltītu pavedienu. Zelta olveida forma iziet ārpus fiziskā ķermeņa, atkarībā no personības. Šaurākais gals izvietots zem kājām, bet paplašinātais aptuveni virs galvas. Ja cilvēks ir enerģisks, tā var būt pat lielāka. Ārējā mala tiešām izskatās kā čaula, kuras biezums 0.6-1.3cm, tā ir stingra un elastīga, kas liedz iekļūt laukā un aizsargā to, tieši kā cālēnu olu čaumala. Šajā līmenī visas čakras ir zeltainā krāsā. Tas ir visstabilākais auras slānis. Līdzīgs pastāvīgam gaismas viļņa konfigurācijai un formai, kas diezgan bieži vibrē.  Zeltītā noteicošā līmenī atrodas arī pamata spēka plūsma, kas virzās augšup un lejup pa mugurkaulu un piepilda visu ķermeni. Pulsējot mugurkaulā, šī plūsma vada enerģijas caur čakru saknēm un sasaista tās.

Pamata vertikālā spēka plūsma virza citu plūsmu  kustības noteiktā līknes līmenī attiecībā pret sevi, veidojot plūšanu izejot no ķermeņa. Tās plūsmas, savukārt virza citas plūsmas, kas cirkulē pa lauku, tādā veidā visi auras lauki un visi tās līmeņi atrodas grozveidīgā tīklā. Šis tīkls veido zelta krāsas spēku, Dievišķo saprātu, kas sargā visu lauka veselumu un pilnību.

Bez tam kauzālā ķermeņa čaulā ir iepriekšējās dzīves uzslāņojumi. Tie ir krāsaini gaismas gredzeni, kas ieskauj auru, tos var ievērot visā čaulas virsmā. Vainags galvas un kakla rajonā parasti satur informāciju par iepriekšējo dzīvi, ar kuru strādājot iespējams izzināt iepriekšējās dzīves apstākļus. Kauzālajā līmenī ir ielikts dzīves plāns, tas ir pēdējais līmenis, kas saistīts ar šo inkarnāciju. Aiz šī līmeņa atrodas kosmiskais plāns, kas nevar būt uztverts ar ierobežotu skatu vienai inkarnācijai.

Kosmiskais plāns

Divus līmeņus augstāk par septīto ir astotais un devītais līmenis. Viņi saistīti ar astoto un devīto čakru, kas novietotas virs galvas. Katrs no šiem līmeņiem ir kristālisks un sastāv no ļoti smalkām un augstām vibrācijām. Šie līmeņi atbilst kopīgajam mainīgajam modelim substancei (astotais līmenis) un formai (devītais līmenis), kur astotais ir galvenokārt fluīda substance, bet devītais – visa caurspīdīga kopija, kas atrodas zem tā.

Tulkojums no Barbaras Brennanas grāmatas “Gaismas rokas”.