Saderība starp zodiaka zīmēm

Iespējams šie zodiaka zīmju raksturojumi vismaz daļēji ļaus izprast partnerus, jo tomēr kaut kādas kopīgas iezīmes darbojas visiem. Protams, tas neatsver katra individuālo dzimšanas karti.

Auns – Vīrietis – nepacietīgs, drosmīgs un pārliecināts, patīk būt par vadoni, reizēm mēdz būt dāsns un līdzjūtīgs, bet tikpat nepacietīgs, egoistisks un prasīgs, ja viņa vēlmes netiek izpildītas uzreiz. Strauji pāriet no viena stāvokļa otrā: tikko bija kaislības iemiesojums, bet pēc minūtes kā ledus. Ja viņš apvainosies vai zaudēs interesi, tad sieviete to uzreiz sajutīs un romānu nāksies sākt no jauna. Kad Auns ir iemīlējies, tad viņam šķiet, ka viņu piemeklējusi pasaules lielākā mīlestība. Viņš ir pilns ar sajūsmu, maigumu un kaisli, atdod sevi iemīļotajai tik cik spēj. Ja arī ārēji viņš var būt mierīgs, tad iekšēji kaisle nekur nepazūd. Ja Auns iemīlas pa īstam, tad viņš paliek uzticīgs savai izredzētajai, bet, ja iemīļotā neuztur viņā ilūziju par to, ka viņa ir princese no pasakas, tad attiecības var izjukt. Ja vīrietis Auns saka, ka mīl, tad tā arī ir. Auns mīl brīvību, tāpēc mājās var pārnākt kad grib, neiedomājaties viņam pārmest, tas var slikti beigties. Viņi ir lieli privātīpašnieki un ļoti greizsirdīgi, tāpēc kaut viens iemīļotās skatiens uz citiem vai nodevība var izraisīt lielu nelaimi, var būt ļoti agresīvs. Nav skops, patīk apdāvināt sievieti, bet ja sāksiet kontrolēt viņa izdevumus, tad strīds garantēts. Neaizskariet viņa „es”, tad viņš var sarunāt ļoti sāpīgus vārdus, kaut arī pēc tam palūgs piedošanu. Mājās viņš ir boss, viņam nepieciešama izskatīga, intelektuāla sieviete, ne tāda, kas visu laiku nodarbosies tikai ar saimniecību.

Auna – Sieviete – vienīgās sievietes no zodiaka, kuras spēj apieties dzīvē bez vīrieša. Tomēr arī viņai ir savs vīrieša ideāls, kaut arī nevienā vīrietī to īsti nespēj atrast, tāpēc pati visu spēj izdarīt, pie tam daudz ātrāk. Ļoti patstāvīgas un spēcīgas sievietes, pašas tiecas iekarot vīrieti. Viņas ir emocionālas un ekspresīvas, tāpēc, ja dzīve vīrietim šķiet garlaicīga un pelēka, tad viņam vajag Auna sievieti. Dzīvespriecīgās Auna sievietes gatavas dalīties ar savu laimi un rūpēties, galvenais izturēt viņai blakus. Viņas tiecas apvienot karjeru ar sadzīves lietām. Viņa ir pārāk patstāvīga, lai nodarbotos tikai ar mājsaimniecību. Vīram ieteicams labāk nestāties viņai ceļā, tad viņa jūs priecēs ar saviem sasniegumiem un būs kā cietoksnis jebkuros jautājumos. Seksā temperamentīgas un spējīgas ar savu kaisli iedegt lielu liesmu. Viņas vairāk novērtēs spēku un tempu nekā ilgu priekšspēli.

Vērsis – vīrietis – pastāvīgs, inerts, ilgi iešūpojas. Darbos uzticams, strādīgs. Mīlestībā pārdzīvo ilgstošas kaislības. Izjūt interesi par seksu, spēcīgs, bet rupjš, šajā jomā iztrūkst spēles un smalkuma. Vērsim ir pirmatnējā, dzīvnieciskā rupjība. Tādi vīrieši var būt ļoti impulsīvi, patiesi. Dusmās un greizsirdībā nikni, asi un rupji.

Vērsis – sieviete – vairāk mierīga un pakļāvīga, nav tik strauja un rupja. No viņas jūtams miers, stabilitāte, patriarhāts, mājīgums. Prot labi saimniekot mājās, audzināt bērnus. Var psiholoģiski izdarīt spiedienu uz partneri, maigi. Nepiedod aizvainojumus, ilgi atceras, var būt viltīga un krāpt, īpaši, ja būs seksuāli neapmierināta, bet ģimeni neizjauks. Šajos gadījumos Vērši-sievietes pie saviem partneriem nav pieķērušās emocionāli, viņus neuzskata par pastāvīgiem, domā pēc shēmas: „Vajag veselībai, bet vīrs impotents, bet labs cilvēks, un pie tam vēl ģimene …” Pie ģimenes ļoti pieķērušās. Daudzas Vērši-sievietes nekrāps, bet vienkārši iegrožos savu dabu un samierināsies.

