Skorpions

Saule šajā Zodiaka zīmē atrodas no 23/24.oktobra līdz 22/23.novembrim. Tā ir astotā Zodiaka zīme, kas ir sievišķā ar sākumu Iņ, šeit stihija ir Ūdens, kas ir Ūdens stihijas otrais līmenis.

            Skorpionu pārvalda divas planētas – Plutons un Marss. Tās ir vīrišķās planētas, bet Skorpions ir ūdens zīme, no šejienes veidojas divu sākumu savienojums, ugunīgi – ūdeņaina programma, kas ir kā vārošs katls. Tas arī ļauj Skorpionam izprast visu lietu būtību.

           Eksaltē Skorpionā Urāns, tāpēc cilvēks nevis vienkārši ir mirstīgs, bet gan pēkšņi, negaidīti kā zibens aiziet. Skorpioni var attīstīt sevī prasmi mainīties, augt, iegūt savā veidā brīvību no pagātnes. Tikai pateicoties Urānam Skorpions var izdzīvot. Skorpionu pārvalda divas vīrišķās planētas, bet pati zīme ir sievišķa, bet sievišķās planētas atrodas ievainojamā stāvoklī, kas Skorpioniem rada spēcīgus kompleksus, kaislības, spriedzi. Skorpionam iekšā ir vulkāns, atomreaktors. Viņiem bieži notiek sprādziens un pāreja citā līmenī. Sprādziens ir Plutons, bet apvērsums pēc sprādziena būs Urāns. Urāns rada dramatiskus kontrastus, negaidītas pārmaiņas, brīvību, gaišredzības spējas, ārkārtas spējas, virsapziņu, augstu lidojumu. Lai Skorpionam būtu interesanti, tad viņam jākļūst par reformatoru un pārveidotāju, nedrīkst ieciklēties uz veco un jāiet vienā solī ar jaunām pārmaiņām.

           Izdzīta šeit ir Venēra. Venēra tā ir mīlestība, harmonija, inteliģence, ārējais izskats. Kad Venēra atrodas izdzītā stāvoklī, tad tas rada cilvēkam kompleksu attiecībā uz viņa ārējo izskatu, pārdzīvojumus par to, ka citi viņu nemīl, nežēlo, cilvēks pārdzīvo par savu ārējo izskatu, liekas, ka viduklis nav tāds, kāds ir iedomāts vai tml. Tāpēc cilvēki sāk īpašu uzmanību pievērst savai ārienei, mākslīgi to izcelt, bieži maina tērpus. Var būt seksuāla neapmierinātība. Skorpioniem komplekss var izpausties kā sadomazohisms, patīk attiecībās mocīt gan sevi, gan partneri. Sievietes var būt par amazonēm. Labākajā gadījumā ir izteikta nepieciešamība pēc mīlestības, skaistuma. Sliktākajā gadījumā – mīlestība kā mokas, sadistiska mīlestība, moka citus ar savu mīlestību.

          Kritienā atrodas Mēness. Mēness tās ir emocijas, tāpēc Skorpions nesaprot jūtas. Mēness komplekss rada nesublimētas emocijas, aizdomīgumu, bieži cilvēks ir uzvilkts, drūms, negatīvi noskaņots, histērisks, izteikts vainas komplekss. Skorpioni jūtas visu laiku ievainoti, ir diskomforta sajūta, tieksme uz pašnāvību, noziedzību. Skorpions var degradēt un nolaisties caur cietsirdību, nejūtību, vienaldzību. Viņi baidās izrādīt savas jūtas, tāpēc bieži izved no pacietības savus tuvākos. Labākajā gadījumā, ja Skorpioni piestrādā pie savas zemapziņas un izceļ dziļos kompleksus, tad viņiem var attīstīties ļoti laba intuīcija un spēja dziļi izjust citus cilvēkus, redzēt viņiem burtiski cauri.

           Katra zīme nes sevī svarīgu un noderīgu informāciju kosmiskai evolūcijai. Skorpions ir sagrāves un nāves zīme vai augstākā līmenī – pārdzimšana, atdzimšana. Tieši Skorpions spēj mūs pārcelt augstākā līmenī.

        Skorpiona senatnīgais simbols ir ērglis, kas izlido no Skorpiona apvalka. Skorpionam iekšā pastāvīgi notiek slēpta pašiznīcināšanās, rakņāšanās sevī vai savdabīga sagatavošanās transformācijai nākošā dzīvē. Tā ir kodīga, dzēlīga zīme. Nesaudzē sevi, par citiem vispār nerunājot. Pārzina visus cilvēka dvēseles slēpņus.

