Horoskops

Cilvēkam piedzimstot, konkrētā laikā, ieslēdzās horoskops, kas parāda cilvēka sadzīves notikumus. Horoskops ļauj noteikt kādas mācību stundas cilvēkam ir paredzamas dzīvē. Kur ir vairāk sevi jāattīsta, pie kā vairāk jāpiestrādā. Mēs katrs piedzimstat jau ar savu bagāžu, iepriekšējo dzīvju uzkrājumu un pieredzi gan pozitīvu, gan negatīvu.

        Avestas astroloģijā horoskops tiek iedalīts 12 mājās. Tās ataino visas dzīves sfēras. Horoskops ļauj izprast ikdienas dzīves problēmas, parāda vājās vietas, kur jāveic izmaiņas sevī, savā attieksmē, domāšanā. Ja cilvēks tiecas norobežoties no savām problēmām, bēgt un nerisināt, tad agri vai vēlu dzīve nostāda fakta priekšā. Savs horoskops būtu jāzina katram cilvēkam, tas atvieglotu viņa dzīvi, ļautu pilnvērtīgi realizēt savu potenciālu, virzīties atbilstoši savam augstākajam uzdevumam. Ja, piemēram, cilvēkam ir vāja pirmā māja, kas atbild par viņa paša personību, tur atrodas vairākas planētas, kuru statuss ir negatīvs vai arī vājš, tad viņš ir nepārliecināts par sevi cilvēks, līdz ar to arī nespēj dzīvē daudz ko sasniegt. Pirmā māja ir pati svarīgākā horoskopā, jo tā parāda cilvēka “es” – kāds es esmu. Vāja rakstura cilvēkiem pārsvarā negribas uzņemties atbildību par savu dzīvi, pašiem mainīties, viņiem gribas lai izmainās visi apkārtējie.

       Lai izveidotu horoskopu nepieciešams zināt precīzu dzimšanas laiku un vietu, protams arī datumu. Tas ir ļoti stingrs nosacījums attiecībā uz laiku, jo māju robežas virzās ar ātrumu aptuveni 4 minūtes. Vairums cilvēku nezina savu dzimšanas laiku, tāpēc ir iespēja veikt horoskopa laika precizēšanu jeb rektifikāciju pēc svarīgiem dzīves notikumiem (bērnu dzimšana, avārijas, katastrofas, augstskolas beigšana, dzīves vietas maiņa, tuvinieku nāve, smagas operācijas).

       Horoskopa pamatu veido protams pati kosmogramma un māju izvietojums zīmēs. Katrai mājai var noteikt sākumu – ar ko viss sāksies, centru – kāds ir mērķis un beigas – ar ko viss beigsies. Horoskopā planētām var noteikt afētisko statusu, kas parāda kā veidosies situācijas – viegli vai ar grūtībām, un arī citu analītisku informāciju. Standartā lielu daļu informācijas par cilvēka horoskopu nemaz negatavo, jo tas ir gana darbietilpīgi. Protams, ja cilvēks vēlas zināt par sevi pilnīgi visu, tad pilna horoskopa analīze var aizņemt ilgāku laiku.