Dvīņi-vīrieši kā likums – cilvēks ar ilggadēju seksuālo praksi, eksperimentētājs seksā. Viegli uzbudināms, viegli uzsāk jebkuru kontaktu. Ātri iemīlas, bet viņa pietiek tikai uz pirmajiem mirkļiem, ilgstoši kontakti uz viņu smagi iedarbojas: figurāli runājot, viņš kļūst skābs no ilgstošām seksuālām un emocionālām attiecībām. Viena mirkļa cilvēks, viņu tā arī vajag uztvert un izmantot. Sievietes viņi izmanto kā: virēju, mājsaimnieci, savu bērnu māti. Precas vienu reizi, apņem sievu, kas neko nezin par viņa izdarībām. Baumas par Dvīņu-vīriešu mīlestības pārpilnību ir pārspīlētas, tā kā viņi nav tik seksuāli spēcīgi, cik meklē jaunas izjūtas un pārmaiņas. Viņi ir ziņkārīgi un viņu garša ir daudzveidīga. Viegli attiecas pret iespēju uzsākt dažādus mīlas sakarus, neredz tajā neko sliktu. Interese vairāk ir izzinoša rakstura. Spējīgi uz pēkšņu emocionālu uzliesmojumu, bet nespēj to ilgstoši uzturēt, ja vien netrāpās kāda spoža partnere, kas spējīga viņu iedvesmot. Dvīņiem ir nepieciešamība pēc iedvesmas. Viņi ir īsti Don Žuani, bet ne Alfonsi. Sievietē meklē ideālu, viegli attiecas pret saviem sānsoļiem. Ģimenes attiecības ir viens, bet mīlas piedzīvojumi ir personīgā darīšana, tas ir, ģimene un mīlestība ir dažādas lietas. Neviens nespēj līdzināties Dvīņiem viņu vieglajām attiecībām, ar viņiem var labi pavadīt laiku un pēc tam ne par ko nenožēlot (vajag tikai izvēlēties tipisku DvīniJ). Ja Dvīnis nav „tīrs”, tad viņš var būt arī kluss, histērisks, mocīties no savas nepastāvības, tad viņš vairs nebūs viegls kontaktos. Ja Dvīnis ir ar Vērša piejaukumu, tad viņš būs kompāniju mīļotājs, bet nedaudz aprobežots, piezemēts. Visa enerģijai aizies ģimenei, komercijai. Jebkurš tipisks Dvīnis labi attiecas pret sievu, uztver to par draugu, savu iemīlēšanos uzskata par „ražošanas izdevumiem”, savos grēkos labi prot izlocīties, neiesaistoties nekādos skaidrojumos, to visu sagroza tā it kā nekas nebūtu noticis un vēl pie tam citus apvainos.

Dvīnis-sieviete – ārēji kustīga, viegla, pļāpa, rada iespaidu, ka ir pieejama, bet tas tā nav, jo seksualitātes viņās ir maz. Viegli uzsāk kontaktus, patīk flirtēt, var vienlaicīgi vairākiem sagrozīt galvu, bet seksuālās attiecībās viņas negūst gandarījumu. Patīk aizrauties ar cilvēkiem, jauniem kontaktiem. Viņas piekūst no partnera, meklē jaunu, tad atkal piekūst, jo salīdzina ar iepriekšējo, pie kura jau pieķērusies. Dvīņi vienmēr meklē spožumu, nespēj izturēt garlaicīgus un neinteresantus partnerus, garlaicīgu mīlestību. Tieksme uz jebkuriem jauniem piedzīvojumiem seksā, tad arī maina partnerus. Laulībās stabilas, tās noslēdz pēc 25-27 gadu vecuma, jo jāizbauda dzīve. Agras laulības ātri izjūk. Raksturīga paaugstināta pienākuma sajūta, tie ir lietišķi cilvēki, labi zina kas un par cik. Dvīņi – labi sarunu biedri, kā draugi nedaudz sliktāk, jo nevar uzticēt noslēpumus, viņiem patīk tenkot, tā ir viņu vājā vieta. Pamatā jauki cilvēki, nepiemin ļaunu, var būt histēriski, ja nav sabiedrības un nav iespējas apmainīties ar viedokļiem. Aizvainojumus piedod ātri un viegli. Laulībās nepieciešama spēcīga personība, kas viņus balstītu.

