Ūdensvīrs

Saule Ūdensvīra zīmē atrodas no 20/21.janvāra līdz 19/20.februārim. Tā ir vīrišķā Zodiaka zīme, kur sākums ir Jaņ, tā ir Gaisa stihijas trešais līmenis.

           Zoroastrismā Ūdensvīru attēlo kā Sauli, no kuras nāk viļņi, vēl tas atgādina iezīmētu atomu. Divi viļņi ir divi ūdens veidi: dzīvais un nedzīvais ūdens. Ūdensvīra simbols ir cilvēks vai Eņģelis, kas tur savās rokās divus traukus ar dzīvo un nedzīvo ūdeni, amforu un urnu. It kā sadalījums uz labo un ļauno. Ūdensvīrs ir saistīts ar vīrieti, tāpēc visiem vīriešiem sākotnēji ir eņģeļa daba. Vīrietis sākotnēji ir noskaņots uz labā un ļaunā dalīšanu. Viszemākais līmenis ir cilvēks, kas jauc labo ar ļauno.

         Pārvalda zīmi Urāns un Saturns. Ūdensvīrs ir saistīts ar nākotni, astroloģiju, skatu uz nākotni. Ūdensvīrs ir Gaisa idealizētā zīme. Tā kā Ūdensvīru pārvalda Urāns, kas ir ekscentriska planēta ar iracionālu informācijas veidu, tad arī šīs zīmes pārstāvji ir ļoti neparasti un sarežģīti priekš citiem. Mums ir divas smadzeņu puslodes. Pirmatnējā līmenī tas dalās uz Sauli un Mēnesi. Saule ir apziņa, kas strādā, kad mēs esam nomodā, strādājam. Mēness tas ir zemapziņa, tā pieslēdzas, kad mēs intuitīvi domājam, uztveram, guļam. Augstākā līmenī Saules puslode saistīta ar Merkuru, kas dod racionālismu, labus sakarus, informāciju, kontaktus. Mēness puslode saistīta ar Urānu, kas ir it kā dusošā stāvoklī. Viņa nemostas, tāpēc, ka mūsdienās cilvēkiem ļoti reti kad ir augstākā apgaismība, gaišredzība, neparastas spējas, ko pārvalda Urāns.

         Neptūns atrodas eksaltācijā. Ūdensvīri tiecas uz ticību, reliģiju, augstāko mīlestību, atbrīvošanos no ilūzijām, izzināt nezināmo, atrauties no ikdienas. Viņiem palīdz dzīvot lielā ticība un ideālisms. Kaut arī viņiem patīk brīvība, bet tomēr ir nepieciešamība pēc ideāliem, savādāk nav intereses dzīvot. Pretējā gadījumā viņš pats sev to rada. Rada pats sev problēmas, lai pēc tam varētu tās pārvarēt. Ūdensvīrs var sevi attīstīt, pateicoties Neptūna īpašībām: psiholoģiskajām spējām, caur vienādu attieksmi pret citiem, apcerot dabu, augstāko jūtību. Viņiem it kā neeksistē zemes dzīve, jo viņi ir tendēti uz citām realitātēm. Neptūns dod viņiem iedvesmu. Zemākā līmenī Ūdensvīrs savu iedvesmu var atrast pudelē.

         Saule ir izdzīta. Tieši Ūdensvīram ir raksturīgi būt par neatzīto ģēniju. Viņš neprot savu personību citiem pasniegt kā to dara Lauvas. Viņiem tas ir jāiemācās. Ūdensvīri parasti tiecas tēlot spožu personību, ar ko izpauž ne pašas labākās savas īpašības. Ūdensvīriem būtu jāizvairās likt sevi centrā jebkurā sistēmā. Ja Ūdensvīrs sevi izrāda kā neaizvietojamu personību, kas nēsā sevī ārkārtīgi vērtīgas idejas, tā viņš cītīgi izpauž savu Saules kompleksu. Viņiem būtu jāpilnveidojas, bet visbiežāk viņi tiecas spēlēt sliktus teātrus, visu noved līdz absurdam, kā liela ākstīšanās, izrādīšanās. Citi Ūdensvīri tieši otrādi – tiecas slēpties, diezgan sāpīgi pārdzīvo par to, ka viņus neviens neievēro. Ūdensvīram labāk būt par neformālo līderi, būt ēnā, tā viņš spēs izpaust savu Sauli, savu aktivitāti, savu jaunradi. Visbiežāk Saules komplekss vērojams tieši sievietēm.

