Haras līnija

Ļoti daudziem cilvēkiem pasaulē ir grūtības atrast savu pielietojumu dzīvē. Cilvēki nezin jeb neizjūt savu dzīves uzdevumu. Viņus vada bailes, nepiepildītas vēlmes rada nožēlu un depresiju. Tomēr katrs cilvēks uz šīs Zemes ir dzimis lai radītu, lai pats sevi radoši realizētu, piepildītu savu karmisko uzdevumu ar patiesu prieku un gandarījumu. Vairumā gadījumu tā nav. Cilvēkiem, bieži iestājoties pusmūža krīzei, rodas sapratne, ka tas ko viņi dara nedod dvēseles piepildījumu pēc tā, kādēļ viņi ir nākuši šajā pasaulē. Protams, varam vainot vecāku audzināšanu, skolas ietekmi, vienaudžus un līdzcilvēkus. Kad arī cilvēks noskaidro savus patiesos mērķus, piemēram, pie astrologa, arī tad viņam ir grūtības to realizācijā, jo tas ir jājūt sevī. Kad cilvēks ir pilnīgā saskaņā ar savu garīgo un patieso mērķi, viņam nav nekādu problēmu un jautājumu kā to piepildīt savā dzīvē.

Kas traucē cilvēkiem būt patiesiem un realizēt savus mērķus un uzdevumus?

Kad cilvēkam nav sabalansēta aura, tā veidojas šķība, ar izliekumiem, viņam nav sasaistes ar Zemi. Nav pamata zem kājām, tādēļ, tiklīdz viņš ir atrauts un sagrozīts, tā ir grūtības būt sabalansētam.

Katram cilvēkam ir sava Haras līnija, kura ideālā variantā iet cauri cilvēka ķermenim kā zelta stars un ir savienota ar Zemes kodolu un augšā kā garīgā saikne ar augstāko. Kā svarīgākais koncentrācijas punkts ķermenī ir Djaņ-tjaņ vēderā, kas ir spēka centrs, kur koncentrējas Haras spēks. Austrumu cīņas mākslā šo punktu stingri trenē.

Hara līnija eksistē nodomu dimensijā. Tas ir spēka apvidus iekš fiziskā ķermeņa, ko satur Djaņ-tjaņ. Ir viena nots, ar kuru cilvēka fiziskais ķermenis pametis mātes Zemes šūpuli. Tā ir tā nots, kas uztur cilvēka fiziskā ķermeņa uzbūvi. Bez šīs nots nebūtu ķermeņa. Mainot šo noti, var mainīt savu ķermeni. Cilvēka ķermenis ir želejveidīga masa, kas sacietē pateicoties šai notij. Šī nots ir skaņa, ko izdod Zeme.

Haras līnija veselam cilvēkam veidojas no trim punktiem, kas ir savstarpēji saistīti. Haras līnija sākas punktā virs galvas 2m augstumā. Tas saucas par individualizācijas punktu un izskatās kā maza piltuve, kuras platākais gals vērsts uz galvu. Tas ir pirmā diferencētā tukšuma punkts, ko mēs saucam par neizpausto Dievu. Caur šo piltuvi mēs sazināmies ar Dievišķo saprātu.

Haras līnija savieno pirmo punktu ar otro, kas atrodas krūškurvja augšējā daļā un saucas par “Dvēseles mītni”. Reizēm to sauc arī par “augstāko sirdi” un jauc ar čakru. “Dvēseles mītne” izskatās kā spožs plankums, no kura plūst gaisma uz visām pusēm. Mītnes lielums ir 5-8cm, bet meditācijas laikā izmērs var sasniegt 5m diametrā. Šeit atrodas visi dvēseles centieni, kas ved cilvēku pa dzīvi.

Haras līnija turpinās līdz Djaņ-tjaņ punktam vēdera lejasdaļā. Šis punkts atrodas 3-4cm zem nabas, 2.5-4cm diametrā. Tas nekad nemaina savu izmēru. Djaņ-tjaņ ir kā gumijas bumbiņa blīvā membrānā. Tā ir nots, kas skan kā skaņas virsskaņa, ko rada sakaitētais Zemes kodols. Skaņa var būt līdzīga kā karatē kliedziens. Tomēr visas šīs skaņas ne visi var sadzirdēt.