Vēzis-vīrietis – noslēpumains, mistisks, pievilcīgs, bet tas viss zināmā mērā ir uzspēlēts. Savos dvēseles dziļumos viņš ir nepārliecināts par sevi un to maskē, spēlējot uz cilvēku dvēseļu jūtīgām stīgām. Mēdz būt arī klusie, kautrīgie vēži, dažreiz pat šķiet nomākts, bet tas ir maldīgs priekšstats. Vēži ātri apvainojas, viegli ievainojami, jūtīgi. Seksuālā sfērā dominē vēlme piesiet sev, piesaistīt sev maksimālu uzmanību. Izveicīgi un prasmīgi sieviešu pavedinātāji. Tipiski Vēži šajā jautājumā ir lieli virtuozi. Rīkojas maigi, augstprātīgi, neuzbāzīgi. Prot aizmālēt acis, pie tam pēc sejas neko nevarēs pateikt. Labi izjūt sievietes dvēseli. Katrā Vēzī ir seksuālā neapmierinātība, kas nāk no dziļa mātes kompleksa. Patīk koķetēt, piesola mīlestībā vairāk nekā spēj dot. Mīlestībā ne īpaši pastāvīgi, tāpēc tiecas pie enerģiskām, spēcīgām un seksuālām sievietēm. Kopdzīvei meklē mierīgas, uzticīgas, vecākas sievietes ar vīrišķīgu raksturu, īpaši tiecas uz sievietēm Ūdensvīriem. Vēži ir pieraduši, ka izvēlas viņus. Aktīvas sievietes uzķeras uz Vēžiem ar noslēpumainu izskatu, izvēlas viņus un piespiež viņus apprecēties. Vēži ir inerti, nepārliecināti, reizēm uztrenē sev muskuļus, kas ir kā kompensācija. Var ilgi skatīties spogulī uz sevi, zīmējas. Vēži vienmēr zina ko dara, pat ejot uz nelietību, nodevību. Pēc tam savus grēciņus viņš kompensēs ar paaugstinātām rūpēm par sievu vai mīļāko. Vēži bieži maina partnerus, sievas.  Ļauj sievietei sevi vadīt, patīk sociāli aktīvas sievietes.

Vēži – sievietes – patīk sēdēt mājās, būt ar ģimeni. Pārliecināta par sevi. Patīk visu darīt savās mājās. Var daudz melot, ilgi atceras ļaunu, var arī atriebties. Pie vīriešiem ļoti pieķeras, arī pie saviem bērniem, bet tas nenozīmē, ka viņas labi saprotas ar bērniem. Savus bērnus vairāk sāk ievērot tad, kad viņi jau ir pieauguši. Ar bērniem ir aukstas attiecības, pieaugušiem vairāk palīdz, arī ar mazbērniem ir saspringtas attiecības, nav dabiskas. Kad bērni un mazbērni ir pieauguši, tad visu laiku ekspluatē motīvu „tu man esi parādā”. Sievietēm vairāk patīk muskuļoti un neaptēsti partneri, lai tikai nestaigātu apkārt, tikai strādātu un visu nestu mājās. Vēža sievietei nav svarīgs partnera prāts. Raksturīgākā īpašība – patoloģisks skopums, sevi visur iegrožos. Sievietes seksuālas un patīk slepenas aizraušanās. Viņa gan ir slikta mīļākā dēļ Saturna kompleksa, jo nespēj atslābināties.

Lauva – vīrietis – sarežģīta, pretrunīga daba: lepns, izturīgs, tiecas uz spožumu, slimīgi ievainojams, dod priekšroku lepnai vientulībai un apvainotai patmīlībai. Tas ir vieglāk nekā iet situācijas pavadā. Tāpēc bieži paliek vieni, nespēj atbrīvoties no sava lepnuma. No otras puses, vilkt smagas laulības saiti vieglāk, nekā to saraut, jo mājas sajūta daudz ko nozīmē. Lauva ir karsts, impulsīvas, bet atšķirībā no Auna prot nogaidīt. Seksā piekāpīgs, pieķeras vienai partnerei. Spējīgs uz daudz dziļākām jūtām nekā Auns. Lauvas tiecas piesaistīt sev tās sievietes uzmanību, kuru viņi spētu apdāvināt un pārtaisīt pēc sava prāta. Lauva ir lielisks apjūsmotājs, smalks mīļākais, īpaši sākumā, kad sieviete jāiekaro. Pret sievu attiecas pilnīgi savādāk – viņa ir mājas interjera daļa, cilvēks, kas dzīvo viņa aurā un priekš viņa. Var būt nepacietīgi, prasīgi, despotiski, pakļaut savu sievu, jo uzskata to par savu īpašumu. Piespiež dzīvot ar savām interesēm, savu gaumi un uzskatiem. Bet to priekšā, kuras viņš nespēja saberzt pulverī, saņem pretī, iežmiedz asti, kļūstot par kaķiem, vai arī uzvedas vētraini, atļaujas rīkoties slikti. Lauvām ir daudz dīvainību, iegribu un vēlmju. Viņš ir kaprīzs, izlutināts cilvēks, bet mīl karsti un patiesi. Ar gadiem nemainās, lai arī kā viņu dzīve mainītu.