       Plutons ir kritienā. Plutons rada kolektīvā spēka problēmas. Ūdensvīri vēlas būt par kompānijas dvēseli, līderi, lai visi pūš pēc vienas stabules, bet, lai stabule būtu tieši viņu rokās. Viņus burtiski tracina, ja kaut kas nav tā. Ūdensvīri vēlas turēt visas saitītes savās rokās, lai radītu savu ietekmi. Viņi var būt ciniski, ņirgāties par citiem, novest visu līdz haosam. Labākajā gadījumā Ūdensvīrs spēj apvienot cilvēkus, pārveidot haosu, nelikt sevi galvenajā lomā, bet būt par saikni ar citiem, ar sākumu.

        Ūdensvīriem ir tāda īpatnība, ka viņi spēj saņemt informāciju no kosmosa, bet viņiem ir grūtības to izprast vai atšifrēt. Arī sabiedrība ne vienmēr ir gatava uzņemt Ūdensvīra pasniegto informāciju. Tāpēc vien Ūdensvīri dod priekšroku uzturēt kontaktus šaurā domubiedru lokā. Ūdensvīriem bērnu vecumā bieži veidojas konflikti ar vecākiem, skolotājiem, viņi pat var aizbēgt no mājām. Pamatā konflikti veidojas dēļ tā, ka Ūdensvīri redz nākotni, to, ko neredz ne vecāki ne skolotāji.

        Ārēji Ūdensvīri mēdz būt aktīvi, sabiedriski, draudzīgi un uz viņiem var paļauties. Tomēr iekšēji viņi ir diezgan mainīgi, viņos notiek it kā dvēseles pārveidošanās, tāpēc viņu attieksme pret cilvēkiem var mainīties. Ūdensvīru neatkarīgā spriest spēja bieži šokē apkārtējos. Ūdensvīriem ir raksturīga gaišredzības spēja, tāpēc viņi ir pastāvīgi un ietiepīgi savu ideju pamatošanā. Neskatoties uz to, ka viņi tiecas uz brīvību un neatkarību, iekšēji ir stingri, tur sevi stingros rāmjos, atrodas daļēji noslēgtībā un izolētībā. Viņiem pastāvīgi notiek iekšējs darbs un pieredzes uzkrāšana. Ūdensvīriem mēdz būt vairāki viedokļi par vienu jautājumu, kas ir labvēlīgi filozofiem, izgudrotājiem, eksperimentu veicējiem, kas apsteidz laikmetu. Starp Ūdensvīriem bieži mēdz būt fantastikas rakstnieki. Ūdensvīri ir neparedzami un arī spēj “uzsprāgt”, viņiem piemīt oriģināls domāšanas veids. Tādi cilvēki prot nodibināt ātrus, negaidītus kontaktus, gan sabiedrībā, gan personīgajā dzīvē.

        Ļoti bieži viņu hobijs ir vienlīdzīgs ar viņa profesiju.

        Augstākie Ūdensvīri ir kā viešņas no nākotnes, kas spēs sevi pilnvērtīgi izpaust jau šajā Ūdensvīra laikmetā.

      Zemākie Ūdensvīri ir anarhisti, manipulatori, viņiem iztrūkst morāli ētiskās normas, viņi ir spēlētāji, patīk izrādīties, spēj veikt necilvēcīgus eksperimentus un izmēģinājumus. Viņi var radīt kaut kādu sistēmu un nolaist to līdz absurdam līmenim. Dažiem Ūdensvīriem patīk tēlot klaunus, izliekas par muļķiem, nabadziņiem.