       Augstākais Skorpions tiecas kaut kā stabilizēt savas iekšējās svārstības. Taisa ar sevi eksperimentus, interesējas par nāves problēmām. Tāds cilvēks cementē sabiedrību un iegriež kolektīvo enerģiju. Bez viņa nespēj noturēties neviens kolektīvs.

         Caur šo zīmi cilvēks var ļoti viegli nokļūt ellē, bet vēl ātrāk paradīzē, jo Skorpions ir “Paradīzes vārti”. Cilvēki, kas dzimuši laikā no 1975 – 1982.gadam, kuriem Urāns atrodas Skorpionā, iepriekšējās dzīvēs bija astrologi, tāpēc tagad viņiem to būs viegli atcerēties. Lūk kāpēc viņus visus cenšas iesaistīt pornogrāfijā, spekulācijās, homoseksuālismā, lai viņus varētu viegli iznīcināt. Dēļ tā viņi ir kļuvuši ļoti atkarīgi un tikai retie spēs no tā izrauties. Tie, kas izrausies kļūs par nāvi ļaunuma sistēmai.

        Skorpioniem ir dabīgi visu laiku atrasties spriedzē, izjust saspīlētas attiecības, jūtas un emocijas. Tāpēc daudzi Skorpioni izvēlas tādas profesijas, kas saistītas ar risku, briesmām. Skorpioni ir labi kriminālisti, ķirurgi, kaskadieri.

      Saspringtā situācijā tāds cilvēks pārveidojas un rīkojas. Viņš ir izturīgs un pratīs izdzīvot jebkuros apstākļos. Skorpions ir pakļauts metamorfozēm: spējīgs pārveidoties no eņģeļa līdz sātanam un otrādi. Skorpionam dzimšana iet caur nāvi.

      Zemākais Skorpions jūtas slikti, kad citam ir labi, rada nomācošu situāciju tikai ar savu klātbūtni vien. Viņam bieži piemīt okultisma un maģijas spējas. Populāri okultisti: Papius, Nestors. Viņi prot atklāt citu cilvēku noslēpumus, pie tam rūpīgi sargājot savējos.

      Skorpioni atrodas nekustīgajā, fiksētajā krustā, tāpēc viņi ir pastāvīgi un stabili, ja kādam pieķeras, jūtās, mīlestībā un kādu ienīstot. Viņiem piemīt varonība un bezbailība, upurēšanās. Līdz galam sekos saviem principiem un vienmēr turēs savu doto vārdu.

      Tā ir visseksuālākā zīme no visām Zodiaka zīmēm. Tas saistīts ar to, ka Plutons ir planēta, kas pārvalda Skorpionu, pārvalda mūsu seksuālo enerģiju. Augstākie Skorpioni spējīgi sublimēt seksuālo enerģiju radošajā. Viņi izjūt situācijas spriedzi un gatavojas darbībai jau iepriekš. Viņi ir lieliski psihologi.

      Zemākie Skorpioni negatīvi ietekmē apkārtējos, uztver viņus kā ienaidniekus, visu pasauli redz tumšās krāsās. Starp zemākajiem Skorpioniem bija Vācijas ministrs Gebels. Hitleram Saule bija Vērsī, bet Ascendents Skorpionā. Dakteris Mengele, kas dzimis sātaniskajā Mēness dienā, Saule un Mēness atradās Skorpionā – taisīja sadistiskas operācijas koncentrācijas nometnēs, veica kastrācijas.

       Zemākais Skorpions izjūt cilvēku vājās vietas un nežēlīgi pa tām sit. Hipnotizējot cilvēkus, pārvērš viņus par lopiem. Visi viņi savācas pie “Paradīzes vārtiem”, vēlēdamies tur nokļūt, jo tur eksaltācijā ir Melnais Mēness. Lai tur nokļūtu, tad jāiziet visi Melnā Mēness kārdinājumi. Zemākie Skorpioni var būt enerģētiskie vampīri, kuriem nepieciešama enerģijas uzturēšana. Viņi ieaijā cilvēkus ar augstiem ideāliem, nosaucot sevi par dziedniekiem, pasaules un Dzimtenes glābējiem, bet patiesībā viņiem ir nepieciešama enerģētiskā uzlāde. Bez cilvēkiem viņi jūtas nožēlojami, kā blaktis, kas nav dzērušas asinis.