No Djaņ-tjaņ apvidus Haras līnija turpinās līdz Zemes centram. Tādā veidā mēs esam saistīti ar Zemes kodolu jeb centru. Tā nav vienkārši skaņa, bet gan vibrējoša enerģija. Savienojoties ar Zemi ar Haras līnijas palīdzību mēs varam sinhronizēt sava lauka svārstības ar Zemes lauka svārstībām un smelties enerģiju tās magnētiskajā laukā.

Kad cilvēka Haras līnija ir spēcīga un stipra, tad viņam piemīt augsts enerģētiskais potenciāls, cilvēks ir mērķtiecīgs un precīzi seko savam dzīves uzdevumam. Pēc Visuma likumiem, hologrāfiskā patiesība atrodas jebkurā dotajā brīdī un saskaņā. Cilvēks izjūt pilnīgu brīvību, kur nav pretrunas. Tas, kas spējis noskaņot savu Haras līniju ar Visuma mērķi, automātiski noskaņojas unisonā ar citu cilvēku visām Haras līnijām. Tas nozīmē, kādā līmenī cilvēks spēj noskaņot savu Haru, tieši tādā līmenī viņi ir saistīti ar kādu mērķi un pozitīvu nodomu. Ja kādā līmenī cilvēks nav saskaņots ar savu Haras līniju, tieši tādā līmenī cilvēks noskaņots uz negatīvu nodomu. Viss ir ļoti vienkārši.

Ja cilvēks strīdas, pretstata sevi citiem, tad viņš nav noskaņots ar savu Haras līniju. Strīdi par taisnīgumu un netaisnīgumu nāk no cilvēkiem, kuriem ir pretrunīgi mērķi. Daļa cilvēka personības ir noskaņota uz Haras līnijas un daļa nav. Personības daļas atrodas savstarpējā konfliktā. Iekšējo mērķu pretrunīgums materializējas fiziskajā dzīvē kā nespēja pabeigt iesāktos darbus. Tādi cilvēki ir tendēti vilkt laiku garumā un haltūrēt. Viņi ienes cilvēku darbā nesaskaņas, rada apjukumu, strīdus un konfliktus, neveselīgu konkurenci.

Disfunkcijas

Djaņ-tjaņ apvidus disfunkcija var izpausties vairākos veidos. Tas apvidus var būt novirzīts. Tas var atrasties no priekšas, aizmugures vai sānos no ķermeņa. Var tikt izjaukta tā forma. Membrāna var būt pārrauta, atvērta. Traucējumu rezultātā var būt sāpes mugurā vai citas mugurkaula problēmas. Ja Djaņ-tjaņ ir izvirzīts uz priekšu, tad veidojas izliekums (gūžas liecas uz aizmuguri). Šādi cilvēki tiecas apsteigt paši sevi. Ja Djaņ-tjaņ novirzīts uz aizmuguri, tad gūžas izliektas uz priekšu, bet cilvēki paši visu laiku atpaliek dzīvē, netiekot līdzi savam dzīves uzdevumam. Tas arī rada sāpes mugurā.

Tā kā Dajņ-tjaņ ir svarīgas nots nēsātājs, kas uztur fizisko formu, tad pārrāvuma gadījumā šī nots sāk skanēt falši. Šajos gadījumos gan dvēsele, gan ķermenis pārdzīvos smagus satricinājumus. Var būt ilgstošas histērijas, spēku zudums, ko nevar atjaunot vairākus gadus. Var pat mainīties kāju forma.

Viennozīmīgi, šādiem cilvēkiem ir nepieciešami fiziskie vingrinājumi ikdienā, vislabāk ir nodarboties ar tai-či.

“Dvēseles mītnes” disfunkcija veidojas, kad uz to pārklājas tumšās enerģijas plīvurs. Rezultātā cilvēki nezina ko vēlas dotajā brīdī un nākotnē, pilnīgi liegti šai spējai. Viņi nejūt, ko vēlas darīt savā dzīvē. Šādiem cilvēkiem parasti krūšu daļa ir iekritusi un viņi ir tendēti nolaist rokas pie jebkuras neveiksmes. Viņu mīļākie izteicieni: “Es padodos”, “man vienalga”, “dzīve ir bezjēdzīga un garlaicīga”. Šo cilvēku acīs ir mūžīgi sastingusi spiedošu skumju izteiksme.

