Prognozēšana

Visumā viss ir pastāvīgā kustībā. Tāpat arī laiks visu laiku iet uz priekšu. Kad piedzimst cilvēks, tad priekš viņa tiek fiksēts statisks laiks, kā atskaites punkts, pēc kura var noteikt nākotnes iespējas. Faktiski jau pašā horoskopā tiek ielikts viss ar ko cilvēks ir atnācis un kādas iespējas būs dzīvē. Pirmajos dzīves mēnešos katra diena ir svarīga – kā tā tiek pavadīta un kas notiek, tas zināmā mērā atspoguļosies viņa dzīvē. Viena diena ir pielīdzināma vienam gadam.

        Katrai planētai ir savs cikls, gan lielais, gan mazais, kas arī ietekmē cilvēka dzīvi. Visu nosaka dzimšanas karte, kurā zodiaka zīmē tā atrodas un kurā mājā. Katrā nākošajā ciklā tā var atrasties citā mājā, līdz ar to, tiek akcentēti jaunās mājas uzdevumi jeb iespējas. Piemēram, ja Venēra atrodas Zivju zīmē un otrajā mājā dzimšanas kartē, tad cilvēks pēc dabas būs romantiķis, pievilcīgs un arī gana turīgs, var būt labi sakari, patiks naudu tērēt skaistām lietām. Ja pēc planētas cikla (8 gadiem) tā atrodas desmitajā mājā, tad turpmākos 8 gadus daudzas lietas tiks darītas mērķtiecīgi, tiks izmantots arī savs šarms mērķu sasniegšanai. Savukārt, ja Venēra dzimšanas kartē ir nelabvēlīgā situācijā, tad cilvēkam sākotnēji ir jātiek galā ar saviem kompleksiem un tikai tad viņš spēs izmantot tās iespējas, ko pavērs viņam dzīve.

         Cilvēka dzīvi var iedalīt lielos periodos, kur katru ietekmē arī sava planēta un nosaka psiholoģisko stāvokli:

Mēness – 0-7 gadiem;

Merkurs – 7-14 gadiem;

Venēra – 14-22 gadiem;

Saule – 22-36 gadiem;

Marss – 36-48 gadiem;

Jupiters – 48-63 gadi;

Saturns – 63-88 gadiem;

Urāns – 88-165 gadiem;

Neptūns – 165 un vairāk.

       Katru gadu pārvalda kāda planēta, kas nosaka sadzīves notikumus, māja, kura parāda kādas būs mācības un zodiaka zīme, kas parāda cilvēka domāšanas veidu šajā gadā.

        Viens no populārākajiem veidiem, kuru visbiežāk izmanto prognozēšanā ir prognozes sastādīšana uz gadu – no dzimšanas dienas līdz nākošai dzimšanas dienai (Solārs). Tas ir arī cilvēku vispieprasītākais veids. Šeit gan obligāti ir jāzina cilvēkam precīzs dzimšanas laiks, nepieciešamības gadījumā to var precizēt. Prognoze parāda gada svarīgākos notikumus, iespējas kādas var realizēt un ko nebūs iespējams konkrētajā gadā paveikt.

       Nozīmīga datuma noteikšana arī ir prognozēšana. Dzīves nozīmīgais datums var būt jebkas – kāzas, biznesa uzsākšana, nekustamā īpašuma iegāde, došanās ceļojumā, operācijas veikšana. Šeit tiek ņemta vērā izvēlētā tēma, tai labvēlīgais datums un laiks, kā arī dzimšanas kartes dati. Tikai to visu saliekot kopā var noteikt vislabvēlīgāko laiku.

       Protams, ka tie nav vienīgie veidi, ko izmanto prognozēšanā. Pastāv arī:

1)     tranzīti – planētu pārvietošanās un to aspektu veidošana attiecībā pret horoskopa planētām.

2)     Progresijas – simboliska planētu pārvietošanās par 1 grādu, kas atbilst vienam dzīves gadam attiecībā pret horoskopa planētām. Tās dalās – simboliskā, tranzītu un karmiskā progresija.

3)     Direkcijas – simboliska māju pārvietošanās par 1 grādu, kas atbilst vienam dzīves gadam attiecībā pret horoskopa planētām. Tās dalās – no ASC un no MC

4)     Profekcija – padziļināts analīzes veids, kur tiek ņemts vērā iekšējās baresmas, tās cikls ir 12 gadi.

5)     Aptumsumi, to ietekme.