       Zemākais Skorpions vienmēr ir aizdomīgs, dzēlīgs, greizsirdīgs. Jo vairāk viņš sevi tādā veidā izpaudīs, jo vairāk slimos ar skorpiona slimībām un viegli nolaidīsies no “Paradīzes vārtiem” uz “Elles vārtiem”, bet tur viņus sagaida Plutons, valdnieks Imals, kas viņus savalda ar savu zizli. Šīs zīmes sievietes un vīrieši nevar pārāk ilgi savstarpēji satikt, jo pievilkšanās ir līdzvērtīga atgrūšanai. Tie ir tā saucamie vidējie Skorpioni. Viņiem ir ļoti grūti būt kopā vienam ar otru.

         Savā ziņā Skorpiona attīstības dinamika ir līdzīga Vērša attīstībai, kas ir pretstatā viņam un papildina to. Vērsim notiek lēna attīstība, plūstoša. Lēna, bet stabila uzkrāšana un pāreja jaunā kvalitātē. Skorpionam notiek spriedzes radīšana un pēc tam strauja pāreja jaunā līmenī – uzplaiksnījums, gandrīz sprādziens. Ne par velti visi kodolizmēģinājumi ir saistīti ar Plutonu un Skorpionu, kur pārvalda Plutons. Tāda pati attīstība notiek arī valstīs, kas atrodas zem Skorpiona zīmes. Tās ir Austrumu zemes: Afganistāna, Irāna, Azerbaidžāna, Tadžikistāna, Pakistāna. Ne jau par velti šīs valstis tā tiecas uz kodolenerģiju. Protams, ka viņi to dabūs un tad arī sāksies trešais pasaules karš. Pastāv liela Armagedona bīstamība.

         Skorpiona cilvēkiem un tautai raksturīgas iekšējās pretrunas, kas pārpilda un plosa viņus, seksuālās problēmas, iekšējie konflikti starp tautas garu un viņai uzspiesto ideoloģiju un reliģiju. Mūslaikos tas ir iemiesots karā starp Irānu un Irāku. Irānā sākotnēji bija zoroastrisms, bet tagad uzspiests islāms.

        Viena no svarīgākajām Skorpiona problēmām ir seksuālās enerģijas sublimācija. Ja seksuālā enerģija netiks sublimēta, tad tā izies caur izvirtībām, bet pats trakākais – tā ir pašiznīcināšanās, sadisms, sadomazohisms, īpaši, ja Skorpionā ir Venēra, tad cilvēkam jāiemācās organizēt savas kaislības un virzīt tās konstruktīvā gultnē, izmantot savu “kodoleneģiju”, seksuālo enerģiju mierīgos nolūkos. Tāpēc Skorpionam nepieciešams risināt savu problēmu caur zemapziņu, jo tieši tur trako Šekspīra kaislības.

        Skorpiona karmiskais uzdevums:

       Savā ziņā tas ir ļoti atbildīgs un pat patīkams, tiesa gan tikai Skorpioniem – kost ne tikai sev, bet arī citiem. Bet, ja tieši, tad – palīdzēt cilvēkiem atbrīvoties no garīgiem un miesiskiem kārdinājumiem, pareizā laikā un pareizā vietā iekost. Šiem kodieniem jābūt virzītiem uz to, lai attīrītu sevi un apkārtējos no sliktā.

       Skorpioniem var būt problēmas ar dzimumorgāniem. Viņu slimības ir atkarīgas no dzimuma potences. Tāpēc Skorpionam jāizvairās no asiem ēdieniem. Skorpioniem ieteicams lietot ēdienus ar sēnēm, jūras zālēm, zivīm. Viņiem garšo speķis un cūkgaļa. Var dzert spirtu, brāgu.

           Populāri Skorpioni: Boshs, Rable, Goija, Paganīni, Dostojevskis, Trockis, Mahno.

        Skorpiona skaitlis – 21.

        Sporta veids – paukošanās. Ass, straujš, skaidri jāzina, kur veikt sitienu.

        Ķermeņa daļa: dzimumorgāni.

        Mūsu mājā Skorpionam atbilst tualete, kur viņam patīk pavadīt vairāk laika – lasīt grāmatas, laikrakstus.


 Materiāls sagatavots no P.Globas lekcijām.