Lauvas – sievietes – uzstājīgas, aktīvas, tieksme uz spožumu, apkārtējo uzmanību, vīzdegunīgi uzvedas. Patīk sevi redzēt uz pjedestāla. Mīlestībā, neskatoties uz  lielo uzliesmojumu, nekad nenolaižas līdz zemākajam līmenim, kuru sev izvēlējusi. Partnerim atdodas jūtās pilnīgi, to pašu sagaida no viņa. Lauvenes ir ļoti privātīpašnieciskas, koķetas, apburošas, labi zina savu mēru un prot laicīgi atkāpties no mērķa. Bez pamata nebūs greizsirdīgas. Lauvas mēdz būt frigidas, neskatoties uz viņu emocionālo impulsu, sekss ir mazāk svarīgs. Šajā sfērā augstumos mēdz būt tikai aizraušanās brīžos.

Jaunava – vīrietis – nav seksuāls, šo trūkumu labi slēpj, pārvēršot mīlas dēkas sporta veidā. Tīra jūtīguma viņiem nav un pat nevar būt.  Cenšas daudz paņemt no partnera. Jaunavai patīk eksperimentēt mīlestība, bet šī joma nav viņu stihija. Greizsirdība ir tikai dēļ godkāres: „Kā tā ir cits, nevis es” – viņš ir aizskarts, tāpēc centīsies panākt savu. Sadzīves apstākļos var pat neievērot sievieti, bet, ja viņa kļūs pievilcīga, pievērš sev uzmanību, tad jaunavai nostrādā īpašnieka komplekss. Ģimenes dzīvē uzvedas kā sievietes, uzrīko histērijas, tirda mājiniekus sīkumu dēļ, īpaši saistībā ar kārtību. Tipisks Jaunava-vīrietis ir īdzīgs, čīkst, mūžīgi neapmierināts: „Viss ir slikti, naudas nav, dzīve beidzas, lietas nav savās vietās …” Viņš ir labs saimnieks – mājās visur ir krājumi, viss piesists, atrodas savās vietās. Jo vairāk viņš dara, jo vairāk arī pārmet, uztverot savus labos darbus kā nastu, piemin tos, izrāda visas savas labākās īpašības. Ja gadās spēcīga sieviete, tad viņš kļūst kontrolējams. Jaunava vīrietis spēj apburt, piesaistīt sev uzmanību. Īpaši attiecībās ar bērniem. Palīdz draugiem, kas nonākuši nelaimē. Ar viņiem jābūt īpaši stingriem, savādāk viņi izlaižas.

Jaunavas – sievietes – praktiska, vienmēr koķeta, izvēlīga partneros. Vienmēr meklē kaut ko labāku, īpaši materiālās lietās, var izvēlēties visu dzīvi un nekad neizvēlēties. Ja tomēr laulības notiks, tad tās beidzas ar vīra sīkajiem pārmetumiem. Vīri reti kad spēj izturēt sievietes Jaunavas. Tomēr ģimenes dzīve var būt ļoti laimīga, jo tā ir sieviete – krājkase. Ja ir spēcīgs partneris, tad sieviete Jaunava kļūst maiga, mīļa un jauka mājsaimniece, kura nespēs runāt pretī savam vīram, kaut arī aprunās viņu ar savām draudzenēm. Var pat rakstīt anonīmas vēstules uz vīra darbu par to kāds viņš ir tirāns, uzurpators. Jaunavas vienmēr savu vīru pasniedz sliktāku nekā viņš ir. Klausoties viņā nevar saprast kā ar tādu vīri var dzīvot. Jaunava pati īsti nezina ko grib, viņai traucē sīkumainība. Ar savu koķetēriju viņa slēpj savu frigiditāti, tomēr gana virtuozi sajauc vīriešiem galvu. Patīk tērēt naudu apģērbos un juvelierizstrādājumos. Pret bērniem attiecas ļoti gādīgi un rūpīgi. Cenšas viņus visādi attīstīt, vadāt uz dažādiem pulciņiem. Viņai svarīgi, lai visi mājās būtu paēduši, viss nokopts, izmazgāts, necieš dzērājus. Viņai ir izmeklētāja deguns, tāpēc vienmēr sajutīs kur paslēpta dzira.

Svari – vīrietis – nereti krīt histērijās, ielaižas kautiņos. Tādas galējības – no galantuma, laipnības līdz histērijai un kautiņiem – parāda to, ka Svari – ir svārstīga zīme, kaut arī savos uzskatos un rīcībā pārsvarā ir smalka mēra izjūta. Mīlestībā viņus nevar nosaukt par seksuāliem, tā ir estētiska zīme, kas mīl skaistumu attiecībās, rupjība, neatlaidība seksā viņus ievaino, jutība zūd. Prot skaisti aplidot sievieti, ir uzstājīgi un veikli pierunātāji, bet tiklīdz sieviete ir iekarota, tad īsti nezin ko tālāk darīt. Tāpēc šajā brīdī, ja sieviete ir iemīlējusies Svaros, tad jāņem iniciatīva savās rokās. Savu interesi par sievietēm nezaudē līdz sirmam vecumam, tāpēc bieži nonāk neērtās situācijās. No sievas ir ļoti prasīgs – jābūt kārtīgai, uzpostai, skaistai, nedrīkst būt nekārtība mājās, bet pats var būt diezgan pretējs – mētāt pa zemi savu apģērbu, būt nekārtīgs.