Kad “Dvēseles mītne” tiek attīrīta no negatīvās enerģijas, tad cilvēki jūt atvieglojumu, rodas spēku pieplūdums, cilvēki tiecas pārveidot savu dzīvi, vai arī ieslīgst bēdās par to, ka zaudējuši tik daudzus gadus neko nedarot. Protams, pēc kāda laika šīs skumjas pāriet, jo cilvēki jūt enerģijas pieplūdumu un rod jaunu jēgu savai dzīvei. Dzimst jauna mīlestība, slimiem rodas vēlme un spēja pārveidot savu dzīvi.

Piltuvveidīgais individualizācijas punkts virs galvas var slikti funkcionēt, ja ir traumēta tā forma vai piesārņota piltuve. Tā rezultātā individualizācijas punkts atvienojas no cilvēka. Tas noved pie cinisma, jo cilvēkam zūd izpratne par dzīvi un iztrūkst zināšanas par Dievu. Šādi cilvēki ticīgos uzskata par pilnīgiem muļķiem un lētticīgiem cilvēkiem, kas dzīvo fantāziju pasaulē. Viņi ir pārliecināti, ka reliģiozās organizācijas ir domātas lai pakļautu sev cilvēku gribu, jo tās atsaucas uz Dieva autoritāti. Šiem cilvēkiem nav personīgās pieredzes saskarsmei ar Dievu, tāpēc jebkuros Dieva aprakstos un noteikumos viņi neredz nekādu reālu jēgu. Šādi cilvēki ir ateisti vai agnostiķi. Viņi pieņem metafiziku, kas ignorē Dieva pastāvēšanas būtību.

Kad tiek attīrīts šis punkts, tad cilvēki parasti sāk atcerēties savas bērnības atmiņas no saskarsmes ar Dievu. Viņi sāk veidot savu saikni ar Dievu, kas balstās uz personīgo pieredzi.

Haras līnijas iztaisnošana

Haras līnijas iztaisnošana radīs dzīves sakārtošanu, to saskaņojot ar dzīves mērķi. Šo metodi, kas būs aprakstīta zemāk, var veikt katrs pats savās mājās. Vingrinājums jāveic katru dienu no rīta, līdz sajutīsiet stabilu Haras līniju.

1.     Iedomājieties, ka 3-4 cm zem nabas atrodas balonveidīgs enerģijas sakopojums. Tas ir ķermeņa smaguma centrs, Dja-tjaņ centrs. Haras līnijai un Djaņ-tjaņ piemīt tīra zelta krāsa. Vingrinājuma laikā Djaņ-tjaņ kļūs sarkans.

Novietojiet kājas aptuveni viena metra platumā un ielieciet ceļos. Nesatuvinot ceļus, pēdas pagrieziet uz āru. Iztaisnojiet muguru. Saņemiet rokā matu kušķi virs galvas un pavelciet uz augšu, lai sajustu, kur atrodas galvas virsa (ja matu nav, tad matu kušķis iedomāts). Tagad iedomājieties, ka karājaties aiz matu kušķa. Tāda poza jūs savienos ar Zemi.

 2.     Novietojiet abu roku pirkstus uz Djaņ-tjaņ, savienojiet pirkstu galus. Sajūtiet Djaņ-tjaņ ķermenī un padariet to karstu. Koncentrējiet uzmanību uz to. Sajutīsiet kā siltums plūst pa visu ķermeni. Kad to sajutāt, tad apzināti domās savienojaties ar Zemes karsto kodolu.

3.     Djaņ-tjaņ apvidū savienojiet plaukstas trijstūrī, kur pirksti vērsti uz leju un virziet uz Zemes centru. Tagad sajutīsiet siltumu, pat degošu karstumu, kā rezultātā var iznākt sviedri. Varat sadzirdēt skaņu, varat saskatīt sarkanu gaismu Djaņ-tjaņ apvidū, kā arī gaismas staru, kas to savieno ar Zemes centru.