     Ūdensvīru garīgā problēma ir tajā, ka viņiem nav attīrīta apziņa no iluzorās uztveres. Viņiem kā galvenais garīgajā attīstībā ir jāprot saņemt dievišķās atklāsmes un informāciju, kas nāk kā informācijas plūsma.  

      Ūdensvīra attīstības dinamika ir pastāvīgas un pēkšņas pārmaiņas, iracionālas un oriģinālas, pēc tam lēna un nešaubīga viena viedokļa izvēle.

      Valstis: Krievijas, visa pagāniskā Krievija. No Ūdensvīriem viņiem ir plašā dvēsele, neatkarīgi no tautības, tieksme uz brīvību jebkurā veidā. Sliktākās iezīmes – galējības, kad no sākuma skūpstās, bet pēc tam plēšās. Kanāda, kur dzīvo ļoti daudz ukraiņu un krievu. Bija kādreiz Dienvidslāvija. Vēl ir Etiopoja.

       Karmiskais uzdevums – apgūt saņemto kosmisko informāciju, lai to varētu nodot tālāk citiem saprotamā valodā, ar to palīdzētu kļūt viņiem brīviem un izdarīt pareizo izvēli dzīvē.

       Ūdensvīru slimības: asins slimības, krampji kāju muskuļos un ceļgalos, tromboflebīti. Ūdensvīriem ir svarīgi, lai viņu smadzenes netiktu pārslogotas ar satraukumiem. Ieteicams lietot uzturā asins radošus produktus. Svarīgi sekot savai redzei un nenovest slimības līdz hroniskam stāvoklim. Ieteicams ārstēties ar dabīgajām zālēm (Ūdensvīri prot labi sajust, kādas viņiem zāles ir vajadzīgas). Nepieciešams biežāk atrasties svaigā gaisā, īpaši tur, kur ir ūdens šļakatas vai brīzes. Dzīvnieku ēdienu ieteicams lietot tikai vienu reizi dienā. Ieteicams ir piens, medus, augļi, ogas, zivis, medījumi.

         Populāri cilvēki Ūdensvīri – Galilejs, Šūberts, Visockis, Čapajevs.

       Dzīvoklī Ūdensvīram atbilst guļamistaba vai bērnistaba, kur bērni spēlējas. Ja dzīvoklī nav vietas, tad bērnistaba ir apvienojumā ar guļamistabu, kas bērniem ir kā 7.zīme un viņiem tas patīk.

         Ūdensvīra skaitlis ir 17.

         Ūdensvīri labi sadarbojas ar Dvīņiem un Svariem. Draudzējas Ūdensvīri ar Auniem. Skorpioni priekš Ūdensvīriem ir kā priekšnieki. Mīl viņi Dvīņus, bet Ūdensvīrus mīl Svari, kas attiecībā pret Ūdensvīru ir kā skolotāji. Lauvas viņiem ir kā brāļi, bet Jaunavas jau ir kā nāve. Vērši Ūdensvīriem dod vai nu kapu vai brīvību (caur naudu). Mežāži Ūdensvīriem ir kā slepenie ienaidnieki.

        Sporta veidi: futbols, kur ir daudz neparedzamu un negaidītu situāciju. Laukumā ir 11 spēlētāji, bet Ūdensvīrs ir 11.Zodiaka zīme. Tā kā Saule ir izdzīta, tad katram spēlētājam gribas būt kā galvenajam. Bumba ir izdzītā Saule, bet vārti ir Saturns. Tā kā Plutons atrodas kritienā, tad šeit mēdz būt daudz asiņu-traumu. Tā kā Ūdensvīrs ir saistīts ar ekstremitātēm, tad futbolistiem bieži rodas problēmas ar ceļgaliem un elkoņiem.

 Materiāls sagatavots no P.Globas lekcijām.