Pacienti pēc zodiaka zīmes

Pacients – Auns: slimos saasināti, bet īslaicīgi. Viņu būs ļoti grūti noturēt gultā, jo viņš izjūt nicinājumu pret slimībām un nevēlas atzīt sevi par slimu, kamēr slimība viņu nenogāž no kājām.

Pacients – Vērsis: noskaņots uz pārbaudītām ārstniecības metodēm un neatbalstīs ārstēšanā optimālas metodes, īpaši, ja tās būs saistītas ar materiāliem zaudējumiem dēļ slimošanas. Šajā gadījumā viņš pats pārtrauks ārstēšanos.

Pacients – Dvīnis: apslimuši Dvīņi dos priekšroku rast kopīgu valodu ar ārstu, bet tomēr necieš slimnīcas sienas, kuras uzskata par piespiedu iegrožojumu. Jāņem vērā, ka viņi ir nervoza zīme un labāk viņus ārstēt ar “vārdu”. Pret slimības ārstniecības metodēm viņi var attiekties diezgan vieglprātīgi (tāpēc nepieciešama kontrole), toties ar savu entuziasmu viņi uzlabos garastāvokli palātā.

Pacients – Vēzis. Ja jums jāārstē Vēzis, tad ņemiet vērā, ka viņiem ir izteikta paaugstināta jūtība, uztvere un, pateicoties savai intuīcijai, Vēzis ļoti skaidri zina savas slimības sākumu. Katru slimību psiholoģiski pārdzīvos. Viņš ir aizdomīgs, nemierīgs un pilns ar uzmācīgām idejām, no kurām viņu ir grūti atbrīvot. Veiksmīgam rezultātam ir nepieciešams ciešs emocionāls kontakts un pastāvīgs dvēselisks atbalsts. Dēļ viņa pārlieku lielās intuīcijas ir īpaši grūti kaut ko noslēpt. Bez tam, Vēzim patīk sevi mierināt ar garšīgu ēdienu, bet tas var īpaši kaitēt viņam raksturīgām slimībām. Nepieciešamas attīrīšanas procedūras, īpaši ūdens procedūras. Kā sabiedrotais būs pozitīvas emocijas.

Pacients – Lauva. Lauvām pacienta loma nemaz nepatīk. Jau apziņa vien, ka viņš ir saslimis noved Lauvu līdz dziļai neapmierinātībai. Viņš negrib būt vājš un bezpalīdzīgs, nevar pārdzīvot, ka kāds viņam palīdz. Viņu glābj dabiskā vitalitāte un spēja ātri atjaunot savus spēkus. Palātā viņš būs neformāls līderis, visus komandēs, izmantojot savas karaliskās spējas attiecībā pret kaimiņiem palātā.

Pacients – Jaunava. Jaunava savai veselībai pievērš īpašu uzmanību. Viņa tiecas ievērot režīmu, prātīgi atdalīt darbu no atpūtas, sekot savam uzturam un diētai, kā arī pildīt visus ārsta norādījumus (reizēm pat pārāk). Jaunavas, iespējams, pat labāk pārzin savu slimību nekā ārsts. Pie tam, viņa dos priekšroku vērsties pie vairākiem ārstiem, un pēc tam kārtīgi izanalizēs rekomendācijas un analīžu rezultātus, kuri visbiežāk ievērojami atšķirsies.

Pacients – Svari – visvairāk jūt nepieciešamību pēc pilnīgas sapratnes ar ārstu. Nopietnus pārdzīvojumus var sagādāt medicīnas personāla neētiskā uzvedība vai daudzu medicīnas procedūru neestētiskums. Lai Svari justos dvēseliski komfortabli palātā ir svarīga atmosfēra tajā. Tanī pašā laikā Svari izdarīs visu, lai atrisinātu jebkuru radušos konfliktu palātā.

Pacients – Skorpions. Būs nepieciešams veikt nopietnas psiholoģiskas pārrunas ar viņu. Skorpionu izārstēt nav nemaz tik viegli, ārējā noslēgtība var jūs pievilt, jo slimošanas fakts dziļi ievaino Skorpiona dvēseli, īpaši tas apstāklis, ka viņš pats nevar uzvarēt savu slimību. Palātā viņš būs pastāvīgu uzbudinājumu un konfliktu avots. Tas ir neizbēgami. Ja jūs neiegūsiet uzreiz viņa uzticību un pilnīgās simpātijas, tad viņš jūs izvedīs no pacietības ar daudziem jautājumiem un piekasīšanos.

Pacients – Strēlnieks. Enerģisks un dzīvespriecīgs, parasti atšķiras ar labu veselību, bet, kad saslimst, tad dziļi pārdzīvo atrautību no ierastā dzīves tempa. Var iekrist depresijā, no kuras pēc tam grūti iziet. Toties, ja viņam nodrošinās atpūtu un iespēju pilnvērtīgi atjaunot savu līdzsvaru, tad Strēlnieks var pats izārstēties, bez zāļu lietošanas.

Pacients – Mežāzis. Slims Mežāzis ir tendēts uz melanholijas lēkmēm un diezgan konservatīvs attiecībā uz ārstēšanas metodēm, tāpēc viņam nepieciešama psihoterapija, optimistiskas prognozes un uzticība ārstam un ārstēšanas līdzekļiem. Viņam nepieciešama pārliecība par ārstēšanas labo rezultātu.

Pacients – Ūdensvīrs. Slimošana Ūdensvīriem ir ļoti apgrūtinoša, jo tā uzrodas pēkšņi un ierobežo viņa brīvību. Tanī pašā laikā slimības norise var būt neparedzama: slimība var pēkšņi saasināties vai pēkšņi pāriet pati no sevis. Viņam nav nekādu iebildumu pret jaunām un oriģinālām ārstēšanas metodēm, labprāt ar jums par to parunās, var pat pats prognozēt slimības rezultātu (visbiežāk pareizi).

Pacients – Zivis. Ar slimām Zivīm jums būs daudz rūpju: viņas ir iespaidojamas, visu emocionāli uztver, ar tieksmi uz pesimistiskām prognozēm un drūmām nojautām. Var izteikt pārspīlētas sūdzības vai būt ārēji mierīgi. Ārstiem jāatceras, ka Zivis labi padodas psihoanalīzei un autogēnam treniņam. Galvenais, kas ir jāizdara – jānoņem nervu spriedze. Jāņem vērā, ka Zivis tendētas uz alerģijām, arī ātri pierod pie zālēm.