Svari – sievietes tēlo augstākās sabiedrības dāmas – patīk izrādīt manieres, saspiežot lūpas, notur sevī smaidu, smiekli ir bez skaņas. Svaru sieviete var būt aristokrātiska dāma, ar sākotnējām labām manierēm, bet var būt arī ar provincietes manierēm, tad tās ir briesmīgas un izskatās nedabiskas. Svaru sievietes vienmēr tiecas uz skaistiem, izskatīgiem partneriem. Neskatoties uz Venēru, viņas nav seksuālas, bet jūtīgas un emocionālas, ar ko kompensē savu trūkumu. Patīk, ka viņas aplido, kad tas neiziet saprāta robežas un ir skaisti. Laulības ir noturīgas, ja nesaskaņas ģimenē nesasniedz lielu asumu, savādāk Svari var sākt svārstīties, jo necieš konfliktus ģimenē. Viņi gan tiecas visiem spēkiem saglabāt mieru, bet ja redz, ka visi centieni bezjēdzīgi, tad veselais saprāts ņem virsroku un viņi pārtrauc attiecības. Svari konfliktos slikti uzvedās, jo jau iepriekš ir pārliecināti par savu taisnību, tāpēc viņus pārliecināt par kaut ko ir neiespējami, iebildumus uztver ar aizvainotu nevainību. Gardēži ēdienos un mīlestībā, kur tiecas paildzināt baudu.

Skorpions – vīrietis – kaislīgs, seksuāls, bieži nepārspējams, nepacietīgs. Bez partneres kļūst par briesmīgu cilvēku. Prot sevi savaldīt un iekšēji transformēt savu spēcīgo enerģiju. Var būt ļoti smags, caururbjošs skatiens, var būt sadistisks. Redz visam cauri, pie tam pārsvarā slikto. Vienmēr iekšēji piesardzīgs un aizdomīgs, bieži meklē slepenus ienaidniekus. Ļoti jūtīgs, neuzticīgs, kas sajūt briesmas. Viņu var ietekmēt, bet arī pats spēj pakļaut sev citus. Savu partneri tur pastāvīgā spriedzē, pats mokās no savas mīlestības. Kad grib kādu iekarot, tad kļūst salkans, maigs, laipns, vēlmē sev piesaistīt darbojas milzīgs spēks, kā žņaudzējčūska uz trusīti. Patīk sēdēt mājās un bieži iekšēji mocīties. Mīlestībā ir lēns, patīk baudīt ar garšu, reti kad kļūst rupjš, tas viņus nogurdina. Vieglums attiecībās nogurdina, tad sākas depresija. Partnerei jāpieder pilnībā vīrietim. Ļoti greizsirdīgs. Psiholoģiski noturīgs un stabils, bet arī vairāk agresīvs, cinisks un ironisks.

Skorpions – sieviete – viņai piemīt apburošs skaistums, lepna un pārliecināta par sevi, sievišķība ir viens no viņas ieročiem. Dažas līdzinās maigam pūkainam kaķēnam, pietiek ar viņu iepazīties tuvāk un iepazīsiet viņa asos nadziņus.  Ja jums nav nopietnu nolūku, tad netērējiet velti laiku, jo viņa redz jūs cauri. Viņai pietiek kārtīgi ieskatīties vīrietim acīs, kad viņš tiek nohipnotizēts. Viņas gaita ir plūstoša un pavedinoša. Savu izredzēto viņa atpazīst ar savu sesto maņu, viņai patīk spēcīgi, skaisti, gudri un vīrišķīgi. Visas viņas kaislības ir aizsargātas aiz ārējas aukstasinības. Prot labi glabāt citu noslēpumus un arī savus nevienam nestāstīs pat savam vīram ne. Ciena spēcīgas personības un ienīst vājos. Mājas galvenajam jābūt vīrietim, bet viņa var palīdzēt sasniegt izvēlēto mērķi. Lai arī kā viņa attiektos pret savu vīru mājās, tomēr cilvēkos viņu aizstāvēs kā varoni. Skorpiona sievietēm ļoti patīk mājās kārtība, visam jāspīd un jālaistās. Greizsirdībai nav robežu, tāpat kā ilgi var atcerēties ļaunu. Ja kaut kas nenotiek pēc viņas prāta, tad dusmas var nākt ārā kā vulkāna izvirdums. Spēj ilgi neieredzēt vai kaislīgi mīlēt. Viņas rīcība ir neparedzama.