4.     Novietojiet labās rokas pirkstu galus uz Djaņ-tjaņ, bet kreisās plaukstas ārējo malu pielieciet pie kājstarpes, zem Djaņ-tjaņ. Stāviet tik ilgi, kamēr spējat noturēt līdzsvaru. Tagad novietojiet savu apziņu uz krūškurvja augšdaļas centru, aptuveni 7-8cm zem Jūga bedrītes. Šeit atrodas mirdzoša difūza sfēra. Šī gaisma nes jūsu dvēseles dziesmu, to unikālo noti, kas harmoniski savijas ar Visuma simfoniju. Šī gaisma nes centienus, kas vedina uz dvēseles mērķu piepildījumu.

5.     Novietojiet abu roku pirkstus uz “Dvēseles mītnes”. Tiklīdz to izdarīsiet, tad sajutīsiet kā krūtīs piepūšas gaisa balons. Sajutīsiet mieru, pārliecību un salduma sajūtu. Izbaudiet to visu dvēselē. Jūs izskatīsies kā difūzā gaisma kas ir kā sveces oreols, kuras krāsa ir purpur-zila. Izplatiet šo gaismu pa visu krūškurvja augšējo daļu.

6.     Tagad novietojiet labās rokas pirkstu galus uz “Dvēseles mītnes”, bet kreiso roku pie kājstarpes, zem Djaņ-tjaņ, ar pirkstiem vērstu uz Zemes centru. Sajūtiet, kā Haras līnija iet taisni uz leju no “Dvēseles mītnes”, caur Djaņ-tjaņ uz Zemes centru. Kad to stipri sajutīsiet, tad pārejiet pie nākošā etapa.

7.     Atstājiet kreiso roku pie kājstarpes, zem Djaņ-tjaņ, paceliet labo roku ar plaukstas pamatni virs galvas, pirksti vērstu uz augšu. Lai vidējais pirksts būtu vērsts uz individualizācijas punktu virs galvas. Sajūtiet Haras līniju, kas iet no “Dvēseles mītnes” uz individualizācijas punktu, tas ieplūst mazā piltuvē, kas novietota šajā punktā. Šī piltuve ir kā mazs ūdens virpulis, kas atvērts lejā. Saskarieties ar Haras līniju piltuves vidū, sajutīsiet, ka tai nav formas. Kad Haras līnija iziet cauri piltuvei, tad rada skaņu līdzīgu pudeles korķa izsprāgšanai. Jūs sajutīsiet kā jūsu spēki pieaug. Iestāsies iekšējs miers, sajutīsiet sevi kā spēka tiltu. No šī brīža jūs saplūstat ar savu Haras līniju.

8.     Pagaidiet dažas minūtes, kamēr Haras līnija kļūs stabila un noturīga. Pēc tam, nolaidiet labo roku uz “Dvēseles mītni”, lai tās atvērtā plauksta būtu vērsta uz kreiso pusi ar pirkstiem uz augšu. Jūs sajutīsiet šajā brīdī neizskaidrojamu komfortu. Kreisā plauksta tajā brīdī atrodas pie kājstarpes, zem Djaņ-tjaņ, un ir vērsta uz labo pusi ar pirkstiem uz leju. Sajūtiet Haras līniju un trīs punktus. Iztaisnojiet to ar savu gribas spēku un nodomu. Lai tā kļūst taisna, spoža un stipra. Apzināties savu nodomu tik ilgi, kamēr sajutīsiet, ka Haras līnija kļuvusi taisna, spoža un stipra. Atkal iztaisnojiet ķermeni tā, it kā būtu piekārti aiz matu kušķa. Sasprindziniet un savelciet dupsi, vienlaikus stipri ieliecoties ceļos. Kājas viena metra platumā, pēdas nedaudz pavēršot uz āru, lai netraumētu ceļgalu locītavas. Ieliecot ceļus jūs redzēsiet, ka tie atrodas vienā plaknē ar pēdām. Pārbaudiet vai Haras punkti ir stipri un uzlādēti. Ja kādā no apvidiem sajutīsiet vājumu, tad tas būs jādziedē. Sakoncentrējiet uz to uzmanību un kādu laiku palieciet tādā stāvoklī. Iztaisnojiet un izlīdziniet Haras līniju. Kad sajutīsiet, ka esat savienojuši visus punktus, tad varat uzskatīt, ka esat saskaņojuši sevi ar savu dzīves mērķi.