Strēlnieks – vīrietis – mednieks, sportists, piemīt milzīga dzīves enerģija un optimisms. Viņam piemīt it kā divas sejas: viena – darbinieks, kas prot būt stingrs un saprātīgi prasīgs (pie tam neizvēlas izteicienus), ar lielu atbildības sajūtu. Otra – mīlas avantūrists. Pret laulībām attiecas kā pret nepieciešamu institūtu. Viņš reti kad ar kuru sadzīvo, tomēr viegli iesaistās dažādos seksuālajos kontaktos un viegli arī tos pārtrauc. Viņš nebūs aktīvs mīlas piedzīvojumu meklētājs, tie paši viņu atrod (vasarnīcā, komandējumā, medībās, zvejā, darbā, bēniņos, vienalga kur). Tas notiek ne no seksuālās enerģijas pārpilnības (sekss kā tāds viņam nav vajadzīgs, tas ir tikai kā dzīves garšviela), bet no ideālisma, vēlmes atrast savu ideālo partneri. Savu sievu viņš nekrāps (to izvēlas tādu, kas dzīvo vienā ritmā ar viņu), ja vien pati dzīve to neveicina, tiklīdz viņam būs vairāk brīva laika, tad to viņš patērēs sievietēm, jo viņš taču ir mednieks. Ilgi paliek jauni, pat padzīvojušā vecumā. Ārēji saglabā respektablu izskatu, ar ko iekaro sievietes. Vairāk patīk gados jaunākas sievietes. Strēlnieki mēdz būt daudzu ģimeņu tēvi, kuras izkaisītas pa dažādiem dzīvokļiem. Darbā parasti pret sekretārēm attiecas kā pret vieglas uzvedības sievietēm un centīsies tām uzmākties. Lai arī ko un kā viņi sastrādātu mīlestībā, tomēr vēlāk neko nenožēlos. Strēlniekus varētu uzskatīt par bruņiniekiem, ja nebūtu tāda viegla attieksme pret mīlas piedzīvojumiem.

Strēlnieki – sievietes – mīlestībā lielas ideālistes, partneri izvēlas pēc sava ideāla un uzliek augstu uz pjedestāla. Par savu ideālu cīnīsies līdz pēdējam un šeit neviena nespēs ar viņu sacensties. Strēlnieces izvēlas vislabākos partnerus un vājākus par sevi. Viņas kārtīgi notēmē, izgrūstot un sabradājot savas sāncenses līdz pilnīgai uzvarai. Iekarojot savu izredzēto, Strēlnieces ātri vien viļas viņā, nomet no pjedestāla un tikpat nežēlīgi sabradā. Savās jūtās sieviete ir patiesa, impulsīva, viņai nav seksuālu kompleksu, reti kad mokās aiz mīlestības. Veiksmīga savienība viņai var būt ar vīrieti, kas cieš no nepilnvērtības kompleksa, bet tikai ne laulības, jo tas ļauj šķirties mierīgi, bez konfliktiem. Personīgajās neveiksmēs viņām šķiet, ka viņām neveicas, ka viņas nesaprot. Cilvēkus, kuri grib viņai palīdzēt, uzskata, ka uzspiež savu gribu, tad kļūst nekaunīgas, tādēļ labāk nestāties viņām ceļā. Strēlnieces var būt neticami skopas un tērēt naudu izklaidēm. Māja var būt piebāzta ar nevajadzīgām mantām, kuras nopirktas tikai tādēļ, ka tādas ir draudzenēm. Viņās ir vēlme iekarot, tās ir sievietes amazones, mednieces. Nav pārāk seksuālas, vairāk interesē iekarošanas process, kā medības, dažādība. Tiklīdz iekaro, tā var zust interese.

Mežāzis – vīrietis – ļoti lēni emocionāli attīstās, vēlu apzinās savu briedumu, ilgs attīstības ceļš, bet stabils un ietiepīgs. No visa, ko uzsāk un sākumā mēģina atsakās, bet vēlāk pie tā paša nonāk. Emocijas apslēptas. Viņiem vienmēr ir mērķis, kura dēļ var upurēt savu privāto dzīvi. To viņi slēpj. Nepatīk cilvēki ar atvērtu dvēseli, bet savās mīlas attiecībās saistās tieši ar tādām sievietēm. Sentimentāli, sievietē redz savu ideālu, bet ir pietiekami saprātīgi, lai saskatītu arī to, ka ideāls neatbilst patiesībai, tāpēc skaidri nodala savus romantiskos sapņus no reālās dzīves. Mežāži attiecas pret laulībām kā pret krājgrāmatiņu, uzskatot šādu dzīves formu par ērtu un uzticamu. Precas parasti vēlu, šajā zīmē ir daudz vecpuišu. Agras laulības rada daudz vilšanās, jo izvēlas neīstās sievietes. Reizēm mēdz spert sānsoļus dēļ savas izvirtības, bet nepatīk par to atcerēties un parasti izdzēš to no savas atmiņas. Seksuāli ļoti spēcīgi, var nonākt līdz izvirtībai, tāpēc atļaujas ļoti daudz ko, bet paši par to nepriecājas. Mīlestībā var ilgi paciest un pielāgoties.

Mežāzis – sieviete – līdzīga mēžāža vīrietim pēc sava rakstura, bet vairāk uzstājīga. Lietišķa, racionāla, ar skaidru skatu uz dzīvi, piemīt auksts aprēķina prāts un temperaments, nepiekritīs avantūrām. Var mīlēt un pieķerties vīrietim, bet viņas augstās prasības un kritēriji neļaus izvēlēties partneri, kas neatbildīs viņas parametriem. Partnerim jāiziet stingrs eksāmens, jo viņa izvēlas vīru pēc principa: „Kļūsti tāds kādu es gribu”. Viņa grib pārtaisīt vīrieti pēc sava stereotipa, un citu viņai nevajag. Izvēlas ļoti prasmīgi, var pielāgoties partnerim, bet nekad neļaus sevi komandēt. Seksuāla, viņas prasības ir ierobežotas, viņai nepatīk dažādība, eksperimenti. Bērnu dēļ var upurēt visu, bet attiecas pret viņiem egoistiski, neievērojot viņu vēlmes un intereses. Mēžaži ir despoti tāpēc apkārtējiem ir grūti ar viņiem.

Ūdensvīrs – vīrietis – ārēji maz izrāda savas seksuālās emocijas, tāpēc daudzas sievietes viņiem to pārmet. Mīlestība un laulības spēlē noteiktu lomu viņu dzīvē. Pret laulībām attiecās brīvi, ļoti nogurst no vienveidīgas ģimenes dzīves, tāpēc tiecas atjaunot attiecības. Ļoti viegli flirtē, pie tam katrā mīlas romānā gūtās emocijas neatstāj nekādu pēdu, tas ir nepieciešams, lai atsvaidzinātu un atjaunotu savu jutekliskumu. Laulībās, ģimenē ūdensvīrs nemainās, tāpēc nav jābaidās, ka viņš emocionāli aizraujas ar citām. Seksuālās problēmas nav tik svarīgas, ja vien viņš dziļi neizjūt partneri, tad nesatuvosies. Ūdensvīri ļoti dīvaini izjūt savu seksualitāti. Emocionālā pacēlumā viņš spējīgs izjust spēcīgas mīlas jūtas, bet tās var neaizskart seksuālos centrus. Ūdensvīram raksturīga liela pieķeršanās pie mīlas objekta. Ja viņš ir aizskarts līdz sirds dziļumiem, tad tas neizpaudīsies spilgti, bet viņš var mīlēt ilgi, pat tikai vienu. Ārēji ūdensvīrs to var arī slēpt, pasmejoties par savu mīlas objektu, jo neuzskata par vajadzīgu izrādīt savas jūtas, to arī necieš citos. Pastāvīgs viņš ir tikai ar tām, kuras viņu patiešām mīl, bet sevi iekšēji neatklāj. Savas patiesās jūtas vienmēr slēpj, pat sabiedrībā savu pieķeršanos nekādi neizrāda, ir vienveidīgs un garlaicīgs. Tāpēc tuvākie viņu nesaprot. Ūdensvīram ļoti grūti izdarīt izvēli, vienmēr kaut kas ir ne tā. Viņš reti kad būs šķiršanās iniciators laulībās. Vairāk iet situācijas pavadā. Ģimenes dzīvē parasti ir sliņķis un necenšas neko darīt, ja vien ir iedvesma. Uz nestabilām attiecībām var arī atmest ar roku un pat necensties tās nokārtot. Pret strīdiem un konfliktiem viņa ierocis ir humors – smalks un neuzbāzīgs. Ja viņš būs slikti audzināts, tad laulībās būs kā liels pārbaudījums.

Ūdensvīri – sievietes – ļoti daudz kopīga ar šīs zīmes vīriešiem. Vairāk atklāta, sabiedriskāka, vairāk ekspansīva. Kontaktos uzstājīga, uzspiež savu viedokli. Var būt arī auksta, asa, komandējoša. Laulībās bieži vien nākas būt par vīrieti mājās. Bieži ļoti pieķeras savam mīļotajam. Ārēji sieviete var būt asa un nesaudzē savus partnerus, neiet viņiem pavadā, nepiekāpjas. Nepatīk ilglaicīgi un nogurdinoši strīdi. Dod priekšroku neatkarībai un asi uztver, ja kāds viņu grib pataisīt par savu īpašumu. Sievietes ūdensvīrus nevar stipri iežēlināt, īpaši ja „čīkstēs” vai izliksies. Viņas uz to nereaģē. Viņām patīk spēcīgi vīrieši, īpaši ja to spēks ir apslēpta. Bieži iesaistās attiecībās ar Vēža zīmē dzimušiem vīriešiem, otrādi gan tas reti notiek. Bērnu dzīvē cenšas neiejaukties, var dot tikai padomus, izteikt savu viedokli, bet ne vairāk. Ļoti labi jūt falšas emocijas. Neskatoties uz ārēju atsvešinātību, ūdensvīri (abi dzimumi) visiem dod savu vērtējumu, uzkar cenas zīmi ar labu vai sliktu attieksmi.

Zivis – vīrietis – ļoti ērts mājas dzīvei: uz veikalu aizies, uzkops, ja viņu palūgs, tomēr bez lūgšanas neko neizdarīs. Sliktākie šīs zīmes pārstāvji ir vienkārši atkritēji. Viņš tiecas dzīvot saticīgi ģimenē, bērni viņu mīl, iespējams tāpēc, ka viņš liekas tāds pats bērns kā viņi. Kaut arī viņš ir miermīlīgs, tomēr dzīvot ar viņu kopā ir grūti. Zivīs ir divi tipi – aktīvais un pasīvais. Pasīvie – ģimenes dzīvē bieži vien ir pašaizliedzīgs, kūtrs un vienaldzīgs. Ģimenē jūtas ļoti labi, tiecas visu izdarīt. Parasti tie ir vīri „zem papēža”. Ārēji viņi izskatās ļoti dīvaini, liekas, ka viņi ir flegmātiķi: kūtri, vienaldzīgi, apdzisis acu skatiens, iegājis sevī. Mēdz būt nervozi un histēriski. Pasīvās Zivis reti kad maina savus partnerus, nevis tādēļ, ka negribas, bet viņām ir slinkums. Aktīvās zivis seksuāli ir ļoti aktīvas, nekārtīgas, spējīgas uz nevaldāmu seksu, visādiem eksperimentiem mīlestībā. Viņiem patiktu arī grupveida sekss, var izmēģināt visādas nekrietnības, viņas uz to velk. Ja viņi sāk iet pa šo ceļu, tad drīz vien kļūst par seksuālajiem maniakiem. No sākuma tie ir parasti „meitu ģēģeri”, bet pēc 50 gadiem citas tēmas vienkārši neatzīst. Citās sarunu tēmās kļūst miegaini, ieiet sevī. Sarunās par seksu uzreiz atmostas, maina savu uzvedību: viņus uz to var „nopirkt”, kā Vēršus sarunā par ēdienu. Kaut arī piemīt liela aktivitāte, tomēr ātri nogurst, slēpj lielu seksuālu kompleksu. Var nesadzīvot ne ar vienu sievieti, bieži maina partneres, baidās no sava vīrietības trūkuma. Viņu erotiskie sapņi un fantāzijas reti kad piedzīvo realitāti: tā parasti ir daudz blāvāka, nekā paši iedomājas. Aktīvās zivis nelaiž garām dzīves labumus, baudu, saprot sievietes, jūt kā viņas var pavedināt, rīkojas maigi, sentimentāli. Viņiem ir atslēga uz sievietes sirdi, kaut arī ne visas viņu manieres sievietēm ir pieņemamas. Aiz šīs aktīvās pozīcijas ir gausums, kūtrums. Pat visaktīvākajām Zivīm pietrūkst vīrietības, stingruma.

Zivis – sievietes – ļoti daudzveidīgas. Viņām raksturīgas erotiskās fantāzijas, kas uzbudina, satrauc, patīk romantiskie ideāli. Bieži vien tie ir nereāli sapņi. Apziņa ir nedaudz aizmiglota un atrauta no pasaules. Pārējā dzīvē Zivis-sieviete ir vairāk praktiska nekā vīrietis. Viņa vienmēr būs ar kaut ko neapmierināta, melanholiska, atsvešināta, uzskatīs, ka viņai laulības ir nepaveicies. Acu skatiens Zivīm ir it kā bez kontakta, nav skaidrs. Var būt ļoti kaprīzas, nenosvērtas, reizēm nevaldāmas, kas atkarīgs no viņu emocionālā pacēluma vai krituma. Zivīm patīk spēlēt mīlas rotaļas jebkurā daudzumā ar jebkuru partneri. Ja viņām nav kontroles, tad tās „izplūst”, kļūst gausas emocionāli un arī uzvedībā. Ja viņām ir savs iekšējais kodols, tad Zivs ir spēcīga, bet šo kodolu jāveido no bērnības, bet vēlāk – laulības dzīvē. Laulības audzina Zivis. Ja nepaveicas pirmajā mīlestībā, tad jūtas visu mūžu nelaimīga. Zivīm ir nepieciešams zināt un sajust to, kuru mīl. Viņām nepieciešama abpusēja atklātība, necieš, ja partneris noslēdzas. Ļoti cieš, ja partneris neatbilst viņu ideālam. Neprot sevi kontrolēt, no lieliem pārdzīvojumiem var arī nomirt, ja partneris vairs neatbilst ideālam. Bieži paliek ar partneri aiz līdzjūtības, sentimenta, no tā var iekšēji ļoti ciest, mocīt sevi un arī partneri. Ja laulības neapmierina, tad emocijas notrulinās un viņas ieiet sevī, pēc tam kļūst kā ledus gabali.

Tas ir tulkojums no grāmatas: „Viņš, viņa un zvaigznes”, P